wodnar

No neviem, taký fakt zvláštny film. Niekedy až nechutné momenty, ale sem-tam sa dalo aj zasmiať. Nechápem ale, ako sa v takomto filme ocitlo naraz až toľko filmových elitných megahviezd. Pretože tento film do filmovej elity určite nepatrí. Striedali sa dobré náznaky s nechutnosťami. ()

andykanadan

celkom pohodovo uletene, parkrat som sa dobre pobavil, ale obcas aj trochu "brutalne" - Martania palia z laserovych pistoli na ludi, po ktorych zostavaju len kostry... ()

Hansolo35

Genialni parodie, ktera jde dal, nez by se od americana dalo cekat. Zbabely prezident i americky vojak, hloupi poradci prezidenta...to se jinde nenajde. Navic hvezdne herecke obsazeni, vyborne efekty. Jednim slovem parada! ()

Lvísrdce

Když jsem to viděl poprvé, tak jsem také nebyl nadšen. Ale při dalším shlédnutí jsem si uvědomil, že to je hlavně komedie a že se pokaždé dobře bavím. ()

Vlad

Pri tomto filme som sa skutočne bavil. Natočené majstrovsky ako to dokáže len Tim, dokonale paroduje resp. parafrázuje tu už raz spomenuté alien filmy a predstavy z 50tych rokov. Opäť jeden z rodinných filmov, ktoré dokážu zaujať mladých aj starých, 62% trochu málo, preto odomňa kompenzačné 4*. ()

Harakiros

Parodie na věd-fa z dětských let mých rodičů s hvězdným obsazením. vzhledem k tomu, že na tuhle hovězinu kývli i borci jako Nicholson či Brosnan, nejspíš dokázali pochopit i oni, že jde o nadsázku a legraci. Nečekal jsem nic světoborného, takže se Timu Burtonovi podařilo mě fakt pobavit. ()

anezzik

Jedna * za Jacka Nicholsona. Je to jeden z mála herců, který i ze strašného filmu s praštěným scénářem a nulovou pointou dokáže alespoň něco vytěžit. Jinak je to neuvěřitelná blbost... ()

Krastom

Zcela průměrná, americká, oddechová komedie se zcela neobvykle mnoha známými herci. Nejvíce mě pobavil Jack Nicholson, který zde sice ztvárnil hned dvě role, ale v roli prezidenta však zazářil mnohem více, nežli jako ''hotelový podnikatel''. ()

pretorij

Tohle by melo byt povinne v cervenych. To fakt nechapu. Myslim, ze je to jednou z nejlepsich sci-fi, co jsem kdy videl a ze jsem videl uz asi vsecko. 4* misto peti, jen kvuli tomu, ze petky davam extremne vzacne. ()

biscuit

nejhorsi film tima burtona, jaky jsem videl. jedna hvezda jen proto, ze mi prijde silene ohodnotit film s jackem nicholsonem jako odpad. ()

Sadova302b50

Mně se to docela líbilo, je to šíleně ujeté, plné známých herců, vzpomínek a odkazů na stará béčková sci-fi a hlavně výtečných zelených mužíků z Marsu. 70% ()

Cecko

Toto byla jedna z prvních parodií co jsem viděl. A tehdy jsem na to koukal jako na horor! Dneska ty efekty působí spíše k smíchu, však je to skoro 20 let. Kdybych to hodnotil před 20 lety, mělo by to asi určitě 5 hvězd, dnes musím být trošku střídmější, protože zase taková zábava to není. Každopádně nemálo momentů i dnes rozhodně pobaví. "na! na! na! na!" - "přicházíme v míru, neutíkejte"... ()

Pollini

Vzpomínám si, jak jsem to viděla porpvé a moc jsem se při tom bavila. Teď už to takový odvaz nebyl, protože jsem už viděla všechno možné i nemožné sci-fi a asi mě už nic nepřekvapuje. Jsem na rozpacích, jestli 4* nebo 3*, tehdy bych dala asi 4 ve své kategorii, ale dneska dám vysoké 3*. ()

Ardath

Oceňuji pokus Tima Burtona vrátit se do padesátých let dvacátého století s bláznivou sci-fi o návštěvnících z Marsu, ale pokládám to spíše jako pokus - omyl. Ve finále se v tomto snímku odehraje hodně nečekaných věcí a vše působí šíleně překombinovaně, což tak úplně nekoresponduje s klasickými sci-fi snímky, na které se Mars útočí! snaží navázat. ()

1sergej1

Mars útočí!- Tak v této mé velmi oblíbené "Burtonovské scifi-komedio-blbosti" se vyskytuje nebývalá koncentrace výborných Hollywoodských herců. Je to blbost! Ale je to skvělá blbost. Rozhodně si Mars útočí! pustím minimálně 2x do roka! ()

AdamSmith

Nevím co si o filmu myslet. Jestli je spíš psycho nebo spíše geniální. Asi se přikloním k té první variantě. Ale protože to režíroval Tim Burton a o znamé tváře nebyla nouze, dávám 4*. Ale je to těsně. ()