S filmem Příšerky, s.r.o. pootevřete dveře do světa podivných figurek a rošťáků, kteří rozesmívají každého přímo ďábelským smíchem. James P. Sullivan a Mike Wazowski pracují v továrně Příšerky, s.r.o., největší společnosti v Monstropolis, která přeměňuje křik na elektrickou energii. Všichni tam věří, že děti ze světa lidí jsou nebezpečné a žádná příšerka se jich nesmí dotknout, Proto všechna ta monstra dokonale vyděsí, když se do jejich světa nedopatřením dostane malá holčička Boo. Sulley a Mike dělají vše proto, aby ji bezpečně vrátili do jejího dětského pokoje, odkud se ztratila. Čekají je ale přímo příšerné překážky, než se jim to povede. Nikdo nikdy ještě nevymyslel film, ve kterém by se objevilo tolik podivuhodných postaviček a příšerek, Spolu s dokonalými dialogy a neuvěřitelným humorem pro děti i dospělé se tato komedie okamžitě od svého vzniku zařadila mezi největší světové hity! (Magic Box)

Don Maty

Krásny animák s krásnymi postavami s o to nádhernejším zmyslom pre humor. Nemám absolútne čo vytknúť, príjemne som sa bavil, poškleboval a niekedy smial. "čičí"...4* ()

mArtinko5MB

Príjemná rozprávka, určená viac-menej pre deti (skôr viac), avšak pobaví aj dospelých. Trošku sa po hodine stane záhada okolo dieťaťa nudná :) ()

lobo87

Jeden z najkrajších moderných animákov. Príšerky sú zamerané trošku viac na detského diváka, ale myslím si, že ani dospelí sa pri ňom nebudú nudiť. Pestré, zábavné, živé. Originálny nápad, krásna réžia, roztomilé postavy, kvalitný slovenský dabing a nezabudnuteľný Mike Wazowski. Pixar sa opäť raz vyznamenal... 85% ()

x_ander

Musím říct, že tentokrát ne-e. Pixarovky mám rád, ale Příšerky mi nesedly. Animace je i po těch letech skvělá, dabing se podařil na výbornou, sem tam nějaký vtip taky, jen mě to ne a ne chytit. Možná je film oproti jiným až moc cílen na dětské publikum. 60%. ()

SheldonShamy

Příšerky s.r.o. jsou typická dětská pohádka, vymykající se snad jen tím, že příšerky jsou ty hodné a lidi ti zlí. Milý příběh na dobrou noc. ()

blondboss

Ďalší animovaný skvost od Pixaru, čo sa týka kvality animácií. Monster Inc. ale nie sú pre starších divákov, skôr ako stvorené pre deti. Možno to bol účel, možno nie, avšak Ice Age či Shrek dokázal zaujať aj iné vekové skupiny ako len malé deti. Toto ma čo do deja vôbec nenadchlo. Ale dievčatko Boo bolo strašne milé. 65 % ()

Blazis34

Originální příběh od studia Pixar se mi líbil. Příšerky ukázaly, že umí strašit, být tvrdohlavé, ale i že jsou citlivé a "lidské". Myslím, že i když je to film spíše pro děti, může zaujmout každou generaci, a to vždy nečím jiným. Mě se osobně nejvíce líbilo ztvárnění postav, nenáročný humor a krásný dětský smích. A ještě jedna věc, a to při závěrečných titulkách "nepovedené" scény. Nikdy jsem neviděl něco takového v animovaných filmech, ale překvapilo mě to a rozesmálo, fakt super nápad. I když jsem zde napsal jen samé plusy, můj celkový dojem stačí jen na 70% - lepší tři hvězdy. ()

megajalec

Veľmi podarený animák s výborným príbehom, námetom a množstvom vtipu. Pixar to proste vie. Zaujímavé nielen pre detské publikum, ale i dospelácke. Navyše, hodnotenie sa nemení ani po viacerých pozretiach. "Okamžite odnes tú vec tam kam patrííí." ()

Karlos8

Už je to hodně dávno, co jsem tento vyhlášený animovaný snímek viděl, ale to bylo ještě na základní škole. Nyní nastal ten správný čas na to, abych si příběh o příšerkách připomněl a znovu osvojil. Píše se datum 8.5.2018. Bohužel s odstupem času nejsem již tak přivětivý, naopak jsem spíše skeptický. Vůbec jsem si totiž nedokázal dostat pod kůži fakt, že příšerce může záležet na malé holčičce. Prostě vše proběhlo tak strašně rychle a já potom nechápal, jak ji mohl mít přes všechny ty nástrahy stále přilepenou na své hrudi, i když se mohl sám několikrát "zachránit" a křehké dítě tak nechat na pospas. Tím pádem všelijaké její utíkání a schovávání (až na záchodovou scénu) mi nepřišlo zábavné a neustále jsem musel tlačit čas kupředu. Jak rád bych teď vrátil své dětství, kdy jsem se na celý příběh díval zcela jiným pohledem. ()

PaTeXx

Souhlasím, že na pixarovku byl snímek zaměřený až příliš pro děti a nikterak pro starší diváky. S tímhle si měl Pixar poradit líp. ()

Stepka.T

Já tu malou prostě miluju! Je to milý, vtipný, napínavý, záporák taky stojí za to, takže za mě pět hvězdiček! ()

Jak to vypadá s Příšerkami s.r.o.?

Jak to vypadá s Příšerkami s.r.o.?

10.04.2019

Server The Hollywood Reporter přišel s informací potvrzující předchozí plány studia Disney oživit sérii Příšerky s.r.o. na chystané streamovací službě Disney+. Seriálový projekt nese název Monsters… (více)

Hugh Jackman ve městě duchů

Hugh Jackman ve městě duchů

05.05.2009

Produkční společnost Seed Productions, kterou vlastní Hugh Jackman, zřejmě spojí síly se studiem Disney. To právě zakoupilo práva na blížící se komiks Ghostopolis. Hugh bude produkovat filmovou… (více)