Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Akční
  • Komedie
  • Drama
  • Animovaný
  • Dobrodružný

Poslední recenze (363)

plakát

X-Men: Dark Phoenix (2019) 

Vlastně ani nevím za co. Postavy z naprosto nepochopitelným shiftem, dehonestace Stewartova Xaviera. Raven, Eric a jeho amishská vesnička fanoušků biofarem. Říkám si, co mě udrželo se na to dodívat do konce. Netuším. Byla jsem ráda, když restartovali X-Meny. First Class a Future Past byly tak fajn! Apokalypse...no, dejme tomu. Ale tohle? Hlavně proč tam bylo tolik opakujících se hlášek? Scénáristům došla inspirace?....40%...a pořád nevím za co.

plakát

Hra o trůny (2011) (seriál) 

Zábavné jen pokud si na youtube najdete příběhy jednotlivých postav a pustíte si je za sebou. Zbytek je zbytečná a nezáživná omáčka...40%

plakát

The Orville (2017) (seriál) 

Jakožto hardcore fanda Star Trek: TNG jsem k The Orville měla nejprve hodně rezerv. Seth MacFarlane mi nikdy nepřišel příliš vtipný, proto mě humor prvních dílů velmi iritoval. Ale čím dál příběh postupoval, tím ubylo stupidních amerických vtípků a přibylo skutečné myšlenky a vize Star Treku. To mě potěšilo. I když se nikdy na The Orville nebudu dívat stále dokola, tak, jak to dělám u TNG, tak mu rozhodně dávám velký palec nahoru. Je to pocta, je v tom cítit láska k Treku (a někdy ke SW). Jediná výtka vlastně není ani výtka - že jakmile jednou dokážete myslet "jako trekkie", odtušíte rozuzlení všech epizod během několika málo minut :D Ale i tak... 90% a doufám, že natočí další série! Je to vždy příjemně strávených cca 50minut :)

Poslední hodnocení (1 028)

Největší showman (2017)

25.05.2022

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství (2022)

25.05.2022

Morbius (2022)

25.05.2022

Shang-Chi a legenda o deseti prstenech (2021)

19.11.2021

The Mandalorian (2019) (seriál)

25.02.2020

Zaklínač (2019) (seriál)

25.02.2020

Čertí brko (2018)

odpad! 25.02.2020

Marie Terezie - Série 1 (2017) (série) (S01)

25.02.2020

Burákový sokol (2019)

25.02.2020

Reklama

Poslední deníček (5)

DENÍK EVY MLČÁKOVÉ, ZAČÍNAJÍCÍ SCÉNÁRISTKY A SNÍLKA

Někdy člověka napadne spásná myšlenka, na které postaví svoji kariéru, vydělá majlant, nebo získá všeobecné uznání. Mě zatím bohužel nic podobného nepotkalo...kromě obrovského impaktu, jenž na mě zanechal živý koncert Pearl Jam a především - Eddie Vedder.

 

Jak to všechno začalo?

Popravdě jsme s kamarádem (zde uživatel známý, jako Filisthin), vyprávěli tuhle historku několikrát. I v nejkratší verzi má asi 20 minut. Během dvou dní, jsme totiž společně prožili těch nejzběsilejších 48 hodin v našich životech. Ale hezky všechno popořadě...

 

Bylo to někdy v lednu,  kdy mi Filip volal naprosto nadšeně, že 2.července 2012, budou mít v Praze koncert Pearl Jam, jenž jsou už několik let jeho silně srdcovou záležitostí. Mě se do té doby kapela zas tak netýkala, znala jsem je především díky své sestře, a později právě skrze jejich charismatického, a naprosto okouzlujícího frontmana Eddieho Veddera, jenž byl už tehdy nějakou dobu populární jako samostatná složka díky soundtracku k filmu Into The Wild.

Eddieho hlas mě fascinoval, a jako správnou ženskou, se mě i líbí jako chlap. Osobě...on a Russell Crowe jsou můj typický typ :) Dlouhé vlasy, vousy, krásný hlas, talent a psí oči...Škoda, že takoví chlapi už se moc nevyrábí...

Mno...řekla jsem si tedy, proč ne? Eddie je prostě Eddie a toho musím za všechny prachy vidět. Samozřejmě, za sólový koncert bych si nechala urvat ruce, ale ty Eddie v Praze asi dělat nebude (snad zatím).

Lístek stál na stání nějakých směšných 1 190Kč, z toho část peněz byla věnována rovnou do Vitalogy Foundation, což je charitativní organizace, kterou členové PJ založili. Bylo hezké si koupit lístek a nesobecky se při tom přesvědčovat, že je to na dobou věc, a ne jen pro vlastní zábavu. Koupili jsme lístky - v hospodě, přes terminál SAZKA, a už zbývalo jen čekat.

Čekat dlouhého půl roku.

 

...pokračování bude

Reklama

Reklama