Neuvěřitelný Hulk (2008)

... a co na to Jan Pleskač? Jde o to, že je to strašně hloupé, strašně moc, ale ne vtipně, spíš bezradně. Jsou tam dva vtipy (a naprosto mimózní výlet taxíkem - proč?) a milostný vztah Bruce a Elisabeth je vykreslen jako vztah matky a syna, který ji ochraňuje. Ona mu za to stříhá vlasy a vyndavá košili z kalhot. Také mu koupí volné kalhoty a novou kšiltovku. Nehotový, nedomrlý paskvil :( Norton jde k zemi a dostane dvojnásobek životní pojistky

Sedmé nebe (2008)

Utrpení starého Wernera. Jeho žena Inge se po třiceti letech manželství zamilovala do sportovce Karla. Ten, ačkoliv jeho erekce již není v šestasedmdesáti jistá (Není to top. jak říká Petr Novotný) dokázal jí učarovat vitalitou a bůhví ještě čím. Inge nevydrží tlak (Karlova penisu?) a svěří se o poměru manželovi. Werner to nebere zcela v klidu a dojde i na akt domácího násilí. Následuje dramatický několikaminutový záběr na to, jak někdo pláče a tak... A krajina podél dálnice rozhodně není tak hezká jako podél železnice :(((

Rokle (2007)

Tak tohle bylo opravdu lidské. Drsné osudy lidí ve stejně drsné ale o to malebnější ruské krajině. Tento komentář je rutinní příklad nudného výblitku stejně jako je tento film příkladem nudného artu, který jako by měl trojnásobnou stopáž. Při troše štěstí na něm usnete. Já jsem to štěstí měl tak nedávám odpad...

Napsáno (2007) odpad!

Nejprve jsem váhal zda neocenit, že se tvůrcům asi půlku filmu dařilo, abych věřil, že na tom filmu možná NĚCO je a věnovat mu proto pozornost. Zpětně to ale hodnotím jako drzost a tenhle "film" jako ubohou sračku

Kopačky (2008)

Víc sentimentu, méně humoru a tři scény s odhaleným penisem. Life is a bitch.

Shrek 2 (2004)

A jednu hvězdičku tomuto filmu ubírám za to, že jsem na něm byl s bývalou přítelkyní. Aspoň vidíte jak je hodnocení subjektivní.

Útěk do divočiny (2007)

Americký sen naruby (nepsal jsem už tohle někam?). Americký důraz na individualismus, který je zde akcentován samotným hrdinou před jeho posledním dobrodružstvím, je sice reflektován jako sračka (aby také ne, ona lidská bytost je bez ostatních prostě v prdeli, protože se musí vztahovat, sdílet ...) ale utilitarismus a pragmatismus říkající, že vydělávat si na výlet morálně čistý jako právě padlý aljašský sníh v Burger Kingu je okay (když nenosíte ponožky) - ostatně stejně jako točit tento anti-systémový film za hollywoodské peníze. P.S. tato společnost vyrábí konformisty institucionálním lámáním vlastní sebeúcty. Na jednu stranu je nám nabízeno ze všech stran spotřební zboží a služby, které nám usnadňují život a na druhou stranu vtloukáno do hlavy že na jihu hladoví černoušci, na severu tají ledovce a MY s tím můžeme něco udělat a MY s tím nic neděláme. Tento film je nakonec útěchou pro nás všechny, protože ti co se tomu dokáží postavit jsou podivíni, kteří čtou komouše Londona a povídají si s jablkem. S JABLKEM!!! P.P.S. - Hal Holbrook byl asi nominován za to, že vylezl na ten kopec a neskolil ho infarkt..

Let's Dance (2006) odpad!

Ten příběh je slabší ale ty mladý krásný lidičky tak mocinky hezounce tancujou... Nenutťe poslouchat Adorna jazz když ho nesnáší.

V Bruggách (2008)

Tak to už přestává všechno :o)

Časové pásmo bylo změněno