NON-STOP (2014)

Liam Neeson opět boduje! Je jedno zda hraje zrovna tátu, nebo odpadlíka se sklony k alkoholu. Vždy mu člověk drží pěsti a věří každé slovo. Ne jako Stathamovi, který se může snažit jak chce, ale věřit mu to nebudu (Homefront). NON-STOP není jako 96 hodin, ale výborný akční thriller ano. Od začátku jsem Billovi pomáhal a hledal kdo, že mu to posílá esemesky a byl jsem naplej. A napětí se skvěle stupňovalo a můj viník se měnil a měnil ... Liam prostě není žádné béčko a vše vyřeší za mě. Sice je konec pořádně přepálenej, ale to mi zážitek nepokazilo.

10 pravidel jak sbalit holku (2014)

Pokud jste se dobře bavili u Snowboarďáků a Rafťáků, neuděláte chybu, když na to vyrazíte. Ten humor je dost podobný, ale 10 pravidel .... je u mě přeci jen trochu výše než ty dva s Kotkem a Mádlem. Nízkým hodnocením bych se nenechal odradit pač většina těch lidí co to tady špatně hodnotí si s chutí kopnou do všech českých filmů. Tím, ale netvrdím, že se to bude každému líbit. 7/10

Babovřesky 2 (2014)

Kdybych to nemusel promítat tak bych na to nešel ani kdyby mi to vstupné někdo zaplatil. Takhle jsem to zkusil a nakonec jsem se s tim popral lépe než s prvním dílem a proto nebudu tak kritický. Jak se, ale říká nevstoupíš 2 krát do stejné řeky. A to vykrádání Slunce, sena je vidět skoro v každé scéně. Bohužel skoro plnému kinu to vůbec nevadilo a náramně se bavilo. Asi většina fanoušku Zdeňka Trošky tu není registrováno, nebo to nechápu. :)

Jack Ryan: V utajení (2014)

Nejsem žadný fanda Jacka Ryana a tak jsem na to šel jako na špionážní thriller. Zda by měla vzniknout nějaká série Jacka Ryana s Chrisem tak vím, že nikdy nebude to co Matt Damon a jeho Jason Bourne, ale to neznamená, že jsem si to neužil. Až na závěr spokojenost. Ono Bourneův odkaz bez Matta Damona nestál taky za mnoho a ač je Jeremy Renner výbornej herec tak nebyl horší, ale ani lepší než Chris Pine. Jen jeho Jack Ryan: V utajení je rozhodně záživnější a lepší ve všech směrech. Moc slušná hudba Patricka Doyla. 7/10

LEGO® příběh (2014)

Takový zážitek u animáku už hodně dlouho nepamatuji. LEGO® příběh je zábavný, dojemný, plný nápadů a hlavně je BOŽÍ. Přesně jako dříve Pixar. 9/10

12 let v řetězech (2013)

Po Hladu a Studu jsem se na nový film Steva McQueena moc těšil. Z kina jsem však odcházel docela zklamán. Nevím jaká je kniha, ale věřím, že je to určitě silný zážitek. Ve filmu tomu tak nebylo. Byli tam scény, které byli silný, ale jako celek to moc nefunguje. A, když vidím, ty nominace a ještě, že je to jeden z favoritů na Oscara tak je mi z toho smutno, že Rivalové jsou bez jediné nominace. :-(

Nezapomenutelné prázdniny (2013)

Tohle se mi nestává tak často, ale ke konci jsem si přál ať tyhle Nezapomenutelné prázdniny ještě nekončí. Jinak jsem byl zvědav na vychvalovaného Sama Rockwella a tohle? To jsem nečekal. Jeho Owen je sympaťák roku. 9/10

Plán útěku (2013)

Arnie být guvernérem nebylo to pravé. Jsem rád, že si se vrátil tam, kam patříš a to na filmové plátno. Plán útěku je možná křečovitý, natahovaný, ale co ...? Já jsem se bavil stejně jako kdysi, když jsem chodil do kina na vaše filmy. A je pravda, že se ještě nenašel nikdo kdo by vás nahradil. A ono to asi ani nejde. Prostě je super, že si to i kolem sedmdesátky užíváte a děláte radost svým fanouškům. Pořád na to máte. Jen tak dál pánové ... 8/10

Stážisti (2013)

Výborný filmeček na nedělní odpoledne. Skvěle jsem se bavil. Sice mé milované Nesvatbovi to nemůže trumfnout, ale nic na tom nemění, že ta dvojka mě pořád baví. 7/10

Království lesních strážců (2013)

Už nejsou časy kdy Pixar valil jednu pecku za druhou a tak vidět pěknej animák je pomalu zázrak. Epic patří k tomu lepšímu. 7/10