Libre

Kéž by šlo dát víc hvězdiček... Dlouho sem neviděl takovej film, kterej by mě nenudil ani minutu. 100% :-) ()

ghostwo

Trochu něco jiného než jsem čekal. Trochu na způsob pohádky a trochu mě to láká říct, že to byl docela příjemný film (ale na to se tam s lidma moc vyjebává). Závěrečné ponaučení sice předpokládatelné, ale trefné. Jděte si za svým cílem, dělejte co máte rádi, nenechte se zaprodat a nenechte sebou manipulovat rodiči (ani nikým jiným). ()

Fujin

Chytře komický filmek se spoustou inventivních nápádů, který dokonale pobaví. Ikdyž je jeho postava už sama o sobě perfektně napsaná, tak Gary Oldman zvedá celou tuhle podívanou o třídu nahoru. Kdykoli se vetřel na scénu, musel jsem se pousmát. ()

margelle

Vynikajuci scenar, vyborne zrezirovane, posolstvo znie asi takto - prestante mysliet v ohranicenom priestore a uhol pohladu nech je co najvacsi, najlepsie hned 360 stupnov... uvodna scenka s M.J.Fox parada, zivotne situacie a rozhodnutia podane s uplnou lahkostou, nie je to silene a nevnucuje sa to.....Chcelo to vacsi rozpocet,aby sa film dostal povedomia sirokej verejnosti.... ()

Traktorista

Neskutečná zábava, která je výborně gradovaná do parádního konce. Smál jsem se celej film a musím uznat že všechny ty malé roličky celkem slavných hvězd byly jen dobré a výborné. Osobně nejlepší postavu považuji "Stopaře" Chrise Coopera, ale i hlavní představitel mile překvapil. Úžasnej filmek plný pohody, zábavy a inteligentního humoru pro všechny - jenom doporučuju. ()

egoistic

skvělý Oldman, originální myšlenka, velmi zdařilé zpracování. Myslím, že v tomhle filmu je "ještě něco" a bude to jeden z těch, které je potřeba vidět víckrát, než člověk objeví celou podstatu. Každopádně nepustí celou dobu od obrazovky. Vřele doporučuji. ()

sbinda

Pod rouškou kouzelného mužíka vtipně vymodelovaná pohádka s prvky schizofrenie, která se nebojí opřít o absurdity současné Ameriky. Navíc, už od první minuty víte, že vše dobře dopadne. Inteligentní oddychovka. 80% ()

ficek10

Tento film jsem odkládal opravdu dlouhou a dlouhou dobu....Po včerejším shlédnutí jsem zjistil, že nebyl důvod něco odkládat....Skvělý film, skvělý nápad, opravdu mě pobavil a dnes v noci se ho chystám shlédnout znovu....Navíc ve filmu hraje můj oblíbený herec Christopher Lloyd, malou cameo dostal i Michael J. Fox, prostě moji oblíbení herci, které jsem si zamiloval již v Návratu do budoucnosti....pět hvězdiček ()

littleROSE

Interstate 60 jsem zhlédnul vlastně náhodou a bylo to jako blesk z čistého nebe. Jaktože se James Marsden doposud neobjevil v žádném známějším snímku? Kdo je to Bob Gale a proč pod jeho taktovkou nevzniklo více filmových komedií? Kde vlastně tvůrci nabrali tu spoustu originality a svěžesti, kterou promítli do fantastického světa, a která komediím současným tak palčivě chybí? Jestli hlavní hrdina, Neil, najde sám sebe vlastně vůbec není podstatné - je to jen prostředek, jak slepit všechny ty úžasné scény, jež nás každá nutí přemýšlet nad jiným atributem současné společnosti. ()

JeanC

Nejdřív mě navnadilo vysoké hodnocení ostatních, ale nakonec mě to nezaujalo. Hroznej guláš nápadů. Když už scénárista nevěděl kudy kam, tak nasadií zrzavýho kouzelnýho fešáka nebo ještě líp jeho bratrance, který to spojej dohromady. Zajímavej prvotní nápad, ale na celej film to nestačilo. Z dobrýho filmu by si měl člověk zapamatovat aspoň jednu super hlášku. Tady fakt nic. ()

Sole

Myslím si, že těžko budete hledat originálnější snímek, jenž vás příjemně překvapí způsobem, jakým dokáže právě Interstate 60. Toto "road movie", uhánějící po své dálnici si vás jednoduše získá, nejenom díky své atmosféře, ale i díky klikatým cestičkám Boba Gale, které diváka postupně dovedou k cíli v podobě nadlehčené filozofie a odpovědí na otázky Jamese Marsdena, za doprovodu humorně ztvárněné postavy Garyho Oldmana. Vydáte-li se na tuto cestu, zaručeně budete mile překvapeni. ()

Kovlad

Skvelý a nekonvenčný príbeh, ktorý ma úplne dostal. Každa jedna postava dovedená k dokonalosti a že ich tam teda bolo. žiadne hluché miesta, všetko poerfektne vyvážené. Absurdita dnešného sveta skarikaturizovaná v tom najlepšom slova zmylse. Výnimočný film, určite odporúčam. ()

LEOM

Moje nejoblíbenější road movie, velká porce nadhledu, humoru, a především hereckých výkonů hlavně vedlejších rolí, je to pecka ()

Gorgo8

Na první pohled poněkud nenápadná komedie, která však dokáže příjemně překvapit. Jako fanda inteligentního humoru a výjimečných filmů jsem velmi rád, že jsem snímek shlédl. Komedie s výborným nápadem, skvěle zpracováno - 90% ()

Loky393

Vyborný jedinečný film , který jinak formuluje a dává zkušenosti a rady hlavní postavě . Dokonce bych řekl že se jedná o film k zamyšlení , nebo je uplně jinak podaný jak většina snímku .Situace hlavní postavy které mu davaji odpověď . Prostě výborně podaný film , ale je velice malo známýjá osobně na něj narazil tak , že přitelkyně ho jednou donesla z pujčovny dle obalu jsem soudil že pujde o blbost ale sakra jsem se pletl. ()

corrimson

Po zhlédnutí okamžitě zařazeno mezi mé nejoblíbenější filmy, vtipné, lehké, plné myšlenek, se kterými se ztotožňuji, prostě z mého pohledu dokonalost. ()

Kinnlai

Interstate 60 vytváří koncept samostatného světa existujícího uprostřed soudobé společnosti, který vás absolutně pohltí. Dojem je zvýrazněn velice příjemnou atmosférou, skvělými výkony herců (především Gary Oldman, který je k nepoznání v porovnání s rolí v Temném Rytíři/Harrym Potterovi) a výborně napsaným scénářem - Rob Gale přináší i nemalé množství filozofických teorii, které podtrhávají pohádkovost a vlastní svět ve světě celého filmu. Když tento film někomu představuju, tak obvykle se slovy „Bavila tě Velká ryba?“, „Ano? Tak to tě bude bavit i Interstate 60“. Vynikající ()