bomber3

Ve dvojce už jsou trochu propracovanější hrátky s časem než v prvním díle. Takže by se mi tento film měl teoreticky, jako fanouškovi science fiction líbit víc než ten první. Nelíbí. Těžko říct proč, ale už je to tak. ()

joudas

Větší rozpočet, více triků, více cestování časem, komplikovanější příběh, ale přesto ne lepší než první díl. Už to není tak vtipné, ani tak zábavné a budoucnost, jakou si představovali na konci 80. let, mě taky moc nebrala. Jinak platí to, co pro první film: Vidět to dříve, pravděpodobně bych hodnotil trošku jinak. ()

Pidzey

Ono natočit film o cestování v čase není žádnej med a když se jedná o pokračování kde se velká část filmu odehrává ve stejnou chvíli jako v jedničce to už je kumšt.Tady se to však povedlo náramně.Znovu chytrý,vtipný scénář,ale podle mě je tady ještě o malinko promakanější.Ústřední dvojice je znovu skvělá,především válí Lloyd.Netroufnu si říct zda je dvojka lepší či horší než jednička.Podle mě jsou oba filmy stejně dobrý a dohromady tvoří skvělý,ucelený příběh. ()

AndreyCSFD

Jeden z nejlepších Zemeckisových nápadů bylo natočit pokračování BTTF. Všechno podstatné už bylo uvedeno v komentáři u BTTF I, kterou dvojka úžasně doplnila o nové nápady, kterým vévodí honička na antigravitačním skateboardu (o ano, už se blíží doba, kdy je Mattel začne prodávat :-)). ()

Darth Vader

Myslím si, že je to velice slušné pokračování tak fantastického prvního dílu. scénáristé se ve dvojce trošku více rozjeli, až jsem měl strach, že to s tím cestováním a relativitou času trošku přeženou a "my diváci" se budeme cítit ztraceni. Bylo to skvělé, to bezpochyby, ale na jedničku to o hcloupek nedosáhlo. M. J. Fox je skvělej a Ch. Lloyd jakbysmet! 80% ()

Helldo

Naprosto brilantní pokračování této střeštěné matlanice, která je ovšem tak sofistikovaně utvořena, že nezbývá něž znovu smeknout před filmařským uměním pana Zemeckise. ()

Boomstick

Prvý film bol po všetkých stránkach výborný.Postavil základ pre tento film.Dvojka silne čerpá z prvého filmu vďaka čomu sa stáva mohutnejšia a monumentálnejšia,scenár je špičkový,jeden z najlepších akých poznám.Sekvencie z prvého filmu su bravúrne zakomponované do filmu.Excelentné dielo! ()

zahadum

Asi v dejinách filmu žiadna dvojka nemohla byť lepšia ako druhé pokračovanie Návratu do budúcnosti...geniálny ťah scenáristov spočíva v tom,že dej dvojky je perfektne aplikovaný do deja jednotky :) ani na chvíľku som sa v tom nestrácal hoci tie časové slučky boli občas pomerne fajn popletené :) hlavne je to zábava svieža, vtipná a nechýba ani napätie...skvelá výprava a typické efekty 80 rokov...Lloyd v životnej roli ! ()

frolish

Neviem cim to je - z prveho dielu som bol uneseny, ale toto na mna nejako nefungovalo. V podstate druha porcia toho isteho, akurat pre mna omnoho menej zabavna a zbytocne zamotana. Cool efekt a nenutenost z jednotky sa kamsi stratili a moje velke ocakavania zostali nenaplnene. ()

Saur.us

Druhý díl drží laťku nastolenou skvělým prvním Návratem a přidává špetku zamotanější příběh. A baví dál. ()

ASSBURGER

Musím sa priznať že toto pokračovanie Návratu do budúcnosti sa mi páčilo viacej ako jednotka. Bola aj viacej srandovnejšia aj viacej prepracovanejšia. Michal J. Fox (Marty Mc Fly) je v tomto filme dôležitou postavou on aj Christopher Lloyd (Dr. Emmet Braun) bez nich tento film nemá zmysel tak ako napríklad Terminátor by nemal zmysel bez Arnolda Schwarzeneggra. No ale Roberta Zemeckisiho som nepoznal až do chvíle ked som nevidel Návrat do budúcnosti. Bez tohto filmu o cestováni časom by som nespoznal ani Doctora Who ktorého som začal pozerať hlavne kôly tomu že som nemal čo robiť a nudil som sa a kôli tomu že ked som dopozeral všetky časti Návratu do budúcnosti tak som zmenil svoj názor na filmy o cestovaním v čase. Ale nie len tento film o cestováni časom je dobrý sú aj iné ako napríklad Time Machine .... Nie je ich síce veľa ale majú niečo do seba. V tejto časti som pocítil niečo spojené zo smiechom važnostou. Tento pocit nemá žiadny názov ale bol v skutku perfektný. V tomto prípade som dal päť hviezdičiek ako aj pri jednotke pri trojke som dal len štyri lebo nebola až tak dobrá poviem to inak už sa tam opakovalo všetko z minulých častí a to už tak zábavné nebolo. Výborné efekty.... Túto časť aj ostatné sa naozaj oplatí pozrieť.No ved predsa je tam stoj času kto by ho nechcel mať doma no povedzte sami. ()

TomasKotlant

Návrat v čase do časů návratu v čase. Sabotáž času, předání sportovní ročenky aneb cesta za bohatstvím a ruinováním sázkových kanceláří. Teror. Chaos. Náprava. Next episode? Western. ()

vito_corle

Skvělé pokračování sci-fi komedie a návrat postav z 1. dílu. Tentokrát, ale super veterán cestuje fakt do budoucnosti. Je úžasné vidět, jak by měl vypadat náš život za pár let- oblečení všechny ty hračky a vychytávky jsou vtipné. Delorean je v tomhle tomhle pokračování trochu vylepšený nechybí stará známá znělka. 5 hvězd. ()

zdeny99

Pokračování prvního dílu je snad ještě lepší. Opět jako minule je to inteligentně napsaný a zpracovaný dobrodružný film o cestování časem. Kromě stroje času, auta Deloreyne, vynikajícího Michaela J. Foxe a Christophera Lloyda tu máme náhled do budoucnosti, jak to bude asi vypadat v roce 2015. Vzduchem lítají auta, taxíky, lidé mají automatické tkaničky na botkách, místo skateboardů jsou vznášedla a telefony nosí lidé na hlavách. Tak nic se z toho nestalo, ale ztvárnění je pěkné. A tentokrát místo Deloreyne dostává více prostoru ročenka se sportovními zápasy... [42263. hodnocení, 686. komentář, 86%, 166. nejlepší film, 304. nejoblíbenější film] ()

Bozvav

Vizuálně výborná podívaná, leč poněkud zmatená a místy dosti křečovitá. Chápu, že takový hazard s časem přinese spoustu zmatků, ale v tomto by se ani to příslovečné prase nevyznalo. Navíc mi výrazně chyběly nějaké vtipné scény. Tento díl je výrazně temnější a dospělejší. Více se mi líbila sice méně vizuálně promakaná, ale optimističtější jednička. Za mne 70%. ()

Aurus

8/10. Je to horší než první díl ale stále to je velmi dobré pokračování které se hodně povedlo. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je výborná, atmosféru tento film má solidní, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Za mě velmi dobrý film na který se zas někdy musím kouknout. Jsem zvědav na třetí díl. ()

Johnny

Pokračovanie, ktoré vôbec nestratilo na vtipnosti a originálnosti. Naopak. Prvý diel si priam vyžiadal druhý a zápletka, ktorá bola nadhodená je ešte viac zaplietaná... ()

Českem pojede legendární DeLorean

Českem pojede legendární DeLorean