Jino

Rozhodně překvapení. Výborně odvyprávěný příběh, který nepostrádá humor. Scénář je opravdu dobrý a Bob Gale si na židličce režiséra určitě neudělal ostudu. Navíc se v menších rolích objevili i hvězdy Návratu do budoucnosti Ch. Lloyd a M. J. Fox. Tahle road movie s výbornými herci mi sedla. 80% ()

Skleena

Milé překvapení, zajímavý scénář, především odbočka v podobě města Marlow a jemné brnkání na strunu parodie amerického právního systému. Herecké výkony mi naopak nepřišly nijak vyzdviženíhodné, rozhodně je to ale fajn "pohádka" na nějaké to víkendové odpoledne. Jen toho bavoráka na dně srázu byla škoda. Po druhém zkouknutí přehodnocuji ze čtyř na pět. ()

Stanley

Překvapení roku! Prvních 15 minut se vyvíjí v duchu zdání disneyovské tuctovky, jenže pak se rozjede neobyčejně originální smršť úžasných myšlenek a zvratů, které brilantním, osvěžujícím způsobem rozbourávají veškerá zajetá filmová klišé. Málokterý film umí přivést s takovou lehkostí a zároveň vážností k tolika různorodým zamyšlením a přehodnocením vlastního náhledu na svět, a to je zatracenně cenné! ()

bourec

Název podivnej-stejně jako film.Ovšem jinak veskrze perfektně obsazená, zahraná, a hlavně všeříkající pecka,která je natolik zábavná, že ani odskočit si nepotřebujete.Scénu z motorestu, a to přání bych potřeboval, ale obráceně.80%. ()

Desgenais

No dobře, teď už jsem starší a asi už v tom nehledám to co dřív :-) Ale byly doby, kdy jsem při každém shlédnutí v něm našel nějakou zcela zásadní myšlenku, postřeh, ideu, které jsem si před tím nevšiml a která rezonovala s mojí aktuální životní situací, názorem, konfliktem atd. 2 Tragos: Ano, je to stejný motiv jako v Coehlovi, ale ten příběh rozhodně Coehlo nevymyslel :) ()

Agoran

Zajímavý film u kterého mi však chybělo více hlubšího smyslu (přeci jenom je o otazkách života, tak by tam mohlo být trochu logiky), dotáhnutí některých částí příběhu (některé postavy se zjeví a ihned zase zmizí) a také Amy Smart:) ()

DruidKarel

983. hodnocený film: Čirou náhodou jsem narazil na tenhle skvost, který mi zůstane nadlouho v paměti. Vynikající příběh, který balancuje na hranici mystiky a komedie. Výborně vyprávěný film, kde jsou si postavy tak vzdálené a přeci i blízké. Nádherně zamotaný děj, ve kterém se však vyznáte jako ve svých botách. Škoda jen, že Michael J. Fox si nemohl střihnout důležitější roli. Přeci jen bylo vidět, že u něj Parkinsonova choroba již zanechala stopy. Hlavní herec je ale dokonalej a dívka, kterou hledá, také. Gary Oldman coby O.W. Grant byl taky skvělej a tím pádem já tu mám asi největší překvapení dosavadního filmového roku. 5* si jistě zaslouží a můžu jen dále doporučit. 5* ()

zuzinka2

Hravá komedie/road-movie, která místy ze všeho nejvíc připomíná pohádku z moderní doby. Ne že by to bylo něco, při čem se budete celou dobu smát, ale spíš se přistihnete, že na obazovku koukáte s úsměvem na rtech. Vynikající G. Oldmen a CH. Cooper, který patří k nejvýraznějším postavám a utkví vám v paměti spíš než hlavní hrdina. Moc se mi líbili některé pasáže filmu, hlavně ta s právním městem, falsifikáty slavných obrazů nebo stopařka. Každopádně tento film je výborný volba, když se chcete příjemně pobavit a nestačí vám k tomu komedie, které nám servíruje Hollywood (a posléze naše kina a televize) deset do měsíce. 90% ()

Kwaichi

Príbeh, kde sa stretáva nespočetne mnoho životných ciest a cieľov. Film podáva zdravo kritický pohľad na svet, z pohľadu rôznych životných situácií. Herecké obsadenie bolo výborné. ()

nithiel

Oddychovka s přesahem, to je celkem dobrá kombinace, a když se k tomu přidá Gary Oldman jako nejsarkastičtější zrzek na světě, máme tu výborný film. Velmi dobrý je též závěr, kdy vše dospěje tam kam má, ale o chlup jinak, než divák čeká. Víc takovýchto snímků, protože odměnit je pěti hvězdami je prostě nevyhnutelné ;-) ()

C0r0ner

Součást mojí rozšířené TOP 10. Jak mi kurva taková dokonalost mohla unikat tolik let? Hm. Osud. Protože věci přicházejí přesně v ten čas, kdy mají a tím pádem jsem i Interstate 60 měl vidět teprve až přišel ten správný čas. Tolik životních mouder a pravd, které se nacpaly do necelých dvou hodin jsem snad neviděl ve všech ostatních filmech dohromady. Popravdě jsem byl ohromen tou kombinací filmové preciznosti, zábavnosti, originality, humoru a především naprosto neskutečné vnitřní hloubky a přesahu, které tenhle film má. Asi už nikdy se nenatočí nic, co by filozoficky bylo víc naplněné, a proto se budu vždy rád k téhle genialitě vracet. Mimochodem z obsahu tohoto snímku vychází můj komplexní pohled na život jako takový, který se mi po tomhle tak nějak scelil a od té doby se jím snažím řídit. 100% ()

kusper

Moje osobní srdcovka. Humorná filozofičnost tohoto filmu je nezapomenutelná. "Opravdu si přejete aby se to nikdy nestalo?" =D ()

Fallen_One

Kdo by nechtěl, aby se mu stalo to samé, co Nealu Oliverovi. Film je vlastně taková pohádka, která má většinu mladých zachránit od stažení do temných vod, alespoň tak to vidím já. Je plná klišé, ale ty jsou alespoň hezky podané. Výš hodnotit nemůžu, chybělo mi k tomu něco víc, něco, co by mne přesvědčilo, že si to absolutních 5 zaslouží. Dobrý Gary Oldman. Ehm, P. J. Conrade, nebo jak se vlastně jmenuješ, pokud čteš tyhle řádky, napiš mi do pošty...dík ;-) ()

Flynn

Povedený filmeček. Do paměti se mi nezapomenutelně vryla scénka se slečnou, která hledá perfektní fuck :o) ()

kvasiva

Velice příjemný film, který každého zaujme svojí originalitou a pohodovou atmosférou. A neříkejte, že Vy byste se nechtěli po dálnici č. 60 projet, já teda určitě ANO ! Edit 1.7.2011 při každém dalším shlédnutí zjišťuji, že tento film mám rád víc a víc. ()

campix

Čekal jsem možná, že Interstate 60 bude trochu větší sranda. Bohužel pro mě je zde daleko méně pubertálních scén a vše takříkajíc více vážné, což většině znalců zde se může líbit, ale já jsem čekal prostou nenáročnou zábavu ( jako Road trip, Eurotrip nebo Zahulíme, uvidíme). Ale nadruhou stranu je Interstate 60 velmi kvalitním a zajímavým filmem. Neil, kterého hraje James Marsden má v absurdním příběhu doručit určitý balíček po neexistující silnici I60 a na své cestě přitom potkává spoustu rozličných lidí a také spoustu všemožných překvapení a problémů. Je to zábava, nenudí a konec se povedl. Co víc si od komedie přát. Akorát mě mohla více oslovit a odbourat vzdálenost mezi mnou a TV. ()

Pajky3

tohle je ta nejkouzelnější a nejpříjemnější road movie jakou jsem kdy viděl. Neil Oliver je sympaťák každym coulem a stejně jak on řiká že miluje tuhle dálnici, tak já miluju tenhle film. Tolik známých herců ve vedlejších rolích, z nichž nejvtipnější roli má asi Chris Cooper, i když Kurt Russell taky neni k zahození. No a hlavní žena Amy Smart, už v Osudovym doteku si mě získala (i když byl natočen později, já ho viděl dřív). Takováhle dálnice se totiž jen tak nevidí a každej by na ní jednou chtěl. I kdyby jen na chvíli. A mě vždy dokonale zvedne náladu. A včera když běžela v televizi jsem byl zrovna po neúspěšné zkoušce a jak pomohla. I díky tomu, že byla pořízena nová televize (102) jsem si to užil zase o stupeň líp. Bomba, kdo neviděl, tak okamžitě dohnat. ()

pakobylka

Nejsem si až tak úplně jistá, jestli bych ho chtěla potkat - zvláštního chlápka s červeným motýlkem a s dýmkou ve tvaru opičí hlavy. Jeho smysl pro humor je přece jenom poněkud děsivý, takže bych si nejspíš netroufla ani pomyslet na jakékoli přání ... co kdyby se nedejbože vyplnilo ... ;-) ... To ale nic nemění na tom, že jízda po dálnici I 60 ve společnosti Neila Olivera byla po všech stránkách fantastická - a nezapomenutelná .... 4,5* ()

zette

Dost zajimavy a vtipny film s celou radou ne uplne znamych hercu. Na dalnici 60 vstoupime do ruznych epizod, kde jsou nektere vyborne (mesto plne pravniku, euphoria) a jine prumerne (jedlik, galerie). Nenarocny film, ktery nenudi a ma dobre tempo. ()