• Krátkometrážní

Němý Bobeš aneb Český Tarzan (1997) (divadelní záznam)

Tato hra nemá seminář. Jednotlivé pasáže hry jsou pouze doprovázeny komentáři. Tato hra se totiž hraje vlastně dvakrát. Podle Cimrmana a v podání rakouského profesora Fiedlera. Padevě si totiž na Cimrmanově hře sušil houby, takže jsou některé části špatně čitelné a dají se pochopit více způsoby. "Hoďte na něj deku nebo ho zabiju." :D

Mr. Bean (1990) (seriál)

K tomu snad není, co dodat. Mr. Beana zná snad každý. Jeho fóry jsou k popukání a medvídek nesmí nikdy chybět. Největší záchvaty chytám u epizody při psaní testu. :D "Halelujah!"

Návštěvníci 2: V chodbách času (1998)

Pokračování skvělé francouzské komedie. Opět se nívštěvníci z doby minulé postarali o perfektní zábavu. "Saracén!" :D

Návštěvníci (1993)

Vynikající francouzská komedie. Kdo ví, třeba by se středověcí lidé v dnešní době opravdu tak chovali. Záchvaty smíchu jsou zde celkem časté. Hlavně díky Jacquouillemu. Jeho primitivnost nezná mezí. A na závěr heslo Godefroy Udatného: "Nechť zhynu, jestli ustoupím."

Návrat do budoucnosti III (1990)

Poslední díl této trilogie se odehrává na divokém západě. Martymu přijde dopis od profesora, který je 70 let starý. Do té doby ho totiž poslala ona bouře. Vydá se tedy do roku 1885, aby ho zachránil. Tam už si profesor zvykl na místní život a vymýšlí plán jak se dostat zpět do své doby. Nakonec jim pomůže lokomotiva. Nejlepší hláška je asi: "Jak se jmenuješ? Clint Eastwood." :D

Návrat do budoucnosti II (1989)

Pokračování filmu o cestování časem. Tentokrát se podívají 30 let do budoucnosti. Po návratu jim to starý Biff pěkně zavaří. Klasická ukázka toho, co by člověk udělal, kdyby se mohl vrátit do minulosti a kontaktovat své vlastní já. Samozřejmě se jim nakonec podaří vše napravit. Každopádně rok 2015 je za rok a létajících aut se asi v blízké době nedočkáme. :) "Haló, Mc Fyli!" :D

Návrat do budoucnosti (1985)

Můj oblíbený film o cestování časem. A když cestovat časem, tak ať to má styl- Delorean. Marty Mc Fly se dostane 30 let do minulosti. Ale i drobné změny mohou způsobit narušení běhu dějin. A proto musí zařídit, aby se jeho matka znovu zamilovala do jeho otce. Samozřejmě si tvůrci neodpustili fóry jako Calvin Klein apod. Nejlepší je závěrečný koncert: "Vy to ještě neznáte, ale vaše děti to budou milovat." :D

Na stojáka (2004) (pořad)

Velmi kvalitní pořad z produkce HBO. Nekonečná přehlídka bavičů. Někteří jsou lepší, jiní slabší. Někteří slavní, jiní méně. Měl jsem i možnost některé z nich vidět naživo. Konkrétně Ivu Pazderkovou, Lukáše Pavláska a Karla Hynka.

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Tohle pokračování už se moc nepovedlo. Absence Rachel Weisz je poznat. Čínské mumie už nejsou tak zajímavé jako ty egyptské.