Zvláštní agent Frank Castle provedl další z úspěšných zásahů proti zločinu, když připravil past na gangstera Mickyho a jeho parťáka Bobbyho, který v přestřelce s agenty FBI zahyne. Gangsterský boss Howard Saint zuří, protože Bobby byl jeho syn. Jeho vztek dostane nový směr, když zjistí jméno agenta, který akci připravil. Jeho žena a Bobbyho matka Livia trvá na tom, aby za synův život zaplatila celá Frankova rodina. Zatímco Frank Castle tráví šťastné chvíle s manželkou Marií, synkem Willem a užívá si setkání se svou rozvětvenou rodinou, jeho dům obklíčí komando vedené Saintovým právníkem Quentinem a druhým synem Johnem. Všechny v domě bez milosti postřílí. Marii s Willem se sice podaří ujet, zoufalý Frank je však později najde na molu zavražděné. Vzápětí je obklíčen, brutálně zbit, postřelen a nakonec hozen do moře. Navzdory zraněním přežije. Vrátí se do města a začne připravovat pomstu. Unese Mickyho a rafinovaným "mučením" z něj dostane všechny dostupné informace o Saintovi a jeho rodině. Všichni vědí, že Frank je odhodlán dokončit pomstu a sám přitom zahynout. Posledním krokem definitivně přesvědčí Sainta, že je mu Livia nevěrná s Quentinem, a ten oba zabije. Svolá všechny své muže, dorazí však i Frank, který se nezastaví, dokud bude Howard Saint nebo jeho muži naživu. (TV Nova)

himor

Myslím si, že keby pokračovalo natáčanie s Thomasom v hlavnej úlohe, možno nakoniec by bola s Punishera aj dobrá trilógia, lebo on ako herec, stvárnil Punishera myslím celkom slušne. Čo je škoda, film je plný dejových zvratov v rozmedzí asi pol roka, na ktoré ale nik neupozorní, musí si človek iba domyslieť, čo sa kedy asi dialo. Tiež sa nevysvetlilo, ako je možné, že prežil dieru v hrudi, čo je hneď základ chyby. Trojvoltový je tu do počtu, sa sám čudujem že tu vôbec aj hral. Ostatné postavy tiež do počtu, škoda že nebola posteľná scéna s Rebeccou :( Bitky, streľba, krvička, to je všetko v poriadku, zamrzelo ma však, že si robil auto asi mesiac a prekotí ho na prvej jazde a už nepoužije. Tiež mi nejak chýbala polícia, ktorá asi bola zaneprázdnená vyjedaním šišiek. Čo však potešilo, bola sakramenská bitka s Rusom, výborné ukončenie druhého syna Sainta a tiež plamenné ukončenie samého svätca. Škoda premárneného potenciálu skvelého námetu. 55% ()

maramashi

Priznávam že najprv som Punishera s Rayom Stevensonom videl skôr ako tento film a možno preto ho  hodnotím trošku horšie. The Punisher na rok 2004 nebol vyložene zlý a vlastne som si ho aj užil, no viac ako priemerné 3 hviezdy mu dať nemôžem. Pre mňa neznámy Thomas Jane funguje v roli Punishera skvelo a možno by som ho prijal aj namiesto už spomínaného Raya. Travolta ako záporák je skvelý aj keď som mu moc zozačiatku neveril. Premyslenosť a konečne kvalitná pomsta a ne-absencia násilia sú tu hlavným prínosom bodov. Užil som si to tieto retro akčňáky mám rád ale pravdepodobne naňho za týždeň zabudnem 60% ()

Prubner

Díky špatnému scénáři, neobratné realizaci a nevýrazným hercům (s výjimkou standardně dobrého Travolty) vzniklo bohužel navzdory áčkovému rozpočtu pouhé béčko, místy srovnatelné s jakýmkoliv filmem Christophera Lamberta (kterému je ostatně Thomas Jane hodně podobný), který by se za podobně hrozné dialogy, klišovité situace a mizerně natočené akční scény vůbec nemusel stydět. Pár dobrých nápadů a vtípků to bohužel nezachrání. ()

Marlow

Další promarněná šance. Dobrý komiks se dočkal nepovedeného filmového zpracování. Závěreční akční scéna ušla , ale nezachrání to celý film. ()

HanSolo

Comics jsem bohužel nečetl, ale slyšel jsem, že kdo ho četl, byl z filmu krutě zklamán. Nicméně mě to připadalo jako doceca solidní akční zábava. ()

fordhont

Hodně rozporuplý film. Námět výborný, nenaplňuje však potenciál. Mohl být pojat v daleko temnějším duchu a mít míň omletých klišé. Vyjádření emocí se podle mě celkem dařilo, a tak i přes své nejprve chladné hodnocení musím dát víc. Už jen ten námět a Thomas Jane, který se mi v této roli opravdu líbil. ()

R.O.man

Je to niečo podobné ako thriller Odplata. Veľmi dobré, milo ma prekvapil u mňa málo obľúbený John Travolta a neznámy Thomas Jane. Len jedno sa mi zdá trochu naivné - taký skúsený mafián a ako ľahko naletel svojmu "katovi" - myslím tým likvidáciu svojej ženy a najlepšieho kamaráta. ()

Dinsberg

Dvě hvězdy jenom za úvodní masakr, kde Thomas Jane a Roy Scheider nedávají svou kůži zadarmo. Jediná scéna vyvolávající emoce. Zbytek?? Nechte si chutnat. ()

DeaconMoss

Myslím že Frank Castle je otec X-menovského Wolverina, jinak si jeho rychlý regen nedokážu vysvětlit. Jak ho hned ze začátku vyownili, zastřelili a kdo ví, co ještě, vždyť jenom ta rázová vlna z toho výbuchu by zabila 98 % lidí na světě. 1* za Travoltu a dobrý nápad o Dostojevského "Zločinu a trestu". ()

Billy.3

Já si nemůžu pomoct, ale já jsem se u tohoto filmu nesmírně bavil. Je to sice nelogickaá kravina prakticky s žádným dějem a několika momenty, které jsou vyloženě padlé na hlavu, ale prostě musíte vypnout mozek a bavit se. A když už se bude zdát, že se děj zpomaluje a pomalu se začínáte nudit, tak přijde takový nádherný Rusák a o zábavu je zase postaráno. Akorát od názvu film "KAT" bych očekával trochu víc krve, kterou při úvodním masakru nevidíme snad ani kapku. ()

ramislav

Naprosto katastroficky působící film, nebýt Rusáka - Kevina Nashe, který film nachvíli ožil komickou mlátičkou s hlavním hrdinou! Proto hodnotím 1 hvězdičkou. ()

vlKousek

Slušnější žánrovka. Pořádná akce nechybí (bitka s rusákem byla fakt dobrá)...Takových 70%. Fakt to je odpočinkovej akčňák :)) ()

Romeroo

Co k tomuhle naspat...??? Asi takhle, na pobavení s totálně vypnutým mozkem a jedným zavřeným okem to stačí...jedinej opravdu pěknej moment je souboj s rusem...jinak radši brzo zapomenout nebo nechat mozek a oko ve skříni...** 35% ()

Mykhaluu

Tímto si vyřizuji jeden starší účet s filmem, který mi znechutil část nějakého (beztak již nic moc večeru, když jsem zapnul TV tak pozdě v noci), takže je to vlastně moje vina a ne těch pseudofilmařů?!?! :) Jo a ten týpek je koukám ten z Útoku z hlubin! Ta hnědá paruka mě chvíli zmátla... a Travolta... ech!! Mrzký peníz holt taky peníz!! ()

HEED

Jde o naprostou blbost, proste takové to Hollywoodské akční béčko s vysokým rozpočtem. Dávám dvě hvězdy za tu bitku s tím rusákem. Jinak je to naprostá kopie filmu Rozsudek smrti ale zdaleka nedosahuje jeho kvalit. ()

elishia

absolutne nic jsem neocekavala a nakonec jsem byla velmi prijemne prekvapena. az na par scen to neni zas az tak preakcneny akcnak se za vlasy pritazenyma bitkama, coz mozna mnozi cekali, ale o to vic zaboli treba vytrhavani piercingu a dalsi lahudky. me se to jako asi jedne z mala hodne libilo... ()

Zemřel herec Ray Stevenson

Zemřel herec Ray Stevenson

22.05.2023

Max Payne sa prestrieľal do filmu

Max Payne sa prestrieľal do filmu

27.06.2005

Štúdio Fox vypustilo do sveta správu, že plánujú sfilmovať legendárnu akčnú hru MAX PAYNE, ktorá sa vďaka svojej originalite zapísala nezmazateľným atramentom do dejín svojho žánru. Jej príbeh sa… (více)