• Rex Mundi
  ****

  Keď si predlohu aj scenár napísal bývalý väzeň, asi by sme mu mali veriť ;-) Animal factory je film drsný aj príjemný, napínavý aj pohodový... a v istom zmysle aj dojímavý. Dobre zahraté a zrežírované... jednoducho správna "väzenská dráma", ovšem nie pre tých, ktorí očakávajú nekončiacu akciu plnú spotených svalov, krvi a tvrdých pohľadov nabúchaných hrdinov-rebelov, ktorí nakoniec morálne víťazia... alebo spletenec plánov a konšpirácií (niekto tu porovnával s Prison Breakom - preboha, prečo?!)... Animal factory je skôr o žití a prežití v base, väzenskej politike a diplomacii... a o kompromisoch :-)(5.7.2008)

 • Šakal
  ***

  S trochou nadsázky by se dalo říci...tohle nebylo vězeňské peklo, ale dovolená za odměnu. Chtělo by to mnohem více přitlačit na pilu. Zcela upřímně, od osoby jménem Steve Buscemi tak nějak vždy očekávám a ŽÁDÁM mnohem více. K čemu naopak nemám nejmenších námitek, to jsou herecké výkony ústřední dvojice W. Dafoe a Edward Furlong. Zvláštní uznání potom zaslouží " děvka pro všechny " Mickey Rourke :o) p.s. když už toto téma, raději sáhněte po tomto kousku http://www.csfd.cz/film/259482-prorok/(12.7.2010)

 • MeanWhile
  ****

  V hlavní roli se ukázal skvělej "plešoun" Willem Dafoe, kterej si dokázal urovnat pořádek a byl za největšího machra. Filmy z vězeňského prostředí se mi líbí, ty mám rád, fascinuje mě vězeňské prostředí a vše kolem toho. Na tento film jsem se díval hlavně kvůli režii, která byla provedena Stevem Buscemim, kterému si myslím povedl pěkný snímek a sám si zahrál menší roličku. Ale role Dafoeo a celý scénář, to je nezapomenutelná záležitost.(25.1.2011)

 • genetique
  ***

  Tak som sa čudoval, že prečo je tento filmík tak neopozeraný, keď pohltil toľko hereckých es a odpovedi som sa dočkal. Kvoli patrne slabej dejovej línii, nepremyslenej zápletke a dosť nevyváženej hudbe, ktorá mi vadila snáď najviac. Dráma sa k 'Shawshank' sa ani nepriblížila, ako niekto spomína. Za to však nemôžu herci, ale slabý scenár. Veľmi ma potešil Mickey Rourke a jeho travesty rola. A zdalo sa, že aj Furlongovi začne svitať na lepši časy po úspešnej dvojročnici, no keď sa na to pozerám dnes, Buscemiho šancu nevyužil. 60%.(30.7.2006)

 • heyda
  ***

  Moje hodnocení se šprajclo zhruba na cestě mezi 3 a 4 hvězdičkami. Já mám filmy z vězeňského prostředí hodně rád, i tento není špatný, ale nějak mě nedokázal pořádně vtáhnout do děje. Postavy mi nebyly příliš sympatické i přesto, že herci předváděli dobrý výkon. Takže já bych viděl moje hodnocení někde kolem 65%.(11.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace