nonick1

Jde vlastně o takové novodobé filmové evangelium, plné hlubokých životních zkušeností a pravd, týkajících se kromě lidských přání a tužeb také poznání, že po marném bloudění v labyrintu světa, čeká onen ráj srdce přímo ve vašem nitru. Musíte jen naladit tu správnou stanici a nalézt tu pravou mapu. ()

husokachna

Příjemnej naivní destilát devadesátých let s parádním obsazením a nádhernou Amy. Low cinema pro čistý potěšení. Čtyři odpovědní koule. ()

KubykF

James Marsden je týpek, kterýho sledovat je pro mě za trest, je to asi taky jediný důvod proč jsem tomuto filmu nedal absolutorium. Jde totiž jinak o fantastický milý snímek s fantastickými herci (všem vládne Gary Oldman v roli O. W. Granta a Christopher Lloyd, který sice tolik času nemá, ale scény s ním jsou fantastické a taky nemůžu zapomenout na ujetého Chrise Coopera). ()

Tomislav

Tak tohle je vážně paráda! Originální, zábavné a přitom i docela hluboké. Pár drobných imperfekcí (včetně výkonu představitele hlavní role) do filmu tak nějak přirozeně zapadne a vůbec neruší. Určitě nutno vidět! ()

deathka

Nechal jsem se nalákat vaším skvělým hodnocením, ale měl jsem z filmu poněkud rozporuplné pocity. Obsahuje spoustu skvělých a vypointovaných vtipných scén s myšlenkou, dává to smysl, ale je to celé zabalené do strašně kýčovitého obalu, že jsem měl občas pocit, že se dívám na Beverly Hills. ()

Chevees

Tak tenhle film je fakt jízda... :) Nejbláznivější road-movie, jaký jsem kdy viděl se spoustou originálních nápadů plný skvělých herců. Jenom škoda, že tento film proběhl skoro bez povšimnutí široké veřejnosti... ()

hakon

Mozna ne a mozna ano, prijde mi to trosku blaznive a trosku podobne velke rybe. Osud hrdiny, ktery hleda sam sebe na dalnici, ktera neexistuje. Film se nesnazi byt necim cim neni a proto je humor podavan kratkymi dousky a funguje to naramne. Mozna jen skoda nekterych zbytecnych sekvenci, ale jinak neni co vytknout. ()

Martyr

Ja fakt neviem ci je to tym, ze som tento film musel pozerat s ceskym mono dabingom (chvalabou nie so slovenskym) alebo to naozaj nie je ziadny skvost. Miesta kde film poskytuje zaujimave odpovede na filozoficke otazky su fajn, no herecke vykony, kostymy a cele prevedenie silne prebijaju vynimocnost deja. Taka rozpravka na nedelne popoludnie s Hallmarkom. 40% ()

Siriuss

Pro mě zcela neznámý film, se mi za to, že jsem mu dal šanci odvděčil tím nejlepším možným způsobem a přinesl mi pěknou porci zábavy. Vřele doporučiji !!! ()

Rocket

Buď je to len veľká zhoda náhod, že si pozriem pár dní po sebe dva filmy (ruský remake 12), ktorých jedným z cieľov je formovať pohľad diváka na život, alebo som sa len stal "pozornejším" konzumentom filmového umenia :). Brutálne potešila Amy Smart, ktorá si (ne)zahrala hlavnú postavu v tomto skvelom filme, kde nieje všetko také, ako sa na prvý pohľad zdá. ()

jorgus

slabsi ctyri..zas tak oiginalni mi to neprislo ale jelikoz mam slabost pro road movie beru to:)pro me az prilis postav a vjemu, pritom nektera mista na dalnici nebyla az tak moc zajimava (pravnici), ale celkove to nakonec vyznelo jako prijemny film pro vecerni sichtu v praci:) ()

Košoun

Naprosto vynikající film a nechápu, jak jsem o něm do teď nemohl neslyšet? Většinou to nejlepší bývá běžnému divákovi ukryto. Nejlepší je na tom námět, Bob Gale musí být génius. Ten závěr je famózní, ale i když se vlastně dvě hodiny filozofuje, tak to tempo je neuvěřitelné a i po dvou hoďkách je vám líto, že už to končí (u některých filmů je vám naopak líto, že po deseti minutách stále pokračují). Druhý nesporný klad jsou herecké výkony. Gary Oldman je skvělý herec, to všichni víme, ale Jamese Marsdena jsem zaregistroval poprvé a je opravdu sympatický talentovaný herec. Zaujal mě ještě Michael J. Fox, ale skvělí byli všichni. Prostě nemám co dodat, tohle byl dokonalý film, snad jen mohl být mírně rychlejší začátek, ale to už jsou jen detaily. Gale, kdy natočíš další film??? ()

Viperine

Je to zábavná oddechovka.. něco jako palačinky s dost sladkou marmeládou.. někdy na ně přijde chuť :) Nejsem zrovna příznivcem "ameriky", ale v tomhle případě jsem jí strávila bez potíží; není přehnaná, působí spíš jako záměrný popud k nadhledu; bez ní by to nebylo ono. Nečekejte záchvaty smíchu. Je to lehce stravitelná pohodovka s řadou celkem netradičních nápadů, pěkným scénářem a pár náměty k zamyšlení. V rámci svého žánru lehce nadprůměr. ()

Jeremiah

Nenápadný film bez větší publicity, ale přesto svojí kvalitou vysoce převyšující valnou většinu v posledních letech natočených filmů. Film zabývající se neduhy současné konzumní společnosti, které dovedeny " ad absurdum" vypadají jako směšné a pro život nepodstatné, ale opak je pravdou. Lehký spoiler - mladý muž má přání poznat život takový jaký je a poznat sám sebe, a je mu to splněno velice neobvyklým způsobem. Po skončení filmu jsem si řekl, že tuto cestu bych i já rád absolvoval. Škoda, že je pouze filmová. Všem, kteří u filmů rádi přemýšlí  VŘELE DOPORUČUJI. P.S. Sestra hlavního hrdiny je zde k zulíbání . ()