Čtveřice spolužáků, Kyle Broflovski, Stan Marsh, Kenny McCormick a Eric Cartman si vyrazí do kina na nový kanadský film nazvaný Ohnivé prdele. Pokladní jim sice odmítne lístky prodat protože na film, kde se mluví sprostě, mohou jen v doprovodu rodičů, kluci si však hravě poradí. A skutečně film má na městečko zničující dopad. U dětí je sice velmi úspěšný, rodiče však požadují zákaz jeho promítání, protože sprostá mluva se v městečku rozmáhá jako lavina. Další návštěva kina se stane osudnou Kennymu, který si stejně jako postavy ve filmu zkusí zapálit prd. S popáleninami je odvezen do nemocnice, kde však zemře, když mu lékaři místo srdce transplantují bramboru. Zatímco Kenny jako většina lidí skončí v pekle, Stan žárlivě sleduje svou lásku Wendy, která dala přednost jedničkáři Gregorymu a rozzlobené ženy založí sdružení Matky proti Kanadě. Vylákají hrdiny sprostého filmu Terrance a Phillipa na talkshow, kde jsou oba vzápětí zatčeni. Kanada vznese protest, ale protože jí to není nic platné, vybombarduje dům klanu Baldwinů. Spojené státy jako odpověď vyhlásí Kanadě válku a ministryní války jmenují Kyleovu matku, která stojí v čele hnutí Matky proto Kanadě. Armáda útočí na Toronto, Kanaďané žijící v USA jsou internováni v koncentračním táboře štěstí a vzájemná roztržka se mění ve světovou válku a Satan se těší, že se konečně ujme vlády. Stan, Kyle a Cartman však mají plán jak zachránit svět. (oficiální text distributora)

divak84

tak samozřejmě tento film se muís honodtit trochu jinak. umělecká hodnota nulová, příběh nulovej ovšem i tak to má silnou fan základnu páč south park je prostě kult stejně jako simpsni či friends. film je hodně špatný v tom, že není zajímavý, kazí jej muzikalové vložky. ostrá mluva (cartman) je hlavní a jedinou "devízou", ovšem to fanouškům tehle serie stačí. ()

Hanys_

Upřímně mi lezlo na nervy to velké množství písniček, ale jinak spokojenost. Pro fandy seriálu určitě bomba. 7.5/10 ()

Paity

South Park mám rád, ale když jsem viděl Peklo na Zemi, bylo to skutečné peklo na Zemi. Co víc k tomu dodat než, že si tvůrci řekli, že fandové seriálu jsou ochotni pozřít vše a naservírovali jim něco, co už na první pohled vypadá jako něco, co scénáristovi dlouhou, skutečně dlouho, leželo v tom nejspodnějším šuplíku. ()

farfalla

To nejsložitější možné vysvětlení, proč se nemá mluvit sprostě, proč nemáme vinit druhé za vlastní chyby a nedostatky a proč ani ďábel nemá rád Saddama Hussaina. A rozhodně to není film pro děti, protože se v něm mluví sprostě. ()

Arach.No

Nářez jako prase! Nedokážu jinak popsat. V tomto filmu se dozvíte mnoho nového, co jste doteď nevěděli, mimo jiné, že Satan je citlivka, Kenny blonďáček, Bůh je ta největší kur*a ze všech ale hlavně, že za všechno může Kanada! So Shut Your Fucking Face Uncle-Fucker! ()

ClimbVibe

Celovečerní South park je pro mne ztělesnění splněného snu o nejvtipnějším animovaném filmu. Jsem u vytržení z toho jak sprostý, ale přitom inteligentní film to je... Nemám rád muzikály, ale tady je to jedna písnička lepší než druhá - a opravdu jedna z nejlepších filmových hudeb co znám. Skladba příběhu - fantazie, každá scéna je vtipná, každá má něco do sebe, nikdo tu nepřijde zkrátka. Opravdu skvělý biják. ()

tadejda

Vcelku zajímavé, typický south park. Když se ale vlna obscéních vtipů valí déle jak 30 minut., přestává být vtipnou a stává se nudnou. ()

Schuldiner

Nejlepší muzikál co kdy vznikl !!! Opět spousta ironického a trefného humoru na adresu U.S. Army, americké (ale nejen té) politiky, americké (ale nejen té) puritánské společnosti atd. atd. ... no, je toho spousta.. ()

unagi

ČO??? ja fakt nechápem tomuto filmu a celkovo south parku ! Veď takúto kokotinu spraviť, by som sa hambil, dej....primitívny - by som poriešil čo chvíľka .... možno veci čo tam riešia a koho alebo ako urážajú.....je to v určitom zmysle anarchia....no ale čo ďalej?? ()

Hyb_rid

He's talking about "fuck." You can't say "fuck" in school, you fucking fat ass! Přesně takhle si představuju celovečerňák seriálu, kterému není nic svaté a s ničím se nesere! ... výskyt většího počtu vykřičníků v tomto komentu je čistě náhodný! Takže Blame Canada! :-)) ()

venom14

To,co bych čekal od South Parku jsem dostal,ale jasně že to není tak dobré jako seriál.Kupa sprostých slov,typická animace,ale ty věci s Kanadou musely kanaďany pěkně popíchnout :-) ()

Wishkah

Neznalému se může zdát, že komika spočívá jen v kadenci sprostých slov. Ale opak je pravdou. Humor dua Parker/Stone je drsný, inteligentní a umí až neuvěřitelně silně řezat do živého. ()

Xavi6

Konečně jsem se dočkal celovečerního filmu, o tak super seriálu jako je South Park. Konečně to nejsou ty filmy typu Vánoc, ale normální film jako Sipsonovi ve filmu. Rozhodně nechyběl parádní humor, docela dobrý děj a samozřejmě hulváctví hlavní čtyřky a nejenom jich. Opravdu se mi to líbilo, i když jsem si myslel, že to tak dobré nebude. ()

Mauric

Slovo kontroverze dostalo nový rozměr! Stejně jako peklo po tom, co se do něj dostal Saddám a jeho hračky. Chudák máma před lety nevěděla, co mi kupuje. :) Ani po pátém shlédnutí neomrzí. ()

J*A*M*A*L

Vulgárními výrazy se to tu jen hemžilo a navíc to je nehorázná blbost u které člověk jen bude kroutit hlavou, než aby se smál nad stupiditou Američanů, ale nemáme my rádi právě tohle?... případně nemilujeme? Hodnocení mluví za vše. Sám souhlasím, že jsem snad větší stupiditu a blbost z filmových dějin snad v životě neviděl, ale líbilo se mi to. A navíc jsem se smál a komedie, u které se zasměju a u které se fakt pobavím a nenudí mě má u mě určitě schovaný solidní štítek. A South Park je toho schopen nehorázně solidním a povedeným způsobem. ()

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi