• Krátkometrážní

Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

Velmi kvalitní švédská detekitvka. Do konce nevíte, jak vlastně bylo. Noomi Rapace se tímto filmem proslavila. Nevím, proč Američani museli po třech letech dělat remake. Mně se tato verze líbí víc.

Antikrist (2009)

Hodě úchylný film. Lars von Trier se v podivnostech vyžívá. Ale výkon Willema Dafoe je celkem slušný. Manželka mu na chatě v lesích připraví pěkné peklo. Nevím no, já na tyhle filmy prostě nejsem... "Chaos vládne!" :D

Mechanický pomeranč (1971)

Dost psycho film. A celkem nadčasový. Je tam hodně ujetých a úchylných věcí. Ale je to kultovní a zároveň velmi kontroverzní film. Je pozoruhodné, jak vám můžou v base vymýt mozek... "Mloko."

Postal (2007)

Dobrá slátanina. Nejlepší je, jak se na začátku ti teroristi hádají, kolik na ně v nebi bude čekat panen. :D

Sousedská hlídka (2012)

Mimozemšťanská pakárna. Jsou tam sice nějaké fóry, ale jako celek to moc nefunguje. Nenapadlo by mě, že slabé místo mimozemšťanů je rozkrok. :D

Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)

Jedna z nejlepších českých komedií. Vodníci žijí i v dnešní době. Je neuvěřitelné, jaké triky dokázali v té době udělat jenom za pomoci zrcadel. No a nakonec těch vodníků ani moc nezbude. Vynikající role Miloše Kopeckého jako šéfa českých vodníků. "Já chci transfuzi!" :D

Česká soda (1993) (seriál)

Naprosto nekorektní pořad. To, co si mohli dovolit tenkrát by dnes opravdu nemohli. Spousta černého humoru a tak podobně. Čtvrtníček je borec! "Je profesorem matematiky v koncentračním táboře." :D

„Pane, vy jste vdova!“ (1970)

Další super česká sci-fi. Tentokrát jde o výměnu mozků. Helena Růžičková je v tom blázinci prostě vynikající. "Zavři oči, brouku." :D

Zítra vstanu a opařím se čajem (1977)

Skvělá česká sci-fi o cestování časem. Radikální hnutí v čele se Sovákem chce, aby Hitler vyhrál 2. světovou. Proto mu chtějí dát atomovou bombu. Celé se to ale zkomplikuje. Jak už to v komediích bývá.

Časové pásmo bylo změněno