The Invitation (2015)

Výborný, napínavý, s dobrejma hercema. Takhle bych si to představoval.

Daredevil (2015) (seriál)

V záplavě hloupejch marveláků, které plní kinosály je tedle seriál opravdu unikátní. Skvělý casting, krásná mysteriózní vizuální stránka, občas zatahá za vlasy v příběhu, ale určitě jedna ze seriálových událostí posledních let.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Vždycky když jsou ve scéně Stallone se Stathamem tak je to strašně divný. V kolikátým dílě si už konečně roztrhaj trička a vocucaj všechny tělesný otvory, protože toho jejich flirtování bylo vážně moc. Tak se stalo, že hlavním tahounem trojky je hláškující desperado. Chvili to vypadalo, že hlavní postava bude Blade, ale Wesleyho cool postava v podstatě byla smazána ještě coolovějším Banderesem. Crews je dobrej tak do reklam na šampony proti blechám a Jet Li sváděl boj hlavně s tím kulometem co byl dvakrát větší než on sám. Dolph Lundgren zachraňuje dojem spolu s parťákem Randy Couturem jsou rozhodně o dost vtipnější než ústřední dvojce milenců. A Mel Gibson je samozřejmě mocnej záporák. Takže mě to celkem bavilo. Příběh radši nekomentuju. Ne zrovna vydařený.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Todle bylo hodně stylový. V pohodě to do kapsy strčilo všechny nový bondovky a v záplavě špionskejch filmů hodně svěží vítr. Gazzele s ocelovejma protézama byla neuvěřitelná.

Zámek hrůzy (1999)

Já na tom byl tenkrát v kině a užil jsem si to. Některý ty scény si stále dobře pamatuju, což je po té záplavě hororů co jsem viděl ne tak obvyklé. Vskutku originální lokace s bludištěm, jarmarkem nebo krvavou fontánou dělají z tohodle příběhu naprůměrný kousek.

Sedm statečných (1960)

Todle ve mně zanechalo stopu. Dokonalé obsazení a skvělé charaktery. Nejvíc jsem fandil Charlesoj Bronsnoj, byl to prostě frajer. =)

Narcos (2015) (seriál)

Jedna z nejintenzivnějších sérií. Její působivost je založena na skutečném příběhu a detailním líčení případu největšího drogového bosse v moderních dějinách. Nemam z toho pocit jako ze seriálů, spíš fakty obsáhlej film na osm hodin. Skvělé dramatické výkony.

Circle (2015)

Tak to jo. Jak prozíravé. Kéž by je to odpravilo všechny najednou a já na to nemusel koukat hodinu a půl.

Živí mrtví (2010) (seriál)

No nadšenost z walking dead mi příliš nevydržela, ale stále sleduju. Pvní série jsem zhltl a pak se krapet nudil. Nakonec jsem rád, protože sérii na policejní stanici jsem si docela užil a v následující řadě bylo také pár zajímavých dílů.

Pahorek (1965)

Je to až k nevíře jak hluboko pod kůži se dokáže Sidney Lumet dostat jen za pomoci prostého pahorku uprostřed tábora.