Freddyho smrt - Poslední noční můra

• USA Freddy's Dead: The Final Nightmare (více)

Zkoušeli ho pohřbít! Zkoušeli ho spálit! Zkoušeli ho zahnat svěcenou vodou! Ale takové hlouposti na Freddyho neplatí. Dál si libuje ve svých krvavých orgiích. Ale je tu jeden problém - ve svém městečku už nemá koho zabíjet... Že by pověsil svůj klobouk a rukavici na hřebik? Kdepak! (Falcon Home Video)

Nivenx

Hrůza hrůzoucí, rozhodně nejhorší díl Freddyho co byl natočen. Rachel Talalay nikdy neměla přijít do role režiséra, jelikož to ona absolutně shořela. Už začátek kdy Freddy lítá na koštěti a tlemí se, tak je jasné, že o horor nepůjde. Pointa a scénář je absolutní výsměch a atmosféra se úplně někam vytratila. Freddy je komediální a všechno je tak trapné až to bolí. Za celý film, tak jediné co se mi opravdu líbilo byla vražda, kdy tomu klukovi vybouchla hlava a to je kurevsky málo! Doufám, že režisérce za to, že nám zabila Freddyho, tak jí vyschne! 20% ()

Deyw

nejhorsi dil a vtipny na tom je, ze tu byly nejlepsi napady...fredy a jeho videohra a nebo spendliky...bohuzel je to jinak uplne zbytecnej film.. ()

Fox Mulder

Nejslapší díl z této kultovní horrové série. Děj pokulhává v průběhu celého filmu, scénář celkem dost špatně napsaný a finálový souboj Freddyho s dcerou byl také hodně slabý. A ještě mě tam dost chyběly Freddyho hlášky. ()

Doudis19

Překvapivě lehce kvalitnější než díl předchozí, pořád ale daleko horší než by si legenda Krueger zasloužil. Na Noční můry postrádající příběh jsme si už v Elm street celkem zvykli, Freddyho smrt není vyjímkou. V jednotlivých momentech film celkem funguje, jako celek ovšem nedrží pohromadě a co je horší-k smrti nudí. Pozn. S famfárou avizované účasti hvězd Toma Arnolda s Johnny Deppem byli jen reklamním klamem. Oba se na plátně objevý na 30 vteřin. ()

filmmovier

No, ještě furt to jde, ačkoliv s minulými díly se to nedá srovnávat a celé je to spíše k smíchu a už ani Freddy, kterému absolutně došli nápady, to neutáhne. Zbyla z něj jen troska. Způsoby smrti jsou totálně trapný - nezasmál jsem se ani u tý videohry, jediný co mě pobavilo byl Freddy na koštěti. Potěšily mě záběry z Freddyho minulého života a pár šílených obyvatel. Atmosféry to nemá ani za mák, možná jen při úvodní noční můře. Dobré cameo si tady střihnul Johnny Depp. A Freddyho převleky už jsou trapný úplně ukrutně. Nápad je dobrý, ale celé už to stojí jen na efektech. A smrt my víme koho také nebyla nejlepší. Série si to nejlepší odbyla pátým dílem a u toho mělo zůstat. Zatím nejhorší Noční můra. Jako příprava na sedmičku to ale funguje skvěle. A přidávám se i já: R.I.P, Freddy Krueger. ()

Honzek

Jak jsem již zmínil v komentáři ke druhému dílu, je tohle velmi negativně přijímaný díl. Začátek je velmi atmosferický, ale pak už je to jen horší. Tentokrát se banda dětí pod vedením své nadřízené ocitají ve městě, ze kterého není úniku a Freddy si z něj udělal svoje Elm Street - protože tahle ulice je všude tam, kde řádí rukavice plná nožů. Film prakticky nedává smysl ale jelikož Rachel Talalay stála u téměř všech dílů, neodvedla úplně špatnou práci a legendu se snažila ukončit se ctí. Sice to místy hodně skřípe ale finále je v podstatě velkolepě ironické a Freddyho smrt si nedokážu asi představit lépe. ()

mickyreed

Tuhle můru beru spíš jako komedii ... celkově ten konec není o nic horší než ve trojce ... z pohledu atmošky asi nejhorší díl, ale nejlepší co se týče černého humoru :) můžete to brát jako urážku série ... a nebo jako zábavu, která má jen lehkej nádech hororu a je spíš o Freddyho ksichtu, super killech, slash klišé a památnejch hláškách než o strachu ... ()

lennyd

Freddy je (opět) zpátky, a tentokráte mu v žaludku leží poslední z dětí ze Springwoodu, aby bylo celé jeho dílo dokonáno - problém ale je, že toto dítě už dávno ve Springwoodu nežije (a v městečku nežije již vůbec žádné dítě). Vychovatelka z dětského domova Maggie se s několika svěřenci vydává do Springwoodu, aby zjistila původce svých (i jejich) snů - ale netuší, že poslední dítě Springwoodu přivádí Freddymu na stříbrném podnose ... Sledování tohoto filmu byla noční můra - fakt. Sestupná tendence předchozích dílů pokračuje, a jen hodně odhodlání mne donutilo u filmu setrvat a zjistit, jestli je to opravdu taková sračka, jak se zpočátku zdálo. A opravdu .. je. Zvlášť poslední čtvrthodinka je už úplně na palici (vytažení Freddieho ze snu a závěrečný souboj). Ale přesto i na tomto filmu jsem našel něco pozitivního - hrozně se mi líbila scéna s videohrou, jako bych zde viděl záchvěvy předchozích dílů... ()

Yoshimitsu

Freddyho smrt se mi líbila hlavně kvůli nápaditosti zabíjení. Hned bych si taky zahrál na Nintendu skákačku Freddy vs. Johnny. Dávám 75% ()

Danny F.

Takhle potupit Kruegera! Takhle zdeformovat noční můru!! Podle mého jde o jakousi parodii samu sebe. Spíše než o horor na jaký jsme byli zvyklí, jde o komedii a to mi prostě nesedí, po tom, na co jsem v noční můře navyklý. Freddy na koštěti, jakésy proměny v elektrizující mlze (co to mělo jako znamenat?), jsou veice směšné, v tom horším slova smyslu. Režie se ujala ženská? Proboha až tak?? Co mě však pobavilo, byla scénka s hluchým klučinou, za kterým Freddy skákal, šaškoval a řval, ten ho však vůbec nevnímal a celkové naschvály a škádlení, třeba se špendlíkama:-) Film jako celek není horor jako takový, jelikož mě atmosféra (neatmosféra) vůbec nepohltila. Velmi slabé. 55% ()

darek kartac

Moc ten díl nechápu, i když mě stršně bavil. Byla to ale spíše parodie/komedie a už né děsivý Freddy. Přesto mě bavil. A málokdy se Freddy vydí na koštěti :D ()

pravdovravny

Toto už bolo na hrane, slabé 2 hviezdy, killy smiešne , atmosféra skoro žiadna, nechápem zmysel tohto diela kedže dieťa snov dalo dobrý koniec. Ale záverečné titulky potešia .R.I.P Freddy. ()

lykan9 odpad!

Doufal jsem, že Freddyho pomsta bude to nejhorší, co mohlo vzniknou z Noční můry v Elm Street. Bohužel jsem se mýlil. Freddyho smrt je příšerná slátanina, kde nefunguje snad vůbec nic. Smrti jednotlivých protagonistů jsou trapné až ubohé a tak skvělý nápad obohatit Freddyho příběh dcerou, nemohl být hůře uchopený. Doufám, že se k této myšlence jednou někdy někdo vrátí, ale hlavně to nesmí být ti samí tvůrci, kteří stvořili tohle. Tohle totiž nemohlo zachránit ani cameo Johnyho Deppa. ()

VanTom

Natrikované završení klasické série na sílu rozšiřuje "nightmareovskou" mytologii (Kruegerova dcera, šílené městečko Springwood bez dětí, pradávní démoni snů) a stejně jako slabá režie s přepálenými bizarními vraždičkami to dvakrát nezvládá a dohromady z Freddyho dělají šaškovského klauna spíš k smíchu (nikoliv záměrnému), který se víc vychloubá, než toho dokáže. Úplná bída na zatracení to ale není. ()

Jaro.Krafcik

44% toto ukazuje že je táto databáza fakt na smiech. Freddy bol v tejto časti skvelý, aj na lietajúcej metle. Lebo o tomto to je. Nočná mora je o fantázii. Síce tu chýbajú nejaké krvavejšie scénky. A sú tu skôr humorné. Dnes je piatok 13 a tento film mi chýbal v pozretí posledného elm street. Preto dávam vyššie hodnotenie. Táto hororová séria si to zaslúži. 4* ()

jenik71

Určitě nejslabší díl série. Tohle už vzniknout nemuselo. Zbytečné, nudné, vzhledem k předešlým částem bez jakéhokoliv dobrého nápadu. I triky vypadají dost amatérsky... Na začátku je v titulcích vkaz od samotného Freddyho: "Welcome to Prime Time, bitch." (Hezkou zábavu, blbečku) Díky zabijáku, ale tohle už moc zábava není. ()

Zemřel herec Yaphet Kotto

Zemřel herec Yaphet Kotto