Pí a jeho život (2012)

Určitě je potřeba na to koukat v pořádným Blu-ray ripu, jinak chápu nízké hodnocení těch co dávají za 3. Lituju toho, že jsem na to nešel na 3D do kina. Létající ryby mi pomalu lítaly do klína i při 2D projekci. Každopádně úžasná výprava a ještě lepší práce animátorů, to jak dokonale zpracovali veškerý zvířata je obdivuhodný. Celková pointa filmu je taky na jedničku. 88%

Odpočítávání (2010)

První čtvrtinu filmu jsem si říkal kam to zase Samuel šlápnul, film mi připadal celek podřadně. Potom se to ale rozjede neskutečným způsobem. Role pro Jacksona jako vyšitá. Celkově jednoduchý ale hodně poutavě natočený. A ten konec - mazec. 77%

Divergence (2014)

Milé překvapení. Hodně mi to připomínalo Hunger Games, ale je to o třídu lepší a více sem si to užíval. Více akce a méně romantiky (zaplaťpánbůh za to).Ani dlouhá stopáž nevadila. Soundtrack docela slušnej, je znát že do to kecal Hans Zimmer. Uvidíme co dvojka. 69%

Jedna za všechny (2014)

Typický absurdní a nelogický americký scénář. První půlka filmu je nuda na eNtou, potom se občas člověk trošku pousměje pár scénkám. Hvězdičku navíc za Cameron, která na svůj věk vypadá furt dobře, i když na ty její širokoúsměvný xichty taky začínám být alergickej. 29%

Zimní příběh (2014)

Namlsanej trailerem a přišlo menší zklamání. Určitě dobrej potenciál, ale něco, co by mě během filmu drželo na živu tam chybělo a to jsem se snažil. Každopádně zajímavej snímek a výbornej Russell Crowe. Colin Farrell mi zase do tak vysládlý role neseděl a Will Smith byl milé překvapení (dlouho jsem ho nikde neviděl). 62%

Hodnej polda, zlej polda (2006)

Poctivá průměrná akční komedie každým coulem s dokonce i zajímavým a vymyšleným scénářem. 51%

Jaro, léto, podzim, zima... a jaro (2003)

Zajimavý film je to každopádně, ale ne tolik, že bych řekl wáu. V podstatě děj je o ničem. Hvězdičku dávám za přírodu a exteriéry a vůbec ten nápad s domkem na vodě a druhou hvězdičku za překvapivou sexuální scénu , na korejský film nezvyklé. Takže lepší podprůměr. 28%

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Tak sedm let kvalitního seriálu je za mnou. Pro milovníky filmů typu Twilight je to lahůdka. Jednoduše řečeno: Upíři, lidé (a jiné příšery) spolu řeší vzájemné vztahy. Začátek seriálu je pecka, samej sex a krev, potom průměr a poslední epizoda zase TOP. Na druhou stranu můžu říct že si seriál na rozdíl od ostatních drží celou dobu stejnou linii, v podstatě žádný díl nění lepší nebo horší. Určitě bych zkrátil každý díl z cca 57 minut na standardních 42 o ty občas zbytečné proslovy. Každopádně seriál určitě doporučuju. ´´Jedním dechem to může být i zážitek´´ 78%

Dům tisíce mrtvol (2003)

Od Roba Zombieho jsem čekal víc, toto mi přišlo spíš trošku stupidní. Spousta řevu a kde nic, tu nic a ještě do toho klaun a klauny nesnáším. Ten konec nebyl úplně nejhorší, ale....... 28%

Láska je láska (1998)

Z tohoto kousku mám pocit, jako kdybych koukal na jeden díl seriálu, který má tak půl hodiny. Na jednu stranu děj hezky plyne a nenudí a ..... druhou stranu to vlastně nemá. Hlavní dvě protagonistky jsou hezký a koukatelný, oproti všem švédskejm klukům, nevím, kde to vyhrabali. 61%