Zametač stop (2007)

Těšil jsem se na Samuela L. Jacksona, dostal jsem Samuela L. Jacksona se vším všudy, celkem zajímavý téma (sice už tu jednou bylo, ale to vem ďas) s překvapující zápletkou. Já se bavil.

Odvlečen (2007)

Snad zajímavej politickej thriller, ale na téma které mě už začíná unavovat, tyhle americko-arabský žabomyší války mě už nebavěj ani v reálu, natož ve filmu.

Poslední plavky (2008)

Petr Čtvrtníček většinou bývá zárukou dobrý zábavy, což v tomhle případě vyšlo tak na půl, párkrát sem se docela zasmál, ale párkrát sem si zase řikal jestli tohle opravdu má zapotřebí.

Tahle země není pro starý (2007)

Co napsat k filmu, ktrerej sem spolknul i s navijákem? .... snad jen to, že Javier Bardem se v mým pomyslným žebříčku vyšinutejch zabijáků dere na přední pozice a běda tomu, kdo by mu chtěl stát v cestě.

Mlha (2007)

Tajemno se vypařilo s prvnim chapadlem.

Městečko South Park: Říše fantazie (2008)

Nějak sem se s chlapcema chvilku nepotkal, o to větší byla moje radost, že se ani krapet nezměnili a pořád vymejšleji krásný nesmysly. Před představivostí tvůrců smekám a někdy se mi ani nechce věřit, že tohle daji dohromady, aniž by své fantazii pomohli nějakejma chemikáliema. Tak a teď všeho nechám, jdu koupit nějaký sítě a jiný užitečný věci pro lov Leprikona a dál už se samo ukáže jak to bude dál.

Evil Cult - Tajemství Kung-Fu (1993)

Kung-fu mlátička ve který klasicky nikdy neslyšeli o fyzických zákonech. Celkem jsem byl ze všech těch mistrů a jinejch různobarevnejch bojovníků zmatenej, ale jako perlička pro pobavení to obstálo.

Ďáblův advokát (1997)

Musim malinko připepřit hodnocení, jelikož jsem zjistil, že tenhle doteď průměrnej thriller, mě vlastně při každý repríze pořád baví, což vypovídá o tom, že to asi průměrnej film nebude.

Sexy Pistols (2006)

Vtipný to moc nebylo, dobrodružný taky ne, ale koukat se na to dalo. A za co jsou ty dvě hvězdy?..... to už si asi domyslíte sami.

Česká soda (1993) (seriál)

"Nastal čas sklizně. Ptáme se pěstitele jak mu chutná tráva. Tráva....z darů naší země. Nezapomeň, kdo dřív přijde ten dřív bere a bere všechno."