Prehistorická planeta

• USA Prehistoric Planet

Série(2) / Epizody(10)

Podívejte se na zázraky našeho světa jako nikdy dřív prostřednictvím tohoto působivého dokumentárního seriálu od Jona Favreaua a producentů Zázračné planety. Cestujte s námi 66 milionů let do minulosti, kdy pevninu, moře a nebe křižovali majestátní dinosauři a další úžasní živočichové. (Apple TV+)

Recenze uživatele swenyx k tomuto seriálu (12)

Prehistorická planeta (2022)

Prehistorická planeta je podle mě must watch pro všechny předplatitele Apple TV+. Seriál nás vezme do různých koutů tehdejší planety a ukáže spousty známých i těch méně známých dinosaurů. Animace a grafika je natolik uvěřitelná, že mi občas fakt připadali jako živý :D Realisticky je to 4/5, ale já mám k dinosaurům už od malá blízko, takže jasných 5/5 :) ()

Pobřeží (2022) (S01E01)

Omg to zpracování grafiky bylo úžasný, v hodně situacích to vypadalo fakt real. Téma dílu taky super, jen teda ty létající cosi mě moc nezajímali. ()

Pouště (2022) (S01E02)

Nemám co dodat, animace opět v topu, obsah dílu taky top, takže nemám žádné výtky. S tím hledáním potravy/vody mi připomněli slony. ()

Sladké vody (2022) (S01E03)

T-Rex na scéně, jen škoda že jsme ho neviděli v akci při boji. Dinosauří kachna celkem pobavila. ()

Ledové světy (2022) (S01E04)

Hadrosauři, zlodějíčci dinosauři a baby verze T-Rexe Nanuqsaurus, jen tý zimy tu moc nebylo. ()

Lesy (2022) (S01E05)

Jízda je u konce, moji oblíbení triceratopsi jsou tu. Tancující dinosaurus s mini ručičkami pobavil. ()

Série 2 (2023) (S02)

Prehistorická planeta opět nezklamala, nádherné záběry, plno zajímavých informací o dinosaurech a do toho ještě hudba od Hanse Zimmera to je prostě kombo co jinde nenajdete. Je to vlastně i dost pěkný flashback do dětství kdy jsem podobné dokumenty žral. ()

Ostrovy (2023) (S02E01)

Pokračování skvělé první série včele s úžasným Davidem Attenboroughem je tu. Vizuál opět krásný a navíc jsme ještě na konci dílu dostali naučnou část. ()

Pustiny (2023) (S02E02)

Zajímavý způsob jakým dinosauři uchovávali svoje vajíčka, pomocí tepla které vytvářely sopky. ()

Mokřady (2023) (S02E03)

Plno nových dinoušů, pachycephalosauři co do sebe naraží hlavami, ale pro mě byl highlight asi T-Rex na lovu. ()

Oceány (2023) (S02E04)

Pro mě nejlepší díl, miluju dokumenty oceánů. Mosasauři, králové oceánů, netušil jsem že byli takhle rychlí, 17 m/s, to je slušná rychlost :D ()

Severní Amerika (2023) (S02E05)

Fight T-Rexe proti dvoum lítajícím dinoušům byl povedený, stejně tak jako část v zamrzlé krajině. ()