Dost (2002)

Hrůza nejhrůznější, která mě utvrzuje jedině v tom, že domácí násilí prostě není téma vhodné pro film!

Nevinný muž (1989)

Na Petera Yatese až nepěkně nudný snímek, který může lehce zaujmout hudbou Howarda Shorea, ale to je asi tak všechno.

K-9, můj přítel se studeným čumákem (1989)

Sem na rozpacích...opravdu mysleli tvůrci tohoto snímku ten šílený závěr vážně...Pakliže ano, tak se nemůžou divit mému hodnocení...:))

Vyhnanec (1999)

Nejlepší na tom je, že tenhle film, ktereje se odehrává v nějakým jakože postapokalyptickým totalistickým režimu, vypadá tak hrozně lacině ... Kdyby by to kdokoliv zkušenější natočil na dvorku starý fabriky, bylo by to snad i mnohem uvěřitelnější, než celá tahle záležitost s prapodivnejma kulisama. Ostatní věci, jako třeba scénář asi pitvat nebudu ...

Banzai (1997)

Pane Villaggio, točte raději sociální dramata, protože komedie vám prostě nikdy nešli a takhle hrůza je toho jasným důkazem!

Narušitel (1989)

Vyloženě lahůdkový snímek.Režisér Spiegel si očividně hodně věcí okoukal od Johna Carpentera - především pak Halloween a Přepadení 13. okrsku je tu vidět mírou vrchovatou, což ale neněmní nic na tom, že je to proklatě dobrá zábava!

Mládí (1992)

Tak nějak jsem čekal trošku víc...No i beztak jsou postavy tohoto snímku výborně napsané.To se musí nechat...

Romeo a Julie (1996)

Snímek, který díky dokonalé režii nemá dodnes obdoby.Takhle si Shakespeara ještě nikdo nepřebral!!!

Evropa, Evropa (1990)

Výborný snímek s hošíkovi, co byl žid a studoval školu "hitlerjugend". Agnieszka Hollandová prostě umí točit výborné snímky a tohle je jeden z nich!

Rychlejší než smrt (1995)

Raimi se chopil nehorrorového žánru a vznikl z toho vynikající filmeček, plný skvělých režijních grifů - a hlavně film, který ani chvilku nenudí!