Svatý (1997)

Vím že ruská mafie už dnes asi nikoho nezaujme, ale mě se SVATÝ opravdu líbil. 70%

Vězeň (2001)

Snímek na přebalu videokazety tvrdí, že je srovnatelný s Uprchlíkem nebo Dvojím obviněním, ale pravda je taková, že nedosahuje kvalit ani jednoho z nich!

Major Payne (1995)

No sice docela infantilní, ale poměrně zábavné, přičemž Damon Wayans je jako Payne docela slušný!

Děti železnice (2000) (TV film)

Mohlo vypadat jako obyčejná blbost - ale není tomu tak!Vlastně je to moc pěkný rodinný snímek, ve kterém potěší výborný herecký výkon Richarda Attenborougha!

Nováček (1990)

Příjemná "mafiánská" komedie o hošíkovi, který přijel do New Yorku studovat filmovou školu, aby se nakonec stal poskokem místního bosse Marlona Branda, který zde výborně paroduje svoji roli z KMOTRA!

Šerifové (1998)

Solidní akční snímek, který není (myslím) nijak zvlášť špatný - ale prostě se nedá srovnávat s Uprchlíkem!To jsou prostě dva úplně jiné filmy!

Tajemství loňského léta 2: Rok poté (1998)

Klišé teče po kýblech, postavy už ani debilnější být nemůžou a jejich chování taky ne ("měli bychom se rozdělit :)) - ale ano, bavil jsem se - jak se na fanfu horrorů patří!

Sám doma 3 (1997)

Ehm...No prostě je to špatný!

Nepolíbená (1999)

Drew Barrymore je tlustá, ošklivá...a na konci je z ní krásná "princezna".Jenže taková měla být po celý film, protože se na to (kromě konce) nedá skoro koukat...Eště že tam hraje David Arquette, který to místy trošku prvlnil!

Ostrovní zprávy (2001)

Především po obrazové stránce doslova nádherný snímek!