Čtveřice spolužáků, Kyle Broflovski, Stan Marsh, Kenny McCormick a Eric Cartman si vyrazí do kina na nový kanadský film nazvaný Ohnivé prdele. Pokladní jim sice odmítne lístky prodat protože na film, kde se mluví sprostě, mohou jen v doprovodu rodičů, kluci si však hravě poradí. A skutečně film má na městečko zničující dopad. U dětí je sice velmi úspěšný, rodiče však požadují zákaz jeho promítání, protože sprostá mluva se v městečku rozmáhá jako lavina. Další návštěva kina se stane osudnou Kennymu, který si stejně jako postavy ve filmu zkusí zapálit prd. S popáleninami je odvezen do nemocnice, kde však zemře, když mu lékaři místo srdce transplantují bramboru. Zatímco Kenny jako většina lidí skončí v pekle, Stan žárlivě sleduje svou lásku Wendy, která dala přednost jedničkáři Gregorymu a rozzlobené ženy založí sdružení Matky proti Kanadě. Vylákají hrdiny sprostého filmu Terrance a Phillipa na talkshow, kde jsou oba vzápětí zatčeni. Kanada vznese protest, ale protože jí to není nic platné, vybombarduje dům klanu Baldwinů. Spojené státy jako odpověď vyhlásí Kanadě válku a ministryní války jmenují Kyleovu matku, která stojí v čele hnutí Matky proto Kanadě. Armáda útočí na Toronto, Kanaďané žijící v USA jsou internováni v koncentračním táboře štěstí a vzájemná roztržka se mění ve světovou válku a Satan se těší, že se konečně ujme vlády. Stan, Kyle a Cartman však mají plán jak zachránit svět. (oficiální text distributora)

swe

Satirický ton South Parku upřít nelze, avšak nemusíte souhlasit se způsobem, jakým to Parker a Stone dělají - vulgárním, ale originálním a kurevsky vtipným! A nezapomeňte - BRUTÁLNÍ NÁSILÍ NEVADÍ, POKUD SE PŘI NĚM NEMLUVÍ SPROSTĚ! ()

Mihail123

Nátresk zábavy, krutých vtipov, sprostých slov, ktoré fungujú ako vždy perfektne. Skvelá zábava. Viva La Resistance! ()

sskrblik

Peklo na Zemi na seriál nemá - je to přece jenom film. Soundtrack se mi líbí, parodie a srandy je tu kopec. Dohromady je to výborný film s kupou sprostých slov, které někomu možná budou vadit, ale uvědomte si tohle je South Park, né dětský televizní pořad, kde lízáte Barneyimu k****. ()

sochy.zirafka

Jak jsem jen mohl zapomenout ohodnotit tenhle film? Jak?! Vždyť je to přes hodinu a čtvrt intenzivní infúze South Parku! Pravda, kdo nezná seriál, asi se bude bát (Satan), rudnout vzteky (Terrance a Philipp), zacpávat si uši (fuck!), zakrývat si oči (buttsex) a utíkat od obrazovky, ale....Kdo sakra neviděl South Park? 95% (Vážně nesnáším Saddáma.) ()

Narya89

No musím říct, že South Park je tak vtipný částečně i díky své dýlce. Těch 20 minut je prostě málo, aby člověk začal přemýšlet, jestli fakt stojí za to na to koukat, jako se mi to stalo u tutoho filmu. Hodina dvacet sprostých hlášek a prdění Terrance a Phillipa na mě byla už moc, pro teenagery asi fun, ale jako fakt chápu, že ty dospělý ve filmu odcházeli z kina, protože ať je to zlehčovaný jak chce, inteligence zde byla nahrazena vulgaritou na úkor nápadu, který je pro seriál naprosto stěžejní a jednotlivým epizodám se poměrně zdařile daří parodovat současná témata. Zde....not so much.Nicméně některé songy a hlášky docela ušly. 50% ()

H.Gordon

Sarkastická, leč místy vtipná animovaná komedie, ale že by ohromila? To rozhodně ne. Seriál mám ráda, ale film se nemile vlekl. Asi jsem od toho čekala mnohem více. Nemění to ale nic na faktu, že se na to nepodívám znovu. Kdo ví? Třeba se mi to bude líbit napodruhé mnohem víc. ()

Yoda sama

Kultové hlášky, kultové piesne a kultový príbeh v jednom z najlepších animovaných filmov aké som kedy videl, aj keď vybočuje z kategórie. Síce len predĺžená epizóda ale to ako to spája všetko dokopy (a v seriály neskorej aj nadväzuje) je obdivuhodné. 10/10 ()

Brain-D

Chvílemi nezapomenutelné hlášky na úrovni začátku skvělého animovaného seriálu. Postupně se zábavnost zvýšila a pak opět snížila. Stejně jako u Simpsonových. ()

VanTom

Nekorektní, rasistický, extrémně sprostý (zároveň často trefný i chytrý) humor mi ne vždy sednul (Saddám, klitoris), ale s tím mám u South Parku problém obecně. Celovečerní "muzikálová" verze, která se mohla opřít o celistvý scénář a hlavně chytlavé, zpěvné písničky s fantastickými texty, pak svou délku taktak ustála. ()

svobik

Jeden z nejlepších animáků všech dob. Že ne? A kde jinde byste našli soulož Saddáma se Satanem, bájný klitoris ve své nejlepší podobě nebo vraždu Billa Gatese? Asi nikde, tak vidíte :) ()

smolicek04

Ani neviem čo sa mi na tom nepáči ale na 100% viem čo sa mi na tom páči. A je to ten skvelí humor Cartmena a jeho podarených kamarátov. Ani raz som v tom nevidel otrepaný humor zo seriálu. A vážim si tento film choreografiu ,a text piesni. ()

ganz

Oproti seriálu velmi, velmi slabé. Songy zde spíše nudí (oproti seriálu), film působí neuspořádaně a pro lidi neznalé seriálu může odradit. Dále mě naštvalo, že je tu část kdy je kennymu rozumět. To prostě do south parku nepatří. ()

IvyH

Nemůžu porovnat se seriálem, protože z něj jsem viděla jen jednu epizodu... nejspíš taky nedokážu docenit všechny narážky na americkou kulturu a vůbec (soudě dle toho, že jména jako Conan O´Brien a Brian Bointano jsem si musela hledat přes Google)... a možná jsem od toho konce čekala nějaké větší zadostiučení. Každopádně, jediný vtip, nad kterým jsem se opravdu zasmála, byl ten o lidském štítu. A pak byl taky výtečný Saddam, nic dalšího mě zas tak nebralo. Podle mě ti spratci měli shořet všichni. ()

Guzo

Je těžké hodnotit filmy, které vznikly z podoby seriálu, protože ať chcete nebo ne, srovnání se nevyhnete. Pak jde jen o to, je-li výsledné dilo dost "seriálové" - zda se drží duchu jednotlivých dílů a není o mnoho horší než celkový dojem ze všech dohromady. Rád se na filmový South Park podívám, ale seriál je seriál.. ()

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi