Čtveřice spolužáků, Kyle Broflovski, Stan Marsh, Kenny McCormick a Eric Cartman si vyrazí do kina na nový kanadský film nazvaný Ohnivé prdele. Pokladní jim sice odmítne lístky prodat protože na film, kde se mluví sprostě, mohou jen v doprovodu rodičů, kluci si však hravě poradí. A skutečně film má na městečko zničující dopad. U dětí je sice velmi úspěšný, rodiče však požadují zákaz jeho promítání, protože sprostá mluva se v městečku rozmáhá jako lavina. Další návštěva kina se stane osudnou Kennymu, který si stejně jako postavy ve filmu zkusí zapálit prd. S popáleninami je odvezen do nemocnice, kde však zemře, když mu lékaři místo srdce transplantují bramboru. Zatímco Kenny jako většina lidí skončí v pekle, Stan žárlivě sleduje svou lásku Wendy, která dala přednost jedničkáři Gregorymu a rozzlobené ženy založí sdružení Matky proti Kanadě. Vylákají hrdiny sprostého filmu Terrance a Phillipa na talkshow, kde jsou oba vzápětí zatčeni. Kanada vznese protest, ale protože jí to není nic platné, vybombarduje dům klanu Baldwinů. Spojené státy jako odpověď vyhlásí Kanadě válku a ministryní války jmenují Kyleovu matku, která stojí v čele hnutí Matky proto Kanadě. Armáda útočí na Toronto, Kanaďané žijící v USA jsou internováni v koncentračním táboře štěstí a vzájemná roztržka se mění ve světovou válku a Satan se těší, že se konečně ujme vlády. Stan, Kyle a Cartman však mají plán jak zachránit svět. (oficiální text distributora)

Grimlok

Od tohohle filmu jsem nečekal nic jinýho. Je to prostě klasickej South Park. Prdící humor Terrance a Phillipa a jejich "romantické" písničky (Unclefucker), Sheila Broflovská je furt stejná "dámský zevní pohlavní orgán na 4". Prostě bomba. ()

Jeand´Boa

Je to prostě samostatný styl...co se od toho dalo čekat jiného, než i to nečekané?...Peklo na zemi - peklo na plátně...utrpení - krása jen pro skupinu lidí, co má pro toto pochopení (svým způsobem zvrácené)... ()

lxbch

Tak tohle mě dostalo na celé čáře! O něco horší než pozdější Team America, ale přesto to byl nářez. Já už se tak těším, až dostanu opušťák... ()

Redix

Upřímně řečeno když jsem jednou domů přinesl videokazetu s "Peklem na Zemi" věděl jsem do čeho jdu. Problém byl v tom že moji rodiče to jaksi nepochopili :) Naprosto ultimátní kreslená kokotina která je ale tak dobře udělaná že nejde dát ***** "Ten není pravej....ten taky né" "Operace kryjte se za negry" atd :DDD ()

Mandalorian odpad!

Shit, humus.. blééé. :-( Už nikdy to nechci vidět. Tvůrci by zasloužili páčidlem po tlamě za takovou zhovadilost. Fakt: Založte tu žánr "Sračka" a tohle do něj zařaďte. Po 5 minutách máte záchodovýho humoru tolik, že byste s ním trumfli v jeho vyprávění i hajzly z letiště. Ale má to tu 80%. Za mě opad. :-( ()

Plechpetr

Hlášky dobrý, ale jinak? No co to je?...Dej mi přišel opravdu podprůměrný. Film si zasloužil lepší zápletku než je toto. ()

redwik

Nič moc. Priveľa spievania, primálo zábavy. Seriál nepovažujem za jeden z najlepších, ale v chvíľach voľna sa naň dalo pozerať. Tento film sa však k seriálu nepriblížil. ()

Drakenovec

Tomu říkám hodně velký úlet. Opravdu vtipné a zábavné, spoustu narážek na politiku, rasismus, atd. Musím ale říct, že jsem občas moc nechápal, ale i tak dobré. ()

AloeB

Dokonalý pacifistický a antimilitaristický film se očividně nepozná dle počtu Oscarů ale na základě originálního využití tří nejužívanějších anglických vůlgarismů (nápověda: fuck shit, bitch), jejichž kreativitou oplývající množství kombinací předčí i univerzální středoevropský zdroj nadávek, které sedí jak prdel na hrnec - ergo polštinu. A přestože tímto nechci nikterak shazovat jiné protiválečné filmy, Schindlerovým seznamem počínaje, Táborem tygrů konče, tak tato Bigger, Longer & Uncut epizoda South parku je v jistém poněkud pitoreskním měřítku v mnohém předčí. Mohl bych zde vychvalovat až zvrhlou nadsázku, špatný humor, kterým staví vážné téma do opozice; mohl bych upozornit na kontrast odosobnění konfliktu vůči vztahy matek a synů; mohl bych srovnávat se současným hollywoodským citlivým zpátečnictvím redukovaným v lehkou cenzuru; obávám se ale, že takové nechutně vážné řeči si toto potrhle zvrácené Peklo na zemi nezaslouží - za jedním si ale stojím, vyhrocení války mezi USA a Kanadou vedené aktivistkami z řad matek, které vrcholí příchodem Satana a jeho milence na Zemi, je prostě geniální. Kam se hrabeš, Ryane, když v sobě neobsahuješ vztahovou krizi Pána pekel a Saddáma Husajna. edit: shit, teď jsem si vzpomněl. Nejlepším protiválečným filmem je stále La Vita è Bella. Taky komedie, taky rodina, jen to asi hraje víc na emoce. Ale kam se taky hrabe nějakej Spielberg ()

chlebos

Serial South Park se mi moc nelíbí, ale tenhle film je prostě bomba. Kam se hrabe oscarové Chicago - tohle je čistá zábava na kontroverzních tématech a ty texty těch písní. Jestli si můžete sehnat soundtrack neváhejte ani minutu. Jenom nevím co na to říkal Saddam, když tohle viděl. ()

Odpadlik odpad!

Na rozdíl od televizního seriálu, kde jsem se bavil, je to tady naprosto o ničem ... jen spousta sprostých slov, ale děj žádný, nechápu ... ()

spacylemon

Nejlepší muzikál všech dob! "What would Brian Boitano do, if he was here right now?" ... Akorát škoda, že v českém dabingu ztratily kouzlo původní květnaté nadávky... "You shit-faced cockmaster!" "Donkey-raping shit-eater!" ()

Sosak

Čekal jsem málo, dostal jsem hodně. South Park jako seriál je skutečně špička a já od filmu očekával přinejlepším roztáhlý díl, podobně jako tomu bylo v případě Simpsonových. Jenže Peklo na Zemi mě opravdu odrovnalo. Zatímco seriál jakožto satira naráží na nejrůznější témata (eutanázie, homosexualita...kdo to v tom nevidí, tak přichází o moc), tak film paroduje South Park jako takový s podtextem o cenzuře. Navíc vtípky jsou pořád neskutečně bezva, i když přibylo sprostých slov...to podle mě ale na škodu nebylo. Jenže jako by toho nebylo málo, tak nám autoři navíc ještě udělali z filmu muzikál. A to byla rozhodně trefa do černého - takový skvělý songy jsem nikde dlouho neslyšel a hodně fanoušků si určitě bude soundtrack pouštět ještě dlouho. ()

hlína

Sprosté věci mi nevadí, když jsou nápadité a ne jen primitivně a nejapně vulgární. U filmu se to podlě mě narozdíl od seriálu povedlo, seriál mi přišel asi tak první dva díly originální, pak opakující se a sklouzávající do oné trapnosti. Bavil jsem se u scének Satana s Husajnem či americké ofenzivy na kanadu s krycím názvem "Kryjte se za černochy" a navíc tu bylo několik klenotů v podobě chytlavých písniček, zejména Kyle's Mom is a bitch a taky Uncle Fucker. Přiznejte se kdo z vás ty melodie nezná? ()

marusaj

Pro fandy seriálu neodolatelná záležitost. Převod do celovečerní formy se povedl bezvadně a vznikl totální velkofilm. Co dodat.. Parker se Stonem šijou do Američanů (a Kanaďanů) kudy můžou a dělají to s písní na rtech. Víc nadávek, víc sprostých slov, víc Saddáma, víc explozí za doprovodu bombastického soundtracku. Palec nahoru.. UP THERE! ()

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi