Tsuki003

Dobrá blbost :D Asi jsem čekala něco víc, hlavně podle všech těch známých jmen co vlajou za tímhle filmem, ale člověk nemůže mít všechno... ()

Tuty

Nejslabší Burtonův film, cílenej žánrovej mišmaš, kterej mi u tohohle u sci-fi a v téhle míře absolutně nesedl. ()

Skylwalker42

Proč bych tomuto snímku nedal plný počet. Film Tima Burtona s jasným úmyslem. A ten úmysl zde stoprocentně vyšel. A Jack Nicholson je v roli prezidenta naprosto báječný :-) ()

Soupalka

Film jsem viděla poprvé před 20 ti lety přesně ve věku, kdy by se mi měl líbit. Nelíbil. Vůbec. Přišel mi strašná slátanina a má intelektuální duše se kochala Buňuelem, Greenawayem, Fellinim a jim podobnými a Tima Burtona nechápala. Filmy Tima Burtona nemusím dodnes. Mars útočí jsem ale viděla už nejméně 5x a pokaždé se mi líbil víc a víc. Chtělo to čas. Asi s tím jak přibývají roky a kvalita mizerných sci-fi filmů se již několik desetiletí nemění, tak přibývá i potřeba parodie. Marťánci jsou skutečně roztomilí a krásně škodolibí. Anebo film znám už tak dobře, že mi přestal vadit počet postav a dějových linek, které mi dříve připadaly jak pavučina, do které se divák zamotá. ()

Radek273 odpad!

Je k nevíře, kolik hereckých es se vešlo do takového blafu! Tim Burton si tímto možná splnil sen, ale diváka tím zcela odradil! Tady není opravdu co chválit! ()

Igy007

Pro jednou zase česká verze lepší než AJ. Hláška "Mlč už, hu-bu drž ! Mlč" je v mém zlatém fondu s "A pani doktorko, vy jste doktorka ?" a "Chlapi, nelejte to pivo z vokén.". Super film. A super premiéra v Blaníku; emzáci po nás do hlediště házeli marsky. Přišli totiž v míru, chi chi. ()

MaideN-SK odpad!

Pán Burton mal asi v pláne urobiť paródiu na staré akčné sci-fi horo filmy - ale zjavne mu to nevyšlo. Rozbeh príliš dlhý, naopak neskôr je len samá akcia bez ladu a skladu. Žiadne aspoň trochu smiešne dialógy, scénky, nič. A plno klasických faux pas. Pomenovanie "komédia" by som tomuto snímku okamžite odobral. ()

jcall2bad

Je to vtipné a rukopis Burtona je zřetelný, jako nic na světě. Místy to je i trochu nechutné, ale bez toho by to nebylo ono. Premisa útočících velkých mozků není právě originální, ale zpracování ano! Je ale nutné uznat, že je to jeden z těch filmů, který někdo nesnáší a někdo miluje. ()

DonArian

velmi dobrá komedie s hvězdným obsazením, skvělou hudbou (úvodní titulky byly dokonalé) a skvělým dabingem. Jack Nicholson jako prezident byl naprosto dokonalý: MLČ UŽ, HUBU DRŽ, MLČ!!! :) P.S. Pěkná minirole Michaela J. Foxe :) ()