Život je zázrak (2004)

Život je šílený, minimálně na hranicích Bosny a Srbska. Jak jinak si totiž vysvětlit auta jezdící po kolejích, vojáky šňupající koks z kolejí nebo osla věčně stojícího v cestě. Strašná šílenost, tolik věcí se tam přebíjí a žádná neni tak dokonalá. Nejvíc se mi líbila atmosféra na fotbalovém zápase. Zdejší vysoký hodnocení moc nechápu, ale možná jsem jen zbytečně konzervativní a takové šílenosti mě vážně neoslovují. Mix všech možný stylů, chvilku válka, chvilku romantika, chvilku rodina, chvilku vtip, ale celé je to takové nijaké.

Barevný závoj (2006)

Tak na tenhle film jsem byl zvědavej hlavně kvůli Nortonovi. A je fakt, že jsem byl trošku zklamanej. Čekal jsem, že to bude o něco víc emotivní. Takže se mě to úplně nedotklo a brzo na to zapomenu.

Kung Fu Panda 2 (2011)

Už jednička mi nepřišla jako kdovíjaká pecka, takže se dalo čekat, že dvojka bude nejlíp stejná. Pěkná animace je sice fajn, ale prostě to úplně nestačí. I když na druhou stranu nemůžu říct, že by mě to nějak štvalo či vadilo. Asi jsem prostě dostal to co jsem čekal. A to průměrné pokračování

V pasti (2005)

Tenhle výchovnej film má za účel leda tak to, že musíte fandit pedofilovi a ne tej malej protivnej holce. Jinak je to film se zajímavým námětem a stojí za podívání. Bohužel mi vadilo, že postrádal víc logiky, hlavně v chování těch postav. A docela často to bylo nepřehledný, co se děje a někdy tomu pomáhala kamera. I když za herecký výkony se rozhodně stydět nemusí. Ta postava Ellen Page byla opravdu hrozně otravná.

Prostředníci (2009)

Zajímavej film ze zákulisí zábavního průmyslu. Vynikající herci, postavy Wilsona a Ribisiho jsou skvělý. Rade Šerbedžija jako ruskej mafián taky skvěle a malá role pro Terryho Crewse taky dobře. Nevim jestli je to úplně komedie, jak se tady píše, přesto mi utkvěl fórek s onanujícíma afgáncema. Spíš bych řekl, že je to takový drama. Pobavilo a to je důlěžitý. Je přece jasný co na netu vydělává nejvíc, ale tady to začíná.

Noc je ještě mladá (2011)

Taková retro komedie, s příjemnou hudbou. Jinak nic extra, hlavní herci nejsou nic moc, stejně tak humoru se moc nedostavilo. Ale přesto, vždycky když začne hrát ta hudba, tak se to zvedne. Soundtrack je výbornej a zachraňuje fakt hodně.

Uzavřený případ (2011)

To je snad prvně, co se bílej policajt jmenuje White. Já už myslel, že tohle jméno mají předplacený černoši. Jinak Channing vypadá hrozně a může za to ten jeho knírek. Ale jinak je to docela zajímavej příběh s trošku překvapení na konci. Po zdejších komentářích jsem to čekal o dost horší. Takže nakonec je to takovej průměr ze života policajtů.

Candy (2006)

A já si myslel, že to má být romantika a ono je to celkem solidní drama o drogový závislosti. Ústřední dvojice je perfektní. Jen škoda, že to bylo spíš o tý lásce v žíle, než o tom co jsem čekal. Ale jinak průměrnej zážitek.

Rande u přepážky (2011)

Průměrná akční šílenost, kdy se všichni snaží vykrást banku. Jestli kvůli takovejmhle filmům skončí Patrick Dempsey v Chirurgách, tak si to bude vyčítat. Jeho nemoc tady jsem nepochopil. Postavy lupičů byly opravdu divný, hned na začátku se mi nelíbili. Postupně jsem si oblíbil aspoň Marmeládu. Konec byl trochu moc překombinovanej, ale jinak se to docela dalo.

Machři (2010)

Na sandlerovku mi tam přišlo překvapivě málo nechutnejch vtipů, i když se to tomu úplně nevyvarovalo. Tohle osazenstvo u mě vlastně dosáhlo maxima. Víc z toho vytřískat ani nešlo. Jinak je to průměrnej film, přesně takovej, u kterých si už za hodinu nepamatujete o čem byl.