Čtveřice spolužáků, Kyle Broflovski, Stan Marsh, Kenny McCormick a Eric Cartman si vyrazí do kina na nový kanadský film nazvaný Ohnivé prdele. Pokladní jim sice odmítne lístky prodat protože na film, kde se mluví sprostě, mohou jen v doprovodu rodičů, kluci si však hravě poradí. A skutečně film má na městečko zničující dopad. U dětí je sice velmi úspěšný, rodiče však požadují zákaz jeho promítání, protože sprostá mluva se v městečku rozmáhá jako lavina. Další návštěva kina se stane osudnou Kennymu, který si stejně jako postavy ve filmu zkusí zapálit prd. S popáleninami je odvezen do nemocnice, kde však zemře, když mu lékaři místo srdce transplantují bramboru. Zatímco Kenny jako většina lidí skončí v pekle, Stan žárlivě sleduje svou lásku Wendy, která dala přednost jedničkáři Gregorymu a rozzlobené ženy založí sdružení Matky proti Kanadě. Vylákají hrdiny sprostého filmu Terrance a Phillipa na talkshow, kde jsou oba vzápětí zatčeni. Kanada vznese protest, ale protože jí to není nic platné, vybombarduje dům klanu Baldwinů. Spojené státy jako odpověď vyhlásí Kanadě válku a ministryní války jmenují Kyleovu matku, která stojí v čele hnutí Matky proto Kanadě. Armáda útočí na Toronto, Kanaďané žijící v USA jsou internováni v koncentračním táboře štěstí a vzájemná roztržka se mění ve světovou válku a Satan se těší, že se konečně ujme vlády. Stan, Kyle a Cartman však mají plán jak zachránit svět. (oficiální text distributora)

oasismanik

Keď som mal 13, bolo to pre mna božské. Akýsi únik od všednej reality plnej moralizujúcich rečí a ľudí. Ultradrzé, až jebnuté by som povedal. Samotný South Park tak trošku vyformoval moju osobnosť, je to dobré, alebo nie? Film je však len slabučký odvar seriálu, ktorý u mna nikdy nemal a ani nikdy zrejme nebude mať vážnejšiu konkurenciu. ()

Dinsberg

S odstupem času bych nafackoval za to, že jsem kdy propadl tak pokleslé zábavě. Možná pod tíhou davu, možná kvůli věku bylo mi 16. Řekněme, že se seriál se nesl v určitém duchu, byť hodně zpustlém, vulgárním a nekonformním. Bořil tabu a několik let ovládal béčkovou televizní zábavu. Na filmovém platně se South Parku stalo to stejné co Beanovi. Nedotažený scénář měla kompenzovat řada vizuálních slovních gagů, narážek na slavné osobnosti a utahování si z víry. Ale jako celek to připomíná stroj těsně před svým kolapsem. Trey Parker a Matt Stone určitě stvořili animovaný fenomén jaký nemá obdoby. Fenomén, který mě osobně nesedí, ale mnohým se líbí. Ale fenomén by si zasloužil lepší epilog, podobně jako Bean. ()

HrochOch

Strhující drama o čtyřech chlapcích žijících ve vidláckém horském městečku. Poté co v kině shlédnou kontroverzní, mládeži nepřístupný film dvou kanadských bavičů Terrence a Phillipa, strhne se v poklidném městečku vlna nepokojů. Iniciativa matek v čele s ambiciozní Sheilou Broflovski se rozhodne filmu a aktérům konkrétně přiřknou vulgární mluvu a mravní nákazu mládeže. Nenávistí vůči dvěma hvězdám vyvstane na povrch dlouho skrývaný odpor vůči Kanadě obecně a tento v základu banální spor přeroste ve skutečnou válku. Film neopomíjí zaobírat se tak důležitými tématy, jako je sexuální dospívání, sourozenecké vztahy, posmrtný život , homosexualita a nespokojenost v zaměstnání, vliv rodičů na povahu dítěte. V průběhu děje můžeme pozorovat pevné semknutí skupinky mladistvých, pro záchranu dvou nevinných flatulentů. Stejně tak vykresluje víru ve spravedlnost a ochotu položit za ni život. V samotném závěru toho snímku je země spasena a válka zažehnána paradoxně právě díky užití vytýkaných vulgarit. Každý sám v sobě hledá rozhřešení, váží si míru a svobody a těší se návratu do klidného maloměstkého života. Ohromné, neopakovatelné, dojemné.... ()

Barghest

Dnes už kultovní záležitost. (totéž se dá říct i o seriálu) Ať už si člověk o Stoneovi s Parkerem myslí cokoliv, dvě veči jim nemůže upřít - talent (ano, oni ho opravdu mají) a odvahu. Natočit celovečerní South Park coby muzikál a prosadit ho chtělo asi dost kuráže. Ale výsledek rozhodně stojí za to. I když to člověk zná nazpaměť, pořád má co objevovat a pořád je to velká sranda. Pro neznalé a nezkažené doporučuju seriálovou průpravu. ()

Stejšn

Sprostější, ale zároveň mnohem slabší a nudnější než původní seriál. Všeho moc škodí, a vulgarita úplně za každou cenu tomu fakt neprospěla. ()

kubas369

No do p..i, k...a drát nas...t co to dop.....e je. Ne ne tohle mě nikdy moc nebralo (Si vzpomínám když jsem ještě navštěvoval základku, tak ten kdo se na tenhle seriál nekoukal tak jaky by nebyl) tak nějak tuším a co tvurcům tohohle naprosto vypatlanýho filmu potažmo i seriálu šlo ale je to uděláný tak pro mě nechutným způsobem, že se mi chce dát odpad což neudělám protože pár slušnejch hlášek a vtipnejch scének se najde ale i přesto zůstávám věrný žlutý rodince a Griffinovým. Satira se dá přece dělat líp než takhle ne snad? Potom si vzpomenu, že největší ohlas mělo tohle v Americe a jsem doma stupidní hůmor pro stupidní ovce. ()

ShaoKahn

Stan, Kyle, Eric a Kenny! Čtverka správných coloradských kluků s kanálnickými výrazy, ale dobrým srdcem (tedy až na Erica Cartmana). V celovečerním filmu South Park: Peklo na zemi, zachraňují kluci kanadské komiky Terrence a Phillipa před popravou za vulgaritu a pohoršování dětí, což je úkol, který mimo jiné může zachránit svět před temným Satanem a jeho teplým milencem Sadámem. SPOILER: Ve filmu South Park Peklo na zemi krucinál zabili Kennyho - parchanti! :-) ()

anyonecek

Oproti seriálu je tohle hodně slabá podívaná, která se z půlky skládá z trapných písniček a zbytek filmu nevynahradí ani zdaleka vtip, který je v seriálu. Bylo tu sice pár dobrejch hlášek, ale opravdu jen pár. Navíc pokud si to chce někdo užít, musí mít poměrně dobrý přehled ohledně v americké společnosti, jinak nepochopí většinu vtipů. Nedám tomu 5 hvězdiček a nevychválím to jen protože to vyžírá popularitu ze slavného seriálu, je to prostě velice slabé. ()

worlik

Neskutečná jízda od začátku do konce se skvělým soundtrackem. Bill Gates, brambora, Ericův čip, Terrence & Phillip, Baldwinovi jako americký národní poklad, hledání klitorisu, Satan & Saddám, hamburger z hovna a Barbra Streisandová...áááááááno ()

Maw

They may cut your dick in half, And serve it to a pig. And though it hurts, you'll laugh, And dance a dickless jig. Song: La Resistance, Artist: Medley. ()

Blazkowicz

Rozhodně ne tak dobré jako seriál. Je to sice delší a je tam větší nálož vtipů, ale dost času z té délky vyplňuje buď zpívání nebo ne zrovna dvakrát vtipné scény. Navíc všechno to jede v tempu šup šup šup. Nebylo by na škodu trochu zvolnit, vyhodit muzikál a klidně natáhnout stopáž. 4* ()

borohub

Taková sympatická jednorázovka. Některé scény naprosto legendární (německé fekální porno), některé slabší. Docela oceňuji i ten muzikální formát, i když jsem se ho ze začátku bál. Film bohužel nepřevyšuje kvalitu jednotlivých epizod seriálů, kdybych to měl někam zařadit, tak celkově tento film stavím na úroveň horších epizod South Parku. Pokud máte ale tento seriál rádi, stojí to za zhlédnutí. 80% ()

Shnoff

Toš totok možu, sposté slova mam celkem rád, ale mohlo teho byt eště trochu vícéj. Ale mohli tam dat vedle Kanaďanů eště aj pár cigánů, ale aj bez nich to má cosi do sebja. ()

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi