Svatyně (2008) (seriál)

Na začiatku sledovania som bol aspoň plný očakávaní, čo sa z toho vykluje, ale, že by to dopadlo nejako spásonostne sa teda nedá povedať ! Zvažujem aj ďalšie pozeranie, keď vôbec nejaké bude ! Stav po 8.webizode

Pláž (2000)

Dobré, dobrý nápad, dobré obsadenie, dobrá lokalita, schopný príbeh .... dobré 4*.

Cabin Fever (2002)

Dokedy bude fungovať ešte hororový scénár "Partia ľudí ide na výlet a tam umierajú ". Už fakt nič nové nebude ??? Strašne obpozerané !!!

Scary Movie 4 (2006)

Já neviem, mňa to nejak nezobralo, ale ani trochu !!! Snáď len za herecké obsadenie 1* a aj to sa prekonávam !!!

2001: Vesmírná prda (2000)

Jedna hviezdička už len kvôli Lesliemu !!! Ostatné katastrofa !!! Pri natáčaní mal 74 rokov, takže už len za to musím dať 1*.

Zvrácený (2002)

ÝNECÁRVZ ej ýlec mlif !!! V etnemom ainenlisánz mos lam tkaf ýlz ticop irp ukdúlaž a isa yb mos lob ýnpohcs um kat ťibzor uvalh ja aj !!! arreduch XELA "acinoM". erboD um kat !!! Vždy hovorím, že takýchto treba "rezať" a "soliť" im to urezané !!! Určite dobrý filmový zážitok, výstižný názov aj kvôli sledu filmu aj aj so sociálneho hladiska naozaj ZVRÁCENÉ. U mňa rozporuplné hodnotenie 75 percent.

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Keď to beriem ako priemerku, tak by som si tento film musel rozdeliť na tri kategórie a to prvá polovica kde to vidím tak na 3 Stars, druhá polovica kludne na štyri hviezdy a tretie merítko je skvelá Kate a tu dokonca aj na môj vkus schopný Adam kam by som dal za obsadenie 5* /do 5 hviezdičiek beriem aj neuspokojeného psíka s plyš. káčerom/. Takže 3+4+5 / 3 = 4 HVIEZDY

Underworld: Evolution (2006)

Uspokojujúce! Keď človek do toho nejde s nejakým extra očakávaním je to schopné. Pekné triky, docela solidná kamera a zase moja srdcovka KATE. NO Comment - only 3*

Lásce na stopě (2001)

U mňa je zárukou kvality už len KATE, neviem prečo mám na ňu strašne pozitívny pohľad aj v slabších filmoch. V tomto mi do toho fakt dobre zasadol aj John a ako pár to fungovalo na jedničku. Pekný oddychový romantický snímok.