Zánik (2015)

Trošku suše, melodramaticky vyprávěná skládačka s kvalitními herci a roztomilou holčičkou v hlavní roli. Post-apo mam rád a tady to vzali zase trošku z jinýho úhlu. Struktura hlavní dějové linky byla fakt super, ale mrzeli mě žánrový klišé, kterejm se mohli vyvarovat. Nebaví mě vždycky čekat na tu úmornou pětiminutovku kdy umírá pes.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Hollyyy shitt!! To byla jízda. Omluvte mě ty výrazy, ale zrovna jsem se vrátil z kina a nemůžu jinak než za 5*. Možná časem uberu, ale teď jsem totálně vyplesklej. Něco bych asi mohl voremcat, ale prostě dnes je rok 2015 a takhle se to dělá. Líbili se mi vředy na tělech, líbili se mi dvouhlavý gekoni, její protéza byla super, všechny ty nápaditý káry a motorky, hodně se mi tam toho líbilo a hodně jsem ani nestačil vstřebat. Jako bych hrál nějakou šílenou pc hru ve který je hodně miniher. Nicholas Hoult byl super a vůbec vedlejší postavy dostaly hodně prostoru. Možná bych na to zašel ještě jednou.

Kissáci a fotbalový rokenrol (2014) (seriál)

Tak todle je směšný. Dvojce zhejčkanejch sedmdesátníků s ambicemi v muzice osmdesátejch let se na starý kolena rozhodla udělat něco pro velkou sledovanost: Vlastní fotbalovej tým! Nic trapnějšího jak tydle dvě máničky, jsem v poli reality-tv dlouho nezaznamenal. Jo možná tak Amish Mafia, to byla taky hrozná sračka.

Let Us Prey (2014)

Taková zredukovaná Bouře století, trocha krve, atmosféra mizivá. Dalo se na to dívat, ale tak nijak mě to nebavilo. Málo krve, spousta keců okolo.

Piraňa 3D (2010)

Od prvních chvil, kdy vír vcucával loďku s rybo i parybomilem Richardem Dreyfussem jsem byl napasovanej do sedačky a věděl, že Aja se mi zase jednou trefil do vkusu. To co následovalo bylo jako převedéní toho čím nás krmili televize v devadesátejch letech do moderního kabátu a mě se to stračně líbilo. Celý by to ještě povýšilo, kdyby Ving Rhames byl hlavní hrdina a všechny ty ženský se nemuseli oblíkat vůbec, když tam povětšinou byly stejně bez vršků.

Rande s celebritou (2004)

Kdo by se nezasmál při pohledu na totálně vylízanou venkovanku Kate Bosworth a její stejně blbou kámošku jak se mastí jen při pomyšlení nad jejich oblíbeným televizním fešákem.

Hostina se smrtí (2009) (seriál)

Neurazí. Rozhodně lepší než zvěrstva z discovery channel. Navíc jsem dostal chuť na škorpiona!

Preservation (2014)

Zas na druhou stranu se mi na to koukalo docela dobře. Postavy ze začátku na sebe žárlily a byl tam zajímavej trojůhelník, celkem civilní. Na začátek mi přišli všichni strašně otravní, ale pak jsem jim přišel na chuť. Rozjíďěl se příběh co by mě zajímal. Líbilo se mi, že nepřeháněli scénu s pastí. Naopak ošizena se mi zdála ta šoková brutální stránka filmu. Asi dám tři. Vyprošený, ale nechci tomu nechat 39%-=)

John Wick (2014)

Johnovi to nežeru. Všichni si lebedí v soubojích, mně to přišlo jak když se někde na zámku v Opočně mečujou metloši co si hrajou na středověký rytíře. Trapas. Není to úplná sračka, ale prostě hype mě minul.