P.J.2

Velmi neobvyklý a také napínavý filmeček, velice zajímavý scénář a na debutujícího režiséra opravdu nadprůměrný výkon, celkově akční,suché a vtipné.. ()

agassi68

Už to bolo x-krát spomenuté, že je to niečo medzi Tarantinom a Ritchiem. Áno, nič nové pod slnkom. Záleží však na celkovom dojme a ten je napriek tomu výborný. Samozrejme najmä vďaka Defoeovi. Ten pozdvihol úroveň minimálne o jednu *. ()

FilmWave

B-éčko, ze kterého občas vykoukne osvěžující scénka (likvidace mafiánské partičky v kruhové místnosti, rekonstrukce místa činu á la Dafoe, ...) a naprosto dokonalý Willem Dafoe. Jako celek je to ale pořád žánrový slepenec s nevyrovnaným tempem. ()

TETŘEF

Jako obvykle zkratkovitě: Tarantinovská režie? Ale kde že...Tarantinovský scenář? Do půlky ano. Zajímavý scenář. Určitě ano.Zajímavá režie? Nepochybně. Zvláštní casting a herecké výkony? Dovolím si říct, že že ano. Povedený konec? Dovolím si říct, že nevím. Zvláštní film. Ano, ano. ()

mala_kea

Žádný kompromis a žádné slitování. Tady se jde rovnou na věc. Willem Dafoe působí křečovitým dojmem a vypadá, že každou chvíli vyskočí z kalhot a poběží na nuda pláž. Flanery a Reedus jsou cool drsnáci, kterým role právoplatně patří. Za sakra málo akce, které bylo slibováno od začátku takové množství, které by zrevidovalo svět akčnáren. a hle, kde nic, tu nic. Převážně jen chaotická a bezduchá výměna dialogů, které nejsou nicčím významné.Za naprostý skvost, co se týká uvodního soundtracku - 3 zasloužilé. Uý se těším na 2. ()

BathoryMan

Mažem pôvodný koment a filmu pridávam hviezdičku navrch!Predtým som síce napísal že to malo od kultovky ďaleko ale nedalo mi to a skukol som si to ešte raz aby som pochopil že to síce bolo na môj vkus dosť uťahané a málo dynamické a hlavný hrdinovia mi tiež práve velmi neprirástli k srdcu.Tak aj napriek tomu "nádych" kultovku to určite malo a to čo tu predvádzal Dafoe (štýlový homosexuál so zálubou v ženských šatách a v spovedaní sa v kostole v stave absolutnej opilosti) ma absolutne dostalo.A samozrejme môj ďalší oblúbenec Billy Connolly tiež potešil!Tak aj ked si ma tento film nakoniec nezískal úplne a ani hlavný hrdinovia moje sympatie predsa som im v ích mordovaní podsvetia držal palce! ()

Raziel_cz

Na druhé zhlédnutí jsem tomu musel napálit plný počet. Na snímek jsem si po letech vzpomněl díky počítačové hře, co si z něj dělala srandu, a jenom žasnu nad tím, jak úžasný je. Možná je klišé říkat, že akčňáky z minulého století jsou nejlepší, jaké nám kinematografie dala, ale čím dál víc se v tom utvrzuju. Neokoukaní Sean Patrick Flanery a Norman Reedus se zde představují v jedné z nejzábavnějších, nejoriginálnějších a nejnářezověji ozvučených záležitostí, s nejlépe natočenými přestřelkami od Verhoevenova RoboCopa. Mrzí mě, že toho Troy Duffy nenapsal a nenatočil víc, protože scénář i režie mají šťávu jako máloco. K tomu se nám tu představil naprosto fenomenální Willem Dafoe v nejgeniálnější roli, jakou kdy měl, a kterou si zjevně maximálně užíval. Plus potěší nekompromisní obsazení komiků a dokonce pornoherců do hlavních i vedlejších rolí. Duffy je řízek a The Boondock Saints skrytý klenot, jenž nemá obdoby. ()

sadlokan

Krimi/Akční/drama/Thriler.A taky pěkná komedie.Super maso,totálně jetej Dafoe,můj oblíbenej B.Connolly,skvělá muzika,dobrý hlášky...ale ....nehodnotim,moc dobrot,labužova smrt. ()

GOREGASM

Opravdu stylová řežba, kterou je třeba brát s notnou mírou nadsázky a nechat se bavit dvěma na svatou cestu rozsévačů dobra vstoupivších Irčanů, kteří jsou v podání Seana Patricka Flahertyho a Normana Reeduse k******y šťavnatí.Ještě šťavňatější je gay FBI agent v podání Dafoa a stejně tak i řada vynikají­cí­ch dialogů, které jasně dokazují­, jak pestré využití­ slovíčko "fuck" v anglickém jazyce má. Úctyhodný debut Troye Duffyho, který sice nedoběhl Guye Ritchieho, ale rozhodně se mu přiblížil. Boondock Saints je plný originálních nápadů, které v jen tak nějaké drsné kriminálce nenajdete a nebýt odklonu od nadsázky v závěru, bylo by to na sto percent. 85% ()

drankeryth

Spravne fungujuci film, kde to pasuje v kazdom okamihu, co sa deje v tomto filme. Likvidacne duo ku ktorym sa pridal jeden blaznivy Talian malo ten spravny smrnc a dobre sa doplnovali. Do toho vsetkeho sa miesal prihriaty policajny detektiv, ktoreho si zahral herec Willem Dafoe. Obcas som aj postrehol nejake komedialne prvky, ktore vobec nerusili volny priebeh deja filmu az po samotne finale. Takyto druh filmu, aky som mal tu moznost vidiet v tomto filme sa mi paci a preto si len odo mna zasluzi pozitivne hodnotenie. ()

WillyMarks

Perfektně natočeno, zahráno. Užasný scénář, který tento snímek přenáší na úplně jinou hranici akčního krimi. Snímek velmi podobající se klasickým Tarantinovkám je posazen do Bostonu a do té místní mafianské špíny. Vlastně celé to začne naprosto nevinně a o tom to vlastně celý je...aneb jak se může pár věcí zvrtnout..... Hodně násilnické, krev teče proudem a "fuckuje" se za každou větou. Do toho vložme homosexuálního detektiva, nešťastné příhody a vypatlanýho Della Roccu. Zpracování, rekonstrukce přestřelek ve slow motionu byla originální a opravdu vtipná. Čili seznamte se, přichází Veritas & Aequitas ve jmenu Božím. Hodně překvapující snímek, velmi zábavný, plný akce a tupých lidí..... silné 4* 79% ()

Hapretor

Správně ujeté. W. Dafoe zde měl takou psychoroli, že jsem nestíhal. To byl nášup. To, co on předved, pro mě neskutečný. To by jen tak někdo nezvlád. Dále hudba fakt skvělá. Potěšilo, zabavilo. ()

Wallis3

Jakože jo, tohle mě bavilo. Ale musím říct, že tomu i cosi chybělo. Když už to byl takhle květnatě namluvenej film, meli do toho vrazit i vic surovosti. No uznejte, když se vám na hlavu řítí z výšky kvalitně užitej klozet i se splachovací nádržkou a pak se roztříští mafiánovi o hlavu, tak by z toho měl být přinejmenším vyhřezlej mozek z lebky! Ale tady se to zase zakamuflovalo do jakési cenzury, jak ustřelování hlav a podobně. Tohle mi to dost zkazilo. Ale Dafoe, ten zas perlil! ,,Co to děláš?" ,, CHTĚL jsem se přitulit." ,,Přitulit? To je tak teploušský!" :-D ()

Rathalos

Az teraz som videl tento krimi thriller,ktory sa s nicim neserie,drsna zalezitost,kde sa zabija ako na bitunku,herci exceluju,ma to svizne tempo,hlasky padaju a slovo fuck pocut kazdu chvilu,som velmi zvedavy na dvojku...:-) ()

yossarian-

Další z filmů inspirovaných Ritchiem. Krev teče proudem, FUCK a kulky letají vzduchem a připočtemeli i sem tam povedený, vtip vyjde nám nenáročný film plný věcí uvedených výše. ()

ZackSawyer

Výbornej scénář, drsné, svižné... působí to na mě jako odkazy na Tarantina a Ritchieho. Skvělé hlášky, slovo fuck ve všech pádech, občas vynikající parodie. Paráda. ()

Petyas

Super ultra nářez. Výborný scénář, výborné herecké výkony, skvělá kamera.Film má spád, jedna akce nasleduje další, film nenudí. Prostě paráda. ()