Proměna (2022)

Dospívání dívek po Pixarovsku v Nesnázích v Malé Číně je otřes. Na furríky dvakrát vysazený nejsem, spíš vůbec, takže nemůžu stejně hodnotit jako můj kolega, ale u všech nezašitých dírách, já už si ani nepamatuju něco nadprůměrného od Pixaru, aspoň za posledních 5-7 let. Ale tak víš co, jestliže se chce zdechlá krysa zalíbit čínskému trhu, a vydělat tím nic neznamenajících pár stovek milionů navrh, tak jestli to zabralo, whatever. Proměna je další z jeden malá zbytečných animáčů, na které nebudou vznikat šmákózní hentaje, takže celý k hovnu.

Nesnesitelná tíha obrovského talentu (2022)

Ty vole, dvakrát Nikolku v jednom měsíci? Můj osobní rekord, ale zase velký dopad na moje ýkvé. Nuže, čekal jsem že osobní setkání Nicolase bude něco jako ve smyslu, samolízačská parodie na samotného Nicolase Cage, protože chápete, kdo jiný na světě by nejlépe zahrál Nicolase Cage jako samotný fuckin Nicolas Cage.. a kdo jinej by byl největší fanoušek Nicolase Cage jako já? V tomhle komentáři zazní ještě hodněkrát jméno Nicolase Cage, tak byste měli začít rankovat. Kdyby si film více utahoval z Nicolase Cage, až by z toho vznikla variace na "V kůži Johna Malkoviche", nejen že se tenhle námět mohl vy(s)třískat co nejvíc, a co nejšíleněji, mohlo z toho sejít ta nejhorší a nejbizardnější parodie. Kdyby existovala rubrika na ČSFD "fanoušci Nicolase Cage" nejen, že bych patřil mezi elitou, ale měl bych dostat i zálohu, že budu mezi prvními patřit k lidem, co vykouřej Nicolasi Cageovi péro, doprdele. Za pět let se přihlásím do nové gameshow "Co na to Nicolas Cage" a jako top výhra bude dovolená do CageLandu, kde hlavní atrakcí bude horská dráha z nahého Nicolase Cage, a jako cíl cesty vozík dojede do análu Nicolase Cage. Jo, a už nevím. Doufám, že všichni dostali po natáčení zadara polštář s ksichtem Nicolase Cage. Existujou stovky žánrů, ale Nicolka Cage není herec, on sám je ten žánr..

Thor: Láska jako hrom (2022) odpad!

Hrome, to byla sračka. Tchóř mě o mnoho bavil, když měl těhotenské břicho, lil do sebe dvacet škopků budwaisera za druhým, a bylo to líné hovado, s leností si ještě vytřít prdel na záchodě (tak víte, kdo by nejlépe reprezentoval čecha..), ale jeho krize středního věku, a uvědomování si sebe sama je stejně zábavné jako čumět na šukání dvou jezevčíků. Bejkárnu jak hrom nezachrání ani vtipný snědý protinožec Tsatsiky. V ruku v ruce si společně s Jančou Kullkou dost střílí na účet teplých homohrdinům, a přistřihávájí jim červený plášť hanby a ostudy, svým bláznivým a napokraji sil i mírnou parodizací. Jen je rozdíl v tom, že Kullka maká u Wepříků a u DC Comics, zatímco Waituti pod křídly, nebo spíš za uši giga korporáta zdechlé krysy, co jen za vidinou mastnýho výdělku tahá za cecíky, a za ledviny, každou cenzuru, jen aby vydělal. Dalo mi to celý zabrat, ono víte, když už nějaký pátek nevidíte žádnou marvelovku, ještě k tomu normální, je těžké se zorientovat v nových postavách, hlavně odhadnout kdo co nosí mezi nohy. Jen by mně nenapadlo, že i komiksy se mezi sebou vykrádají, a udatný Viking se musí utkat s dalším fialovou špínobublou z kosmíru, s osečeným trávníkem na bradě. Ale tentokrát pro záchranu dětí, tak charita vždy každého okouzlí. Christian Bojler mě zklamal, protože jsem konečně pochopil americký cipo, a jsem zvyklý ho vidět jen v psychopatických rolí, ale tady mi přišel jak vyschlý pedofil v dětským koutku, takže mám dilema. No a, s Natašou Portmanovou budu mít nadále erotický sny o eutanaské anální a jedné noci, ta holka nikdy zklamat nemůže, tak prosím, nedělejte z Natálky chlupatého chlapa. A velký kopanec do mrtvoly. Proč Iron Golemu, Kapitánovi Amegayriky stačí jenn uhozené tři díly, ale rozmazlený princátko z assgardu musí mít vždycky něco navíc? Třeba čtvrtej díl?

Spiderhead (2022)

Russian Sleep Experiment na vyhubení nezdárného Sovětu se nepovedla, ale tak, co čekat od Kurvfixu. Spojí se režisér, který dostal (možná) zaslouženou ov(ul)aci při Tomové gay-anální turbulenci na leteckém dispečinku, a záhy doslova ani 2 měsíce se spojí s vyděračským korporátem Planet Dexpres, aby při mastným šeku natočil nepovedenou dystopii, která vedle Ex Machiny vypadá jako laciná šlapka na Hlaváku. Tchóř se opět trapně pokouší něco jako o hraní, ale pořád mu jsou vidět po porodní strije z teploučkého Assgardu. Spiderhead je plochej, jako třináctka na sexuální odvykačce, a scénář dutej jak bambus při poslední sklizni, pořád nevěřím že tohle psal stejný člověk, co má úzce spojeno se Zombielandem. Ty vole, to je dream team, za kterým určitě chceš být spojovaný. Už nemám náladu vymýšlet, kdo komu vykouřil. Nikdo ještě na světě nevynalezl stimulační drogu, která by mě zaujala, i z toho důvodu, že moje jediná droga, nebo spíš záliba je kurvení lidských životů, to mi dělá zcela radost, ale třeba vypustit rozpouštědlo, kdy chcete kohokoliv ošukat, teda pardon, drogu lásky, která by se dala třeba uplatnit na pohřbu. Pohřeb je poslední rozloučení s daným člověkem, na kterém Vám záleželo, a v jistém měřítku pořád záleží. Pointa je, že pokud tobě je přes 80, pravděpodobně si už nezašukáš, ještě v takovém podproduktivním věku, kde budeš přitahovat možná tak podvodné smlouvy na ústřední topení, tak proč si plyn nepustit ještě rovnou na pána v krematorii, kdy si to uděláš do urny svý starý.. zpečetí se tak nesmrtelné pouto lásky dvou lidí, a bude spokojený každý.

Poslední souboj (2021)

Zahlédli jste během filmu Briana nebo Montyho Pythona? Niet? Tak nemám zájem..

Bestie (2022)

Aneb jak zpívá Toto v Africe: "Nějakou dobu potrvá, než tě ze sebe dostanu..", bude trvat, než ze své hřívy dostanu toho negra. Jinak ty negrofobní úžový lvi byli ok.

Chyby (2021)

Chyby úžasně rozjímá silnou myšlenku, kterou by měl projít každý pár. Nejvíc mi ale otevřel oči tenhle výrok - Nesnáším chlapy, co se litují a myslí si, že svět je nespravedlivý. Čistě nepokrytecky, zhola se musím přiznat, že jsem přesně ten typ, co se lituje, a každou překážku v životě nesmete ze stolu, ale jen se tím užírá, do té doby než mu z toho hrábne.. (pak každého černím na svém profilu..), tudíž, není dobré se čvachtat v minulosti plné hoven, pavučin a použitých tamponů. Teď abysme opustili tu nudnější část, a vrhneme se na pikantnosti. Když film začíná porno scénou, vždycky je to zárukou kvality, že i přes všechny nedokonalosti filmu, můžeme aspoň hodnocení nadzvednout díky postelové scéně. A pokud na porno civíte více než do ledničky, a máte zálusk na vaší matku, klofněte si pornoherečku. Ano, každý z nás dělá chyby, to chtěl básník i říci, ale tobysme nemohli být v připosraném Česku, kde si z vlastní ostudy děláme jen kabát, a radši ty sloní výměšky na někom hodíme (příklad nastávající situace), čistě z vlastního profitu. Prušinovský se přibližně v posledních letech stal oprávněně populárním tvůrcem, a tohle a dřívější díla to jen dokazují. Český film, co může v zahraničí disponovat, a kopat za ten evropský mančaft. Z našich lůzrů a hnojiv, státní kvalita a rodinný recept. Epilog: Odpusťte, ale já musím. Emiččina kundička by se krásně vyjímala v galerii Národního umění! Kdyby to chtěla dělat, tak to dělá a neztrácí čas v týhle prdeli..

Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

Hele, chápu, že jste o krok napřed abyste už vybírali nejlepší rakev na pohřeb, ale chlapi po čtyřítce nejsou takový impotentní a neschopný hovada, jak tenhle film vykazuje. Spíše lituji pozdější a nastávající degeneraci, která depresí že nemají dostatek lajků na instáči, nevydělávají průměrnou mzdu na TikToku, a nejsou černý, tak nemají nárok v podstatě skoro na nic. Bylo by asi přizdisráčské si stěžovat, když tenhle český film je lepší než 85% produkce, která má dost zcvrklé koule, aby se nebála dojít do extrému. Punk not dead, nebo aspoň myslím. P.S. A kdy je nejlepší doba psát si nákupní seznam, než-li během kontroly varlat?

El Camino: Film podle seriálu Perníkový táta (2019)

Negrolog: Co už dávno chcíplo, na podruhé se oživit nedá, a to byste si obzvlášť, vy děcka, měli uvědomit! Nedávám čistě za vinu tvůrcům seriálu Breaking Bad, ten tlak od fanatických, a toxic fanoušků, co potřebujou, (ne, je to jejich startovní droga, bez které by nezačali dobré ráno..) oživeného Heisenberga, co s plnou grácií jde se svým parťákem vařit, asi pro 5% Čechů, hladovějící pro šupinu modrého skla zabaleného v plastovým igeliťáku. Nebuďte naivní, seriál skončil v nejlepším momentě, a ukájil každého vnitřního a pasivního pacifistu v duši. Jenže, tohle je doslova jen dojení mrtvé a už sto let nedojné stračeny. Speciální film jen odkrejvá dodatkové mezery, které bysme ani tolik nepotřebovali, ale budeme se aspoň cítit o trochu moudřejší. Jako epilog dostatečný, ale s čím nesouhlasím (v žádném případě), že El Camino mohl být jako good pilot k novému spin-offu Perníkového táty, výhradně jen s jednou hlavní postavou. Kolik toho kokeše jste do sebe nadekovali?? To už rovnou může sluníčkářské dizny z toho udělat sitcom, o strasti a slasti maloměšťáckého venkomana, žijící s rodinou v Texasu, za sousedy má americké ideály, kypícím blahobyt s incestní právy pro každého, a dvěma negrama, co jsou nejlépe gayové. A v každém díle zazní zmínka o bývalém pervitinovém bossovi doupěte Walterovi Whiteovi, a jeho bývalém kumpanovi Jessem Pinkmanovi, který se záhy podobá našemu Aaronovi, ale je to jen čistka vtipných náhod, a on ani v životě nevyzkoušel ani cigaretu. Už se tomu tlemí celá rodina, a já už pomali taky. Nebo je to z těch výparů, co mi postřikují do obýváku. ** Zmínka k Toddovi, který dost nenápadně přibral, ale nikdy nepatřil do reklamy o duševnim zdraví, protože většího psychopata byste hledali, snad jen u LIVINGDEADA. Čest hercům! Yeah, bitch!

Divoch (2021)

Homo Erectus zatouží po normálním životu Homo Sapiens, ale strasti lásky ho přivedou otočit svůj život, po kromaňonsku. Ne, nejde o romantickou cipovinu od Diznyho, tohle by si měl vyzkoušet každý .. zatoužit si už nadobro odejít z konzumního a hektického pracovního života někam do divočiny, rukama postavit obytnou chalupu, zahřát si prdel krbem, kde by třísky blahem praskaly, ulovit si nějakou tu horskou kozu na zacpání žaludku, a spokojeně si hovět od civilizace. Každý po tom touží.. nebo aspoň do té doby, než si místo toho pustíte Hon na pačlověky.