Trojice půvabných a mimořádně schopných agentek Dylan, Alex a Natalie pracuje pro záhadného milionáře Charlese Townsenda, kterého ovšem nikdy neviděly. Kontakt s nimi udržuje pouze prostřednictvím telefonu a svérázného asistenta Bosleyho. Čeká je velká akce. Byl unesen milionář Eric Knox a s ním byl ukraden jeho převratný software, který umožňuje najít a sledovat každého, kdo používá telefon. Jeho asistentka Vivian Woodová podezírá jejich konkurenta Rogera Corwina, který se nedávno pokusil koupit Knoxovu společnost. Andílci proto soustředí pozornost právě na něj. Nejprve v čínském masážním salonu milionáře uspí, zkopírují jeho elektronický diář a získají odlitky jeho klíčů. Potom proniknou na jeho party, a zatímco Natalie flirtuje se sympatickým barmanem Petem, Dylan s Alex si všimnou zabijáka Hubeňoura, který se podílel na Knoxově únosu. Během pronásledování s ním svedou souboj v zadních uličkách a objeví místo, kde je ukryt Knox. Zbývá získat zpět jeho software. Andílci získají přístup k hlavnímu počítači v Corwinově podniku. Dylan se po akci sblíží s Knoxem, který jí vypráví o svém otci, který zemřel, když byl zrazen nejlepším přítelem. Hubeňour zavraždí Corwina, Vivian unese Bosleyho a trojice andílků se stane terčem vražedného útoku. (TV Nova)

MM_Ramone

Nadupaný film, ktorý celý čas má nohu na plyne. I keď v nereálnych, ale o to lepšie filmovo spracovaných akciách, za doprovodu svižnej hudby sa tu predvádzajú tri výstavné samice. Sladká Cameron, rebelská Drew a energická Lucy. Bohovsky im to sekne. Sú fakt sexy! *** ()

Mahalik

Samozřejmě, že vím, že Charlieho andílci jsou nehorázně nereálná blbost, ale když se člověk při závěrečních titulcích směje jako pařez, nemůžu jít s hodnocením níž. A Lucy Liu s bičem taky není k zahození :D ()

pepo

hrozne zlatá VTÁKOVINA s tromi sexy ženami a bez vyšších myšlienok.mne to k spokojnosti a zábave stačí.a navyše výborný crispin glover v úlohe záporáka ()

Phobia

Hloupoučký sestřih akčních klipů, málo oděných (asi svůdných, nevím) žen, pohazujích vlasy ve zpomalených záběrech... Beru, že je to nadsázka, že je to úmyslně přemrštěné, blboučké, možná i vtipné atd. - být mladým mužem nebo lesbou, třeba by mě to bavilo. Jako hetero žena jsem neměla žádnou motivaci k dokoukání do konce, sorry. Nechci dát míň, když jsem to nevydržela sledovat ani zpoloviny: 31%. ()

lesumir

Jedna z nejprofláknutějších akčňáren u nás. Krásný ženský, "napínavý" příběh, hodně romantiky, trocha akce. Když to převedu na gastro, tak je to recept možná do jídelny na hlaváku, ale pro náctileté je to "smažák" :)) ()

Hrabka

Charlieho andílci mě takřka vůbec nebavilly. Ústřední trojka je fajn, ale jinak je to po dějové stránce nuda. Tohle opravdu není film, na který bych se dokázal koukat znovu a znovu, je to spíš na jedno znuděné zkouknutí. 40% ()

Jacinda

ta scéna s bubnama jeprostě nejlepší. a týpek trhající vlasy? je to šílené ale je to skvělý film. jen musíte zapomenout, jak jsou ty holky bojově směšné ()

Big Bear

Andílci mi tentkrát také nějak utekly, přeci jen jsem měl v těch časech v zaměřovači spíše válečné snímky, protože ta doba jim přála a byl jich dost k pokoukání. Jeden čas se mi líbila blonďatá Cameron Diaz a Drew, Lucy na mne až moc šilhá a nejvíce na ní je sexy ten její hlas, který ovšem patří Nele Boudové... :-). Jedne z potomků teď docela holduje těmto akčním komediím a tak jsem si řekl, proč si neudělat zářez a zároveň dohnat co jsem zameškal... A ty holky před 21 lety taky vypadaly líp než dnes tak warum nicht? Začátek docela bavil a bylo to takové svěží. Souhlasím s Malarkeyem, holky se snaží být tak moc drsné až je to místy směšné a působí to lehce kontraproduktivně. Pár efektů na svoji dobu pobavilo, ale konci to začala být nuda a na jedno brdo. Jako jednohubka to může na jeden večer fungovat, ale to je asi tak vše. Chcete-li vidět pořádnou špionážní retro jedohubku, pak raději volte film - Krycí jméno UNCLE, který je o několik levelů jinde a pobavíte se u něj mnohem víc. Dávám za 2 kopance. * * ()

JohnnyD

Prvotriedny glamorous popcorn. Tri sexy holky, fajnovo obsadené vedľajšie úlohy, nadupaný soundtrack, prvotriedna šialená akcia a príjemná dávka humoru. Hlúpy brainwash? Jasné, ale sakramentsky zábavný! ()

Paldini

Ještě štěstí, že herečky v rolích andílků vypadají tak dobře nebo by se už nebylo na co dívat. Vlastně bylo alespoň co poslouchat, protože soundtrack je fakt skvělý. ()

Boogeyman

Bylo to v počátečních ročnících navštěvování Sedlčanského gymplu, kdy byla jako třídní výlet zvolena návštěva pražského multikina kde mají tu zvláštní věc – dolby. A já, jelikož jsem jako jediný v takovém kině už byl (Ronin) jsem ze sebe udělal samozvaného odborníka přes prostorový zvuk a vůbec všecko a nakonec jsem velmi těžce nesl, že ze dvou filmů, které jsme měli na výběr jsem šel pouze já a skupinka amerikanistů, nebo lépe řečeno antičechystů (to je český, to bude trapný) na Charlieho andílky a celý zbytek třídy včetně třídního se i přes mé intenzivní protesty ohledně nevyužití dolby kvůli kterému jsme tady, vydal na Cestu z města. A všichni byli nadšeni. Nakonec jsem byl rád, že jsem nikoho nepřesvědčil, páč by mi pak bylo vyčítáno, proč jsem je tahal na takovou blbost, že to nebylo vůbec realistický a navíc to bylo hrozně nahlas! Já ale seděl bez dechu zabořenej do sedačky a užíval si tu krásně potrhlou akci, našlapaná soundtrack, tři krásky jak kroutí zadkem a smál se! Charlieho andílci jsou dokonalá nenáročná a velmi hezky natočená zábava. Kdo čeká víc, ať vypadne z města! ()

petaspur

Tři vysmáté agentky pobíhají bez většího smyslu po plátně v průběžně obměňovaných přiléhavých pracovních oblecích, občas někomu dají možnost okoštovat chuť svých bot, sem tam je trochu vyučí "Štíhlý muž" a oko diváka, toužícího po odpočinkové zábavě, musí být plně uspokojeno. Při předčasné aktivaci šedých buněk mozkových, k níž není dán žádný důvod, se výsledný dojem ze snímku prudce snižuje. ()

salahadin odpad!

Dejme si ruku na srdce a přiznejme si, že kdyby ve filmu místo těch tří napudrovaných a vyfénovaných koček nasoukaných do latexových prezervativů hrály třeba Naďa Konvalinková, Uršula Kluková a Stella Zázvorková, tak bychom na film nešli, co?? Z čehož vyplývá, že se jdeme podívat jen na komando tří ženských, co v moderním světě splňují obecná měřítka sexy bytosti...a takový film přece ani děj, dobrý scénář a inteligentní zápletku nepotřebuje ne? Takže oč lepší by bylo, kdyby si McG pozval výše zmíněné české herečky!? Byl by to inteligentnější kasovní propadák, takhle to je stupidní kasovní trhák. Co je lepší? :) ()

Ruut

Hrozně blbý a stylem zestárlý přesně na rok 2000. Ale prostě v týhle hyperkorektní p*čus době balzám na nervy když holky zavrtí zadečky. ()

Satan

Po půl hodině už ty zpomalovačky na házející hřívy hlavních hrdinek a jejich slavné tanečky nudí, ale ve druhé půlce je tam dobrá akce. A hlavně je tam "Baby Got Back" a LeBlanc. ()

Charlieho andílci kompletní?

Charlieho andílci kompletní?

02.07.2018

Remake Charlieho andílků je tutovka a film už v podstatě posledních pár měsíců jen završuje obsazování hlavních postav. Dříve oznámené herečky Kristen Stewart (Stmívání, Personal Shopper) a Lupitu… (více)

Charlieho andílci dostanou další šanci

Charlieho andílci dostanou další šanci

16.09.2015

Převážně komediální herečka Elizabeth Banks (Zack a Miri točí porno) se letos dala na režii. Její Ladíme 2 utržilo 285 milionů dolarů, takže se předpokládalo, že se u trojky nebude měnit dohled.… (více)

Další celovečerák podle seriálu

Další celovečerák podle seriálu

07.07.2009

U nás jsme jej nikdy kdovíjak neznali, ale „na západě“ platil v 80. letech za jeden z nejpopulárnějších policejních seriálů. T. J. Hooker. Když zalovíte v paměti, možná se vám vybaví úvodní scéna z… (více)

Cruise a Stiller opět spojí síly

Cruise a Stiller opět spojí síly

17.02.2009

Čím by byla Tropická bouře bez Toma Cruise? Něčím asi ano, ale určitě by ztratila svůj bezkonkurenčně nejzábavnější prvek. A Tom bude mít opět příležitost dokázat, že je za jistých okolností lepší… (více)