JosefTomas

Nedávno jsem projížděl svá hodnocení, abych trochu usměrnil 100% hodnocení, protože s takovou odpovědností a troufalostí tvrdit o tom, či onom filmu, že je perfektní, protože si to má prostá duše myslí, je příliš troufalé. 100% filmy u mě podstoupily velmi náročnou zkoušku, kterou potvrdil až čas a řekl jsem si, že dávat takovouto známku budu se vší opatrností, protože ne každý film je toho hoden. A rozhodně jsem nečekal, že tak brzy po tomto rozhodnutí najdu film, kterému se tu plnou palbu nebudu bát dát. Dálnice 60 je v mých očích takřka dokonalou záležitostí. Míjel jsem jí každý den, ale přesto jsem si jí nevšímal. A nyní jsem našel rozhodnutí na ní zahnout, vychutnat si každý kilometr (čili stopáž) a nelitovat toho. Přeju vám, aby i vy jste našli svojí Dálnici 60, protože ten zážitek za to stojí. Díky Bobe Gale. ()

Prubner

Moderní pohádka po americku. To "po americku" je ale její největší problém. Myšlenkové poselství je tu sdělováno velmi polopatisticky, aby to pochopil úplně každý, a kdyby ne, ještě se to raději pro jistotu několikrát zopakuje. Namísto příběhu, z nějž si divák sám odvodí dané poselství, je tu teze, ilustrovaná řadou situací, i když nutno uznat, že většinou docela zábavných. Nejlepší na tomto snímku je tak řada skvělých výkonů známých herců. ()

seba

Projeďte se po dálnici, která neexistuje a uvidíte co jste ještě neviděli. Pobaví Vás (no, já se smál) Gary Oldman s červeným ježkem, Chris Cooper, co nikdy neodkládá dynamit, Michael J. Fox se svým přáním. PS. Ví někdo, kde se v Čechách nalézá I 60?? ()

ric

...a krom všech těch superlativů, co tu jsou a se kterými souhlasím mám pocit, že Bob Gale vzdal menší hold hrdinům své neméně dobré trilogie, když obsadil do menších rolí M. J. Foxe a C. Lloyda. ()

MiD

Naprosto skvělé! Už dlouho jsem neviděl film podobný tomuto. Po dlouhém a unaveném dni toto bylo to pravé, co jsem potřeboval. Neotřelý námět, zpracování, ... Nebojím se a dávám plný počet! ()

Bilky

Záááábavnéééé! Najväčšie prekvapenie tohto roka! Nenávidím kanadské produkcie, čakal som TV pilot ale toto bolo fakt milé prekvapenie. Úvod nič moc,skôr nuda, ale scéna s FOXom bola fakt pecka! :) Do toho nevábivý xrup GARRYHO OLDMANA v tom trápnom kostýme s motýľom jak svet... fakt som myslel že to bude bezhlavá zmeska gagov a naopak priatelia! Akurát treba v žánri doplniť SCI-FI či skôr FANTASY aby ste boli ready a film vás nesklame! Po pomalšom úvode vás čaká jazda so šmrncom a originalitou akú má maloktorá súčasná komédia. Veľmi dobrý scénar. CHRIS COOPER ma zaujal síce až v ČASE ZABÍJANIA a AMERICKEJ KRÁSE ale verím, že ho už ktosi obsadí aj do hlavnej úlohy s primeranou produkciou. Má na to! +++++++++++++++ Po rokox som si tento film znovu pozrel a aj keď prvotné nadšenie opadlo a prekvapko sa už nekonalo, stále si myslím že táto rozprávka pre romantické duše patrí spolu s geniálnym "NA HROMNICE O DEN VÍCE" k tomu najlepšiemu čo tento žáner ponúka. Priznávam že HROMNICE sú oveľa "dospelejšie" ale INTERSTATE je zas mnovrstevnatejší. Jedinou výtkou je tak paradoxne hlavná postava, či skôr mdlý výkon jej predstaviteľa. Hodnotenie 4,5* však ostáva. ()

Jenda1

Díky za filmový klub na CT2, často je to dost nekoukatelný, ale tohle je fakt klenot, super film, s neprosto geniálními nápady. Ironie O. W. Granta je mi fakt blízká, škoda že se s ním nemohu projet na 60 :-). Doporučuji. ()

JxMx

Ačkoliv je film nízkorozpočtový, musím říct že mě naprosto dostal a je vidět, že se v dnešní době dá natočit dobrý film za "pakatel". Žádné megalomanské scény a přesto tak dokonalé. Dosud jsem neviděl film aspoň trochu podobný tomuto. Interstate 60 je hodně zvláštní a originální film. Určitě jeden z mých nejoblíbenějších snímků vůbec. Počínaje samotným příběhem, přes režii až k samotným hereckým výkonům je tento film pro mě bezchybným. ()

Via

Film, který už jsem viděla možná více než sedmkrát, ale má stále co nabídnout: nenápadná kritika dnešní společnosti (drogy, právníci (lawyers - liars), umělecká díla, sex...) zobrazená očima mladíka Neila, jež se střetne s chlapíkem (O. W. Grant), jenž každému plní jedno přání... mladík má však neobvyklé - chce znát odpovědi... což pana Granta zaujme a tak ho na chvíli doprovází a ukazuje mu, jak se dá krásně pohrávat s lidskou myslí... ;) Neil postupně zjišťuje, že si též může více věřit a že může též sám mnoho dokázat... Originální film, který mohu jen doporučit :) ()

tjorven

Hm, roztomilé, ale tak trochu vycucané z prstu. Některé epizody nadprůměr, celkový dojem spíš podprůměrný. Teenage road-movie, při které vám cuká v motoru, dálnice se na mnoha místech opravuje, občas při čekání ve šňůře přijdete na zajímavou myšlenku, semo tamo přejedete sjezd a tu a tam se namanete do zajímavé situace. A James Mardsen mě se svou skrovnou nabídkou výrazů teda moc nebavil. Asi jsem naletěla na vysoké hodnocení všech překvapených, čímžpádem jsem já překvapená moc nebyla. Hm. ()

Blazis34

Moc povedená komedie s hezkou pointou. Příjemné, poklidné i s pěknou dávkou humoru. Bob Gale dal dohromady sympatické herce a tomu odpovídá i film. Na této komedii nevidím větší negativa a tak dávám čtyři hvězdičky. Zde 86% je na komedii dost, ale musím říct, že to odpovídá zcela správně. ()

Tinaa

Film o absolutní ironii... nikdy nevíme a jistý si můžeme být jen jednou věcí. Počítám i s tím, že tento film není ani v jedné prodejně s dvd a pošlou vás pryč, že takovýto film neexistuje. ()

BradleyT

Divím se, že mi ten film unikl. Skrývá v sobě nejen zábavu, akci a drama, ale stejně jako například "Klik, život na dálkové ovládání" více či méně skrytá přísloví do života. Těchto filmů si opravdu vážím. ()