MeggyPas

Vynikající scénář i režie, skvělý Gary Oldman si film vysloveně užíval - jako já a mladičký a nadějný James Marsden - skvělá kombinace, sedli si. My, kteří notoricky vyznáváme a ztotožňujeme se s filozofickou myšlenku, která se snímkem táhne a měla být stěžejním sdělením, jsme nemuseli přemýšlet nad dějěm, tzv. vo co go, jen se bavit. Parádní film! Nezaškatulkovatelný, doporučuji i náročnému divákovi. ()

beruskali

Kdyby se nějaká televize v ČR rozhodla místo mnohonásobného opakování stále stejných filmů občas vysílat tento úžasně napsaný, úžasně natočený, úžasně zahraný, úžasně vtipný, úžasně poučný a úžasně pohodový film, rozhodně by neprohloupila. Kdysi dávno jsem náhodou přepnul v "super sledovaném čase okolo 23:30h :-(((" a nevěřil svým očím, co lze za pár .... ehm dolarů natočit za skvělý film. Úžasná road movie ve stylu Rain mana. 105% ()

kecal

Tenhle zábavný kousek vám o životě řekne víc, než drtivá většina vážných, rádoby intelektuálních filmů co se o to křečovitě snaží. Opravdová životní moudra podaná s lehkostí a zábavností. Sexy kočičky a nesmím zapomenout na Garyho Oldmana, který si svou roli očividně užil. ()

Gattolino

Podle hodnocení a recenzí jsem čekal hodně, a přesto jsem to podcenil! Směle přiřazuji k filmům mého osobního zlatého fondu. Přesně takový, po jehož shlédnutí si říkám: tak to musím vidět určitě znovu, a upozornit na něj všechny kamarády a známé. Zábavný, napínavý, moudrý, snový, příjemně a nenuceně ujetý, skvěle zahraný, každou minutou překvapující, naprosto nepředvídatelný, skrz naskrz pozitivní, aniž by memoroval otřepané pravdy, hravý, vhodný pro spektrum diváků všeho věku (každý si načerpá to své), mnohovýznamový, ukolébávající a současně příjemně znepokojující film. Byl jsem nadšen. Na Boba Galea si nadále budu dávat dobrý pozor! ()

anonim

Film jsem si pustil pouze k zahnání dlouhé chvíli, v očekávání šedivého průměru, o to příjemněji jsem byl překvapen. Přímo lavina originálních nápadů, mohu jen doporučit. ()

Sejkorka

Film jsem si vybral podle žebříčku oblíbených, což je v současné době moje metoda zpětného mapování kinematografie. Výběr nezklamal, zařadím ho do svých Top oblíbených, složka relax. ()

StanDee

Film se navenek tváří jako typická teenagerovská komedie z té doby, ale postupně se změní v zábavnou a inteligentní podívanou o fantastické dálnici, na které se párkrát pobavíte nad lidskou hloupostí, minimálně jednou zamyslíte nad vlastním životem a několikrát zasmějete nad cynismem trochu netradičního plniče přání. Pro mě jeden z mých nejoblíbenějších filmů :) ()

MatoPalkes

Takéto road trip filmy mám rád a keď sa v nich objaví také množstvo úžasných nápadov tak je to za plný počet. Nenudilo ani minútu. ()

Boulos

Byl jsem nalákán na kultovní road movie a vyklubala se z toho jen pitomá americká moralizující srágora. Příslušník zlaté mládeže se na své ušlechtilé pouti za dospělostí dozví tak hluboké a omračující pravdy jako třeba, že drogy jsou špatné, promiskuita je špatná i obžerství je špatné, a že každý musí přijmout zodpovědnost za svůj vlastní život a přestat se spoléhat na věštící kulečníkovou kouli… V roli kladné postavy zde pak vystupuje sympatický podivín opásaný bombou, který se rozhodne porazit prohnilý systém a svým trochu drsným, ale spravedlivým vyhrožováním pohne lidi k větší pilnosti i poctivosti a na zkostnatělé justici vybude okamžitou spravedlnost. Vážení, to jako fakt? Tipnul bych si, že je to oblíbený film Václava Klause, ale můj rozhodně ne. Svět bohužel není takhle jednoduchý... ()

Suryana

Vau, mimoriadny počin. Veľké životné múdra a kritika spoločnosti zabalené do príjemnej oddychovky na začiatku nového milénia. Ukladám na zoznam mojich top videných filmov. ()

Dedincan

Jeden z tých veľmi príjemných filmov, pri ktorých uvažujete nad piatou hviezdou. Žiaľ, nič trvalé vo mne zrejme nezanechal, v každom prípade mu nechýba nenásilný vtip, poučenie aj dobré herecké obsadenie. Verím, že sa k nemu dostanem ešte raz. ()