Prokletý ostrov (2010)

výborný film s bezvadně udělanou hudbou, který sice rychle uteče, ale stále má v pár ohledech rezervy... Rozhodně mě to neposadilo na prdel tak jak jsem očekával.

Zabiják z Bangkoku (2000)

svěží filmová povídaná nacpaná přehršlí vizuálních i zvukových nápadů a syrovou akcí. A poslední scéna je opravdu nezapomenutelná, ať žije motiv pomsty v asijských bijácích!

Orphan (2009)

že bych takhle nenáviděl filmového záporáka se mi už dlouho nestalo - malá Esther je bombastická sviňka, to jak si od začátku buduje půdu pro svoje velké finále, manipuluje se všemi a pomalu vystrkává růžky je opravdu masakr. Jen škoda trošku natahovaného a podle mě i malinko přehnaného konce...

Kick-Ass (2010)

mrda! Drsný humor, ještě drsnější a choreograficky dokonalé akční scény, naprosto bezkonkurenční a neuvěřitelná Mindy, pro všechny hráče potěšující first person pasáž s noktovizí, zabiják Cage a do toho všeho nechutně vybraný soundtrack starých vypalovaček, jejichž doprovod dodává filmu další obal nadhledu. Zkrátka mě to posadilo na prdel!

Bad Blood (2010)

bitky většinou výborné, příběhově nic moc... Ale na další filmy s Jiang Luxia se moc těším!

Psanci (2006)

stylové gangstnerské drama, která nemá potřebu nic vysvětlovat a nějak vás uvádět do děje - jen plyne a párkrát za sebou zanechá pěknou spoušť...

Dokonalý únik (2009)

příjemné překvapení! Napínavá a pěkně zamotaná podívaná, která má náboj i poměrně netradiční rozuzlení.

Podivní (2010)

srdcařská žánrovka, která sice nikterak nepřekvapí dějovými zvraty a občas si svou neoriginalitou až podkopává nohy, ale přesto potěší.

Bojovnice (2007)

zajímavé drama o turecké menšině v Dánsku, kterému občas předrátované a, ač perfektně vypadající, těžko uvěřitelné souboje ubírají na autenticitě a naléhavosti. Celé to na mě ve výsledku působí podobně naivně a hloupoučce jako Twilight, akorát v reálnějších kulisách.

Hancock (2008)

od půlky sice lehce tuctové, ale pořád zábavné a díky hlavním představitelům i zatraceně charismatické.