S filmem Příšerky, s.r.o. pootevřete dveře do světa podivných figurek a rošťáků, kteří rozesmívají každého přímo ďábelským smíchem. James P. Sullivan a Mike Wazowski pracují v továrně Příšerky, s.r.o., největší společnosti v Monstropolis, která přeměňuje křik na elektrickou energii. Všichni tam věří, že děti ze světa lidí jsou nebezpečné a žádná příšerka se jich nesmí dotknout, Proto všechna ta monstra dokonale vyděsí, když se do jejich světa nedopatřením dostane malá holčička Boo. Sulley a Mike dělají vše proto, aby ji bezpečně vrátili do jejího dětského pokoje, odkud se ztratila. Čekají je ale přímo příšerné překážky, než se jim to povede. Nikdo nikdy ještě nevymyslel film, ve kterém by se objevilo tolik podivuhodných postaviček a příšerek, Spolu s dokonalými dialogy a neuvěřitelným humorem pro děti i dospělé se tato komedie okamžitě od svého vzniku zařadila mezi největší světové hity! (Magic Box)

KuceraJohny

Příšerky s.r.o. jsou můj dětský film. Hrozně jsem ho zbožňoval jako dítě a i teď když si ho pustím po několika letech je skvělý. Grafika ještě nebyla na takové úrovni, ale to vše nahrazuje skvělá zápletka a neskutečně zábavný příběh. Opravdu snad není moment ve filmu kdyby jste se nudili.Film plyne tak nějak sám a vy si jenom užíváte tu podívanou. Staré pixarovky jsou prostě nejlepší. ()

Kivis

Námět velmi originální, ale Příšerky oproti další pixarovské tvorbě nenabízejí tolik humoru pro odrostlejší diváky. Být mi tak deset let, hodnotím výše. ()

Bogrant

Najlepšia akciová spoločnosť, aká sa kedy objavila na animovanom plátne. Roztomilé, chlpaté, jednooké, detské, bláznivé, i keď nie moje najobľúbenejšie od Pixaru, ale na tých vyšších priečkach. ()

Little_Sawy

Rozprávka o príšerkách s jedným obrovským okom, alebo hóódně očima a tlapkama, a jedným ufňukaným sirénovytím deckom ktoré "nenápadne" vnikne do budovy a všetko čoho sa dotkne sa zmení na katastrofu. Pohádka sa tvorcom vydarila. ()

Feacher

Další z pohádek mého dětství, ve které si i dospělí určitě najdou své. Jak byl život krásný, když i animáky měli zkažené záběry. Miluju :) ()

Xavi

Nápad ako že príšerky v noci strašia malé deti kvoli tomu aby našetreli energiu, to nevymyslí každý a to pritom je to pre príšerky životu nebecpečné, lebo ako napísané ľudské dieťa je to najnebezpečnejšie čo ich môže postrehnúť. V podaní Pixaru opäť majstrovské dielo. ()

Shtinky

Pre mňa jeden z najlepších animovaných filmov vôbec. Skvelý príbeh, skvelá animácia a výborná zábava. Čo viac si priať. ()

Drakon

Pro mě osobně nejlepší pixarovka spolu s toy story. Skvělá "grafika", kupa vynikajícího humoru a celkově správně ujetý příběh. Dnes už klasika mezi animáky. ()

CrashHP

Pre mňa je to naj animák, dabing je vynikajúci či už v slovenčine alebo angličtine. Ak sa nudím, pustím si DVD Monsters a mám o zábavu na hodinu a pol postarané. Malá Boo je proste super a hlášky Mika nemajú chybu, o animáci už ani nehovorím, je to proste čosi krásne. PIXAR vie ako na to. Každá veková kategória si nájde vo filme niečo "svoje" a to sa mi na animákoch od PIXARu páči. ()

Pukancek

Fantastická rozprávka pre deti aj dospelých, ktorou nás sprevádzajú 2 hlavné príšerky s.r.o :))) Príšerky ktoré zbierajú strach malých detí, až pokým sa im jedno nedostane pod kožu :) Zápletky, smiešne situácie, plno kriku a smiechu.. :) Ako sa na rozprávku patrí, aj táto skončí šťastne. Príšerky už viac nezbierajú detský strach a krik ale smiech :)) 5 z 5 :) ()

cachanell

Příjemně dojemná a zábavná podívaná na lásku a kamarádství dvou příšerek a jedné malé holčičky. Milá animovaná pohádka nejen pro děti ..... ()

TOMASINI

Spíše zklamání, opakované. pokus o to udělat z příšerek klaďasy je sice zajímavý, celkem ale v záplavě animovaných filmů nakonec tato rodinná komedie zapadne. ()

JARDAHONDA

Moc hezký animák s dojemným příběhem. Originální postavičky, podařený scénář, dokonalé dialogy plné nenáročného vtipu.. Kam se hrabe Shrek, Nemo nebo Příběh žraloka .. 100% ()

Jak to vypadá s Příšerkami s.r.o.?

Jak to vypadá s Příšerkami s.r.o.?

10.04.2019

Server The Hollywood Reporter přišel s informací potvrzující předchozí plány studia Disney oživit sérii Příšerky s.r.o. na chystané streamovací službě Disney+. Seriálový projekt nese název Monsters… (více)

Hugh Jackman ve městě duchů

Hugh Jackman ve městě duchů

05.05.2009

Produkční společnost Seed Productions, kterou vlastní Hugh Jackman, zřejmě spojí síly se studiem Disney. To právě zakoupilo práva na blížící se komiks Ghostopolis. Hugh bude produkovat filmovou… (více)