Deyw

Davídek Medvídek

okres České Budějovice
fčelí méďa

• 29.10.2016  12:27

Furt takovej standart..bavilo to..hlavne roztomila hlavni herecka :-) Frank si porad jede to svoje..nejvetsi prekvapeni bylo jak je tam vykosili na ty ulici.. :D

• 27.10.2016  20:01
    Mrtvý bod (TV seriál) (2015)

zatim dobry jako svina..bavi me ta potetovana dcerka i kurt, akon taky dobrej ta blondata dobre posahana je fajn..slape to a tesim se na to az se to nekam dostane..zatim furt klasicka vypln aby se pak nekam posunul pribeh..ale dobree..tak se to sere a je ztoho utek z vezeni 4serie...jediny klad jsou sympaticke postavy.

• 20.10.2016  16:27

Ty kravo! Jeba jako hovado...neskutecna jizda..necekal sem ze me to takhle dostane..hodne silnej film i zvrat..bavil me hodne spajdak i ten panter..celkove ale nejlepsi antman,iron man a cap.musim videt znovu!

• 19.10.2016  21:58

super zacatek..pripominalo to saw, reseni pripadu..potom trosku upiri romantiky a pak se ztoho stal hroznej plebs...nejvic me bavilo vysetrovani pripadu a historie hotelu, kdy si hotel postavil masovej vrah aby mel svuj mlejnek na maso, ktereho Evan Peters zahral bravurne..uklizecka byla taky fajn..jinak hrozna sracka.. bohuzel :(

• 16.10.2016  17:05
    Martyrs (2015)

ty kravo.. :D jeste horsi nez ta sracka predtim..ze nekdo dokaze udelat jeste vetsi sracku z ty sracky predtim je celkem umeni a ma obdiv, takze nedam odpad, ale hvezdu za velkolepe umeni.. :D

• 16.10.2016  16:59
    Mučedníci (2008)

nevim co ktomu rict.. :D zacatek celkem strasidelny..pak uz vole fakt nevim co se deje.. :D ps: tezkej film na poprve..fakt je ze ten film je proste ultimatni a chytrej..je to natoceny jako nejvetsi silenost se sokujicim zaverem..kterej cumim s otevrenou hubou..takovej wtf movie jako srpskej film.. dam 3*

• 15.10.2016  22:37
    Smrt ve tmě (2016)

Naprosta bomba...vypilovany do posledniho kousku...neni co dodat..nic lepsiho tu zatim nebylo.. update 21.10.2016 videno 3x - naprosta bomba..dokonalost..twist jako svine, kdy clovek nevi komu fandit jestli tem zmrdum nebo starymu chudakovi co ho chtej okrast a pak clovek dostane do drzky poradnou pumelici a cely se to otoci a clovek fandi a preje zmrdum, ktery nakonec nejsou takovy zmrdi jak vypadaj a pak se to zase cely otoci a genialni konec je proste orgasmus a uspokojeni vsech pornoherecek najednou...uz se nemuzu dockat na 8.listopadu na BD a nejaky pikantni bonusy..tenhle film je uder na bradu jako v roce 2008, kdy jsem videl cloverfield..absolutne zadny ocekavani a nakonec se z toho stal pro me jeden z TOP filmu..bravo Lang a Fede... jste kurva borci a tenhle rok patri deadpoolovi a vam ! Lang oskara GOGO, kdyz se pro nej primrouskal napul dojebanej dicaprio tak tenhle rok by mel patrit slepimu nasranymu dedkovi!

• 10.10.2016  10:42

ty vole..pekne natoceny to je a duchove sou paradni..zensky prehravaj az to nekdy je celkem trapny - hlvne myslim tu blondynu...jinak kvuli cemu ma smysl videt tenhle film je genialni hemsworth, kterej me vzdycky totalne rozsekal..pripomina mi mojeho kamarada.. :D dve nebo tri diky nemu!

• 5.10.2016  22:14

No...zacatek slibnej..silenej nazi doktor, kterej dela pokusy na kretenech byl hodnej slusnej..pak vstoupil dabel do ty blby nany, ktera si to uzivala a psychiatr, kterej si bral domu holcicky a brecel nad nima, ze jsou jeho mama mi pripominali mojeho retardovanyho kamarada, kterej skace jak mama rekne...jinak se ztoho pak stala pekna sracka, ktera byla uplne o hovne a nejakej ufo unos to nezachrani..pulka pecka, ale pak prujem neskutecnej...nechapu vole jak to nekdo takhle mohl posrat ! 3 a kus !

• 5.10.2016  09:32

Bavil sem se jako svine..takovyhle filmu vic..super komedie. :)

• 25.9.2016  11:51

Pohodicka..paradni podivana..efekty zvuky luxus..krasa pohledet..film jinak prazdnej a prumernej..obcas hlaska pak nuda pak vizualni orgie a takhle se to prolina celym filmem..zabavilo ale.. a to je hlavni :)

• 24.9.2016  14:54

chudak john wick...nic moc ty vole..jenom ten konec..jinak zbytecna kravina

• 24.9.2016  14:46

Tezka sragora..takhle debilni horor sem dlouho nevidel..cely je to o totalnim hovnu, ktery dopadne uplne klasicky..debilni triky, ktere mi prisli k smichu byli jen tresnickou na dortu..nezazivny herci, nulova atmosfera a stupidita film nici..tezce nadhodnocenej film..hruza a des... jeste ze sem za to neplatil plnou cenu..

• 24.9.2016  12:54
    Unfriend (2016)

Jeden z lepsich (ps: zadna slava to nebyla..jednou a dost).pripominalo mi to dost kruh..poslana nahravka, vyhruzky, divny veci, kamaradi postupne umiraji, reseni kdo je kdo a vydani na farmu..celkem vpohode..skoda, ze uz tohle na me nedela takovej dojem a je to proste dobre odvedena rutina..ale film se da vklidu doporucit na jedno shlednuti..nevim jestli horor..na me uz tohle neplati ja sem z vesnice takze sem se lekl jen jednou mozna.. ;) zaver potesil.. takze bacha koho si pridate ma fuckbook!

• 23.9.2016  06:03
    The Do Over (2016)

jedna z nejslabsich sandlerovek co sem videl.. :-(

• 23.9.2016  06:00

Prvni serie si zaslouzi urcite 4hvezdy i kdyz to skripe..napad super.. ale nekdy to byla fakt slabota a vypln zbytecnych kecu..jo bavil sem se dobre..necekal sem nic a zaver prekvapil i kdyz to bylo celkem jasny.. :)

• 10.9.2016  21:20
    Mělčiny (2016)

Deadpoolovo pani si sla zasurfovat a takhle to dopadlo..ne ted vazne...herecka a herec v hlavni roli - pan racek byli fajn, zralok taky a jako film to funguje skvele..bavil sem se..paradne natoceno..vzhled,zvuk topka, zralok bomba, bavilo...jeden z nejlepsich zralocich filmu.

• 29.8.2016  11:13
    Jmenuju se Earl (TV seriál) (2005)

Celkem bombička seriál..škoda, že neni řádně ukončen..nejvíc mě bavil Randy, kterej mi připomínal jednoho mojeho kamaráda a ten vlastní csfd také, takže až si to ten krypl přečte tak mě bude otravovat.. :D je to boží a Earl má vkus na muziku! vždycky, když tam pošle nazarety tak se bavim!

• 29.8.2016  09:11
    Lucy (2014)

Zacatek jako svine..pak se to posere, kdyz se z ni stava pocitac.. :D komedie jako svine..napad dobrej..kdyby to bylo na zpusob cranku tak je to nejlepsi zenska one girl show! :(

• 28.8.2016  04:20
    Wolf Creek 2 (2013)

at zijou klokani !...jinak nic..

• 25.8.2016  02:52
    Spáči (1996)

krasnej film...takovej zajimavej jak dokaze zlo poznamenat cloveka do konce zivota a chtit spachat zlocin...bravo...filmarina jako svine... :)

• 23.8.2016  14:35

tarantino me bavil jako prase..scena v motelu je nezapomenutelna...celkove film jak ma bejt..je to sranda je to rezba je to sileny mam to rad!

• 23.8.2016  14:34
    Do útoku (1987)

film nabusenej soundtrackem jako prase! jinak je to jak rika vetsina..chudak co ma sen a silu jako kreten se rozhodne si vypacit miliony a koupit si vysnenej nakladak...prolina se to, kdy hlida kluka a jak mel spatny dectvi a jeho otec je naprosty kokot..takova klasika v cechach.. :D z respektu k panovi co tam hraje je to klasika, ale jako film je to spatny. videt to dneska poprvi v zivote tak chci vratit tech 93minut zivota..

• 23.8.2016  14:25

Naprosta bomba..kdyz jsme to s brachou objevili tak to byla udalost jako svine...divali sme se na to snad 3x zasebou jak sme z toho uchcavali..skoda ze pak serie upadla tak kam upadla a kazi povest prvni zvracene hre, ktera vylecila par lidi! update2018: zestatlo to jako prase..prkenej glover je do oci bijici tak jako vetsina..v dalsich dilech se rozjela moralka, ze vlastne jigsaw neni vrah, ale takovej kat, kterej tresta zmrdy, ale vzdy jim da moznost na zmenu..mno ale tady kropi policajty a je mu to u prdele..a glover, kterej se schoval pred strelbou za asi 5cm sloupek nemel chybu..zestarlo to jak prase..ale hodnoceni necham, kdo si to pusti ted prvne tak se da predpokladat, ze hodnoceni nebude tak vysoke. pro me ale srdcovka a skvelej start pily! 90%

• 23.8.2016  14:20

Jakoby ja to nechapu... proc mi doprdele nekdo nerekl, ze o me natocili film ? Hah! to byla jizda! presne takovejhle narez mam doma taky.. :D hodne dobra komedie.

• 23.8.2016  14:18

vubec mi to nevadilo...pobavil sem se a bylo to v pohode...dalsi film podle pravdy. :)

• 23.8.2016  14:09
    Divoši (2012)

Bavilo me to...napad super, trosku utahany, ale Salam Hayek bavi a je i k sezrani, ta druha, kterou znam diky tomu, ze ji prohanel zralok se mi libila taky. Travolta je klasik...a zbytek neurazi zabavi..zaver dobre rozuzleni a prekvapeni na konec, jo uslo to..nebylo to nic extra, ale zabava ano.

• 23.8.2016  14:06

akcni naser a pro me nejlepsi film se stathamem...hned se to rozjede a nezastavi..jinak bych neprezil - dobrej preklad mimochodem. je to jizda..takovy gtacko mezi filmama...dvojka je jeste vic ujeta a silenejsi.. tohle je narez a rad se k nemu vracim. :) ps: byl sem na tom v kine

• 23.8.2016  14:01
    Věc (1982)

...KLASIKA,KULT... jeden z filmu, kterej vznika jednou za stoleti..

• 23.8.2016  13:57
    Babovřesky (2013)