Trojice půvabných a mimořádně schopných agentek Dylan, Alex a Natalie pracuje pro záhadného milionáře Charlese Townsenda, kterého ovšem nikdy neviděly. Kontakt s nimi udržuje pouze prostřednictvím telefonu a svérázného asistenta Bosleyho. Čeká je velká akce. Byl unesen milionář Eric Knox a s ním byl ukraden jeho převratný software, který umožňuje najít a sledovat každého, kdo používá telefon. Jeho asistentka Vivian Woodová podezírá jejich konkurenta Rogera Corwina, který se nedávno pokusil koupit Knoxovu společnost. Andílci proto soustředí pozornost právě na něj. Nejprve v čínském masážním salonu milionáře uspí, zkopírují jeho elektronický diář a získají odlitky jeho klíčů. Potom proniknou na jeho party, a zatímco Natalie flirtuje se sympatickým barmanem Petem, Dylan s Alex si všimnou zabijáka Hubeňoura, který se podílel na Knoxově únosu. Během pronásledování s ním svedou souboj v zadních uličkách a objeví místo, kde je ukryt Knox. Zbývá získat zpět jeho software. Andílci získají přístup k hlavnímu počítači v Corwinově podniku. Dylan se po akci sblíží s Knoxem, který jí vypráví o svém otci, který zemřel, když byl zrazen nejlepším přítelem. Hubeňour zavraždí Corwina, Vivian unese Bosleyho a trojice andílků se stane terčem vražedného útoku. (TV Nova)

AgnesDee

Film má skvělou myšlenku. Scénář by taky šel. Má skvělé herecké obsazení. Ale co tomuto filmu ubírá na kvalitě, jsou speciální efekty. A to platí i pro dvojku. Nevypadají ani trochu reálně. Na scénách, kde speciální efekty převládají, je vidět, že jsou točeny na zeleném plátně. U jiných filmů si toho může člověk jen těžko všimnout, ale tady? Děsně to bije do očí a není to pěkné. Kdybych to měla vzít i s dvojkou, tak je na tom jednička ještě pořád dobře. Scény s ohněm jsou už totální špičkou příšernosti. Oheň vzniká i tam, kde by reálně nemohl vzniknout. Ale hlavně, že to vypadá dobře. Jinak ale musím uznat celkem ucházející choreografii bojových scén a hlavně to, že zde bojují ženy a vyhrávají nad muži :D ()

ostravak30

Přiznám se bez mučení, že jsem vůbec nevěděl, že v dávné minulosti existovala slavná předloha těchto filmů. Já si ale nemůžu pomoct, ale spojení Cameron Diaz, Drew Barrymore, kterou já osobně platonicky miluju, Lucy Liu a Billa Murraye neuvěřitelně sedí. Tahle kapela perfektně ladí. Nelze vyzdvihnout ani jednou slečnu. Všechny hrají skvěle a snímek sám o sobě disponuje vtipnými akčními scénami. Já se bavil, když útočila Lucy Liu nebo Drew Barrymore blbla či Cameron tančila. Nevím, jak z té široké škály Holywoodských herců přišli zrovna na Billa M., ale byla to skvělá volba. Jako neopracovaný šutr mezi diamanty, ale vhodně tu trojici doplňuje. Není to komedie, u které se budete popadat za břicho, ale já byl spokojen. ()

TonyStark

Něco takového tu do té doby zřejmě ještě nebylo (s vyjímkou původního starého TV filmu), takže konceptuálně jsou Charlieho andílci vlastně docela originální. Triu Diaz-Barrymore-Liu to spolu skvěle šlape (ehm) a je to i vtipný.Víceméně. Je dobře,že McG obsadil Sama Rockwella - aspoň se dá říct, že v tom filmu opravdu někdo hraje. Andílci mají všechny potřebný popcornový atributy - jsou barevný, hlasitý,praštěný,sexy a navíc už se z toho pomalu stává kultovka. ()

joelly01

Tenhle videoklip me fakt docela bavil. Prijmena zabava na nedelni odpoledne, na rozdil od prisernych Pistolnic Frau Joelly rika "Tak ano!" ()

Nathaniell

Ta reklama na Nově byla jednu dobu k zbláznění. Což už je dlouho a vím, že za to tenhle film ani náhodou nijak nemůže. Takže řekněme si to narovinu: Je to sranda. A jde to vidět víckrát. Poprvé s růžovými brýlemi a následně postřehnete i pár chybiček. Ale co? Pořád je to sranda a s přehledem si ode mě zaslouží 4* ()

cinema_cz

Charlieho andílci jsou zábavní. Režisér McG, odkojený videoklipy a reklamami, celkem správně pochopil, že pokud někdo na film půjde, nebude to kvůli ději. Proto vsadil a) na akční scény, b) na hezké tvářičky a jiné části těl a c) na zběsilé groteskové tempo. 60 % (František Fuka, Ci 12/2000, str. 56) ()

MyrnaAlec

Dvacet let po premiéře je to úsměvný pokus o akční film s ženskýma. Nikoho ovšem nenapadlo, že by kromě designu měly mít i nějakou osobnost. ()

jayman

V sobotu poobede išli v telke Charlieho anjeli. Videl som ich druhýkrát v živote a došlo mi niekoľko vecí, ktoré môjmu 13ročnému ja nie: napríklad, že to stopro musí byť prerábka 70´s serálu, alebo to, že veľký výstrih nie je herectvo. Apropo, hranie: bola to naozaj mizéria, tie tri baby fakt neponúkli okrem svojho vzhľadu veľa iného. Castingom utrpeli aj všetky "martial arts" časti, pri ktorých bolo absolútne jasné, že trio protagonistiek visí na lane a hýbe sa spôsobom, ktorému chýba ladnosť. Našťastie sme dostali aspoň priemernú zápletku a dobrý colorgrading. Takže 2. ()

Frix

Vysvětlí mi sakra někdo, jak se v tomhle ***** mohl objevit Bill Murray? A jak je proboha možné, že se to někomu LÍBILO? ()

seba

Popkornovka,dobrá snad tak jedině pro letní kina, kterou nezachrání ali Cameron Diaz, nemluvě o Billu Murray. Toho mi bylo líto. Vše je ale podáno se zjevnou nadsázkou, takže dvě hvězdy. ()

Mr.Shock

Jsem kočka, jsem kus a to je moje plus... K tomuhle - kopec srandy. Troška ignorace fyzikálních zákonů, 3 sexy holčiny za volantem (lecčeho) a dobře volená hudba v bitkách tvoří velmi NEnudnou, nicméně poněkud nenápaditou variaci na Mortal Kombat, když tomu přihodíme sex appeal Lary z Tomb Raider a kapku důvtipu alá MacGyver, dostaneme... No sice je to kravina, ale docela vtipná! :) Btw ty 4 hvězdičky za úžasně drsného bamana a "huběňoura". Holky ukázaly pěkný úsměv, vlasy a prsa:) ()

Bratr

Ne tohle opravdu ne, už nikdy více...nikdy! Na odpad to sice neníale aspoň hezčí baby mohli vybrat, když už se to muselo natočit ()

Idealista

Tři "herečky"si hrají na akční cool baby , s tím že nejlépe se to daří lucy . A nevím jak ostatní chlapi ale mne nevzrušuje ani jedna s nich ( drew se mi přímo hnusí ) . To ostatní : průměrná režie , debilní dialogy , debilní humor , zajímavá ale místy zmatená akce ( choreograf se vyřádil a McG mu to zkazil ) , nijaký příběh. By fungovalo na diváka ( chlapa ) skvěle kdyby nebylo těch " HÉREČEK " ()

George.Camel

Čím víc se na film dívám, tím víc se mi líbí. "Co to je?", "Čínské bojové muffiny." A Drew Barryomer je k sežrání. Lidi, co chcete víc od komedie, než se pobavit a smát. Tak do toho. ()

DandaPiper

Hodně, hodně povedený. Film funguje naprosto skvělě, je vtipnej a akčních scén tu taky není málo a všechny jsou dobře udělaný, vůbec ne tak utahaný, jako máme možnost vidět v novějších filmech tohoto ražení. Holky, teda aspon´ tady v jedničce jsou taky moc pěkný. Odjakživa mám slabost pro Cameron, ale tady se mi asi víc líbíla a přišla kouzelnější zrzatá Drew, která byla naprosto k sežrání. Zápletka je taky dobrá a do poslední chvíle nejde odhadnout, takže za 4 a celkově by si film zasloužil cca tak o 10-15 procent víc. Polepšete se "csfd" uživatelé. ()

StrikerJC

Strašně přeplácaný, bohudík za ty holky v hlavních rolích. Dívat se na to ale dá, občas sranda ale spíš smích z těch nadpřirozených pohybů a efektů ()

x_ander

Svého času jsem tenhle film zbožňoval a sjížděl ho snad denně. Větší guilty pleasure jsem snad nikdy nezažil. Teď jsem Charlie's Angels viděl s odstupem asi sedmi let a musím říct, že v mých očích ze svého kouzla moc neztratili. Je to sice pořád blbě naivní, prvoplánovité, nesmyslné, ale taky zatraceně efektní a vtipné. Bill Murray je génius, který pobaví vždycky a všechny 3 holky vědí, proč role dostaly. No a Drew Barrymore...jo, o té se mi občas zdá ještě teď :) ()

Charlieho andílci kompletní?

Charlieho andílci kompletní?

02.07.2018

Remake Charlieho andílků je tutovka a film už v podstatě posledních pár měsíců jen završuje obsazování hlavních postav. Dříve oznámené herečky Kristen Stewart (Stmívání, Personal Shopper) a Lupitu… (více)

Charlieho andílci dostanou další šanci

Charlieho andílci dostanou další šanci

16.09.2015

Převážně komediální herečka Elizabeth Banks (Zack a Miri točí porno) se letos dala na režii. Její Ladíme 2 utržilo 285 milionů dolarů, takže se předpokládalo, že se u trojky nebude měnit dohled.… (více)

Další celovečerák podle seriálu

Další celovečerák podle seriálu

07.07.2009

U nás jsme jej nikdy kdovíjak neznali, ale „na západě“ platil v 80. letech za jeden z nejpopulárnějších policejních seriálů. T. J. Hooker. Když zalovíte v paměti, možná se vám vybaví úvodní scéna z… (více)

Cruise a Stiller opět spojí síly

Cruise a Stiller opět spojí síly

17.02.2009

Čím by byla Tropická bouře bez Toma Cruise? Něčím asi ano, ale určitě by ztratila svůj bezkonkurenčně nejzábavnější prvek. A Tom bude mít opět příležitost dokázat, že je za jistých okolností lepší… (více)