Vybíjená (2004)

Největší průvan hlasivek a bránice jsem zažil v potitulkové naprosto nekorektní scéně s Benem Stillerem. Kdo se uhne klíči ten se uhne míči, má koneckonců taky hodně do sebe.

Zamilovaný Shakespeare (1998)

Mládí, láska, pobláznění, ano ano vzpomínám. Joseph Fiennes je mladný a neklidný. Dluh k tomuto filmu jsem bohužel smáznul až 11.1.2015 v TV Nova love a tak se synchronizací. To nedoporučuji.

Zakletý v čase (2009)

Jak píše Pepinec zadní pohled na Rachel v košili mě donutil dát tomuto skokanskému blábolu 1 hvězdu. Už jsem se jednu chvíli bál, že se to zlomí do Predestination a budou tam všichni jeden. Uf.

Paddington (2014)

Paní Brownová, ochranitelka medvídka a dokonalá červená stylizace jejího kostýmu mě uchvátily. Kino Kotva 27.12.2014. Sendvič s pomerančovou marmeládou nasytí medvěda na celý den. Zhlédnu ještě jednou rád bez české synchronizace. Z nejhlubšího Peru se hlásí tvůj fanoušek.

Predestination (2014)

Slepá ulice všech jumpujících filmů. Kdyby to měla být parodie na zmíněné filmy z dílny Monthy Python, tak snad ještě ano, ale na to je v tomto kousku málo humoru.

22 Jump Street (2014)

Coby otec dvojčat mám rád filmy, kde jsou dvojčata, kecám. Ale tato zhulená dvojčata byla dynamická podle mého gusta.

Láska na tři roky (2011)

Ta jedna hvězda pouze za ten úvodní minifilm před titulky, který je lepší než jakekoliv moudro o tom, co je manželství. A také za cover písně E. Johna : your song od Ellie Goulding. Dál není nutné pouštět, raději.

Yes Man (2008)

pustíme si to ještě jednou?? Yes, man!

Věra 68 (2012)

Jak dokáže strhnout lavinu emocí záznam z finálových cviků, tot´ to, co bylo velmi pěkné. Dále též taneček ze statku ven a na sněhu provaz. Super, paní Sommerová!!

Zbohatlíci (2011)

V létě 2013 v Paříži jsme potkali stejnou dvojku humoristů jako byla ústřední dvojice z Les Tuche. Přeskakovali turnikety v metru, bodře se vybavovali s řidičem autobusu, ve kterém nezaplatili jízdné a nahlas se chlubili tím, že odpovídali Američanům, že neparlujou "amerikánsky":) Kluci se mohli potrhat smíchy. Křupanství po francouzsku mě pobavilo.