Jack Green je profesionální gambler, který by nenechal vyhrát ani svou vlastní babičku. Jeho ruce už mu vydělaly slušné jmění, ale když se pustí do hry s mafiánským kápem Machou, začne mu docházet, že tohle by mohla být jeho poslední výhra, tím spíš, že se tak nějak očekává, že ze slušnosti prohraje. Věci se ale trochu zvrtnou a i když se Jackovi podaří utéct, má teď dost velký problém. Macha se nenechá jen tak "vojebat" a vypíše na Jackovu hlavu velkou odměnu. Las Vegas je městem hříchu a z téhle akcičky kouká pozinkované futro. Ještě že má Jack pár triumfů v rukávu. (oficiální text distributora)

Wancohoff

(11.6.2009, DVD 5.1 CZ dub) bud vacsina ludi co tento film hodnotila ho dobre nepochopila,alebo som ho nepochopil ja!... nie tak dokonale prepracovane postavi ako ritchie zvykne.super postava židiče.dobre hudobne podfarbenie, par genialnych scen,(napr. dom-dievcatko), super kamera,menej prekombinovane ako ine guyove filmy,v com vidim niekedy plus, a uz klasicke vyvrcholenie scen ktore strieda CUT z flashbacku..a ako darcek ktomu psychologicka vložka. pre mna vobec nie najslabsi Guy. u mna 75% ()

(Z)denny

Do první poloviny oddechovej snímek s výrazným rukopisem Guye Ritchieho.. Potom si člověk uvědomí, kdo jakou hru zde hraje a začíná být trošičku nuda.. I když ne tak docela. V tomto okamžiku se všechno nějak tak strčí do mixéru, několikrát zamotá, otočí, zaplete, abyste na konci věděli, že.. Je to koukatelný, ale žádná bomba to není.. ()

cinci

První polovina - OK, druhá polovina - Hnus. Učebnicový příklad toho jak se dá film přeplácat. Guy se moc nevytáhnul. 50%. ()

arcticsky

Strhující a dobře obsazený thriller. Kdo si nechce zkazit dojem, ať film vypne zhruba 15 minut před koncem - pointa je velmi blábolivá....Od Ritchieho se mi o chlup více líbí Sbal prachy a vypadni. ()

gonga

Sice formálně slušně natočené, ale co je to platné, když divák do konce nepochopí o co jde. Co to bylo za kravinu? Naprosto prázdný film plný rádobychytrých monologů, který je tak zamotaný, že nakonec ani sám autor asi nevěděl o čem točí a zakončil film citacemi známých osobností o podlosti Ega. Škoda, nejdřív to vypadalo docela nadějně. ()

Betmän

No věřim spíš tomu, že je to kravina, než že sem to nepochopil, většina zvratů v ději pro mě nemá žádný vysvětlení. Film je natočenej tak nějak rádoby cool. Chybí mi tu ta lehkost a nenucenost těch Ritchieho dvou zásadních filmů. Dál je tu spousta skvělých herců, všechny z nich ale můžete vidět hrát i líp. Několikrát jsem na čsfd četl, že třeba Rock´n´rolla nebo i jiný Ritchieho filmy jsou důvod, proč měl natočit Smokin´ aces. Tenhle film je důvod, proč je točit neměl. ()

PanPes

Mám takový zlozvyk , který se mi teď vymstil (otázkou je jestli mě , nebo Ritchiemu)... Ten zlozvyk je zpětné dopisování komentářů k filmům po nějakém tom čase - a v případě tohohle filmu se vymstil i jeho tvůrci. O čem , že ten film vůbec byl ? Něco bylo asi hodně špatně , když si člověk nevzpomene ani na kousek děje... Sledovat tohle je opravdu ideální ztráta času... ()

KosiR_ksr

Napadají mě pouze výraz jako matoucí či jiná synonyma. První polovina se zdá být klasickou gangsterkou od Guye Ritchieho pro méně náročné odreagování, ale... pak se z toho vyklube tak trochu "lynchovina". Opravdu nevím, co si myslet. Geniálně promyšlený hluboký (postmoderní) film nebo prvoplánová a překomplikovaná slátanina?? Po skončení mě napadalo pouze "WTF?", a tak mi asi nepřísluší film hodnotit. ()

huko

Po druhym zhlednuti a stale nechapu zhola nic.... natoz pak proc se snimek jmenuje zrovna REVOLVER? Ale přesto pěkná podívaná. ()

Puol

Guy Ritchiemu sdieľanie jedného lože s Madonnou nesvedčí. Ja som mal z tohoto filmu totálny chaos, neustále monológy ulizaného Jasoma Stathama a vyšinitý Ray Liotta mi liezli značne na nervy. Po technickej stánke je inak film parádny a niektoré postavy sú i sympatické. Prekombinované a nepochopitelné. Možno by pomohlo druhé zhliadnutie, ale absolutne nemám chuť. ()

KHkomiks

Dost slabý film od Guye Ritchieho, který zklame. Není to mizérie, vlastně je to takový průměr, ale od tvůrce Sbal prachy a vypadni a Podfuck bych čekal trochu více. ()

sadlokan

Takoví intelektuální zabijáci.Statham,geniální šachista s nalepenou patkou.Liotta,ten je slušně slizkej ze solárka,pak parta různejch hovad a,jako vždy nekompromisní M.Strong.Celkově se v tom nevyzná asi ani šachovej robot. ()

CrazyLom

Vizuálně velmi dobře zpracovaná podívaná se i přes snahu o myšlenkovou hloubku nedokázala dostat tam, kde jsou ostatní Ritchieho filmy. Ale koukat se na ni dalo, ne že ne (i když dívat se na "vousáče" stathama nebylo zezačátku nic příjemného) ()

Heroine

Na prvním místě chci říct, co mne na Ritchieho filmech fascinuje nejvíc. Je to totiž to, že jeho filmy se skládají pouze z více či méně záporných postav, ale vždycky se tam najde pár těch "záporáků", kterým prostě člověk fandí. Sám by třeba ani nebyl schopný říct proč, ale něčím jsou sympatičtější než ti ostatní. A právě tyhle záporné klaďase nechá Ritchie ve svých filmech, většinou jediné, přežít, čemuž jako divák alergický na umírání oblíbených postav ve filmech mimořádně fandím. Ale pojďme k tomuhle filmu konkrétně. Přiznám hned pro začátek, že mi tu chybí Jason Flemyng, jeden z nejvýraznějších Ritchieho herců. Navíc stále nemůžu přijít na chuť Stathamovi, i když uznávám že Ritchieho filmy ho stále zachraňují před nálepkou "bezduchý ramenáč", jakou už obdrželo mnoho jeho kolegů. Ale tenhle film má šmrnc, má grády, je zábavný, je strategický, zamotaný a napínavý, plný zajímavých nápadů a absurdního/černého humoru, a navíc se tam stane přesně to, čemu jsem celou dobu sledování fandila aby se stalo. Strongův "třídič" je totálně super, herci jsou vynikající, vynikající hudba, a hlavně FLASHBACKY, které dávají Ritchieho filmům osobitost. ()

Guy Ritchie chystá comeback

Guy Ritchie chystá comeback

16.05.2007

Ďalší job pre Kuriéra

Ďalší job pre Kuriéra

10.09.2005

Jason Statham, na ktorého charizme a coolovosti z veľkej časti stojí akčná pecka Kuriér (a ktoré sú zároveň jediným dôvodom, prečo si pozrieť pokračovanie), si v akčnom thrilleri CRANK zahrá… (více)