Henry Roth pracuje jako ošetřovatel v ZOO. Jeho snem je vyrazit na Aljašku, a proto veškeré peníze investuje do rekonstrukce plachetnice. Když se vydá na zkušební plavbu, loď se porouchá a Henry musí ke břehu. Zastaví se v malém bistru, kde ho zaujme sympatická Lucy. Dá se s ní do řeči a domluví si schůzku na další den. Druhý den Lucy sice sedí na svém místě, ale Henryho si vůbec nepamatuje. Majitelka podniku mu vysvětlí, že dívka měla autonehodu, po níž má poškozenou krátkodobou paměť, takže pokaždé, když se probudí, je pro ni neděle 13. října. Její otec a bratr se jí to snaží ulehčit, a proto každý den vše připraví a prožívají, jako by opravdu byla říjnová neděle. Otec dívky zakáže Henrymu se s ní stýkat. Když už nemůže jít do kavárny, začne připravovat náhodná setkání. Protože si Lucy po každém setkání s Henrym zpívá, tak otec rezignuje a pozve ho domů. Jednoho dne dívka zjistí, že není 13. října. Otec jí vše vysvětlí a zaveze ji k lékaři. Henryho uklidňuje, že další den bude zase vše při starém. Jenže mladík se rozhodne, že to změní. (TV Nova)

supo

Pěkný tragikomický romantický film s námětem, který má skutečný lékařský základ (ano, může se to přihodit - anterográdní amnézie). Ač se film snaží působit komicky, a mnohdy se mu to daří, je svým způsobem poznamenán tragickým osudem hlavní hrdinky, jejíž stav je podle lékaře (v podání výborného Dana Aykroyda) nezvratný. Dávám 4 hvězdy. ()

Išak

Přiznám se, že tahle romantická komedie mě po prvním zhlédnutí nějak neočarovala, snad i díky tomu, že jsem se na tento snímek díval asi na třikrát.Proto jsem po podívaní šoupl mé "originální" CD do šuplíku mezi ostatní průměrné filmy.Stalo se však, že po čase jsem si na tento film nějak vzpomněl a dostal jsem na něj vyloženě chuť.Podruhé jsem se už na snímek podíval najednou a můj názor se radikálně změnil.Od začátku až do konce jsem měl úsměv na tváři a snaha, kterou Henry každý den vyvíjel, aby mohl strávit alespoň trošku času s milovanou osůbkou, je opravdu neocenitelná, tím spíše že věděl, že druhý den bude muset začít opět od nuly.Jak jsem se zmínil byly ve filmu i docela legrační chvíle.Mě nejvíc utkvěl v paměti incident s baseballovou pálkou.Chudák Ulo.Nesmím opomenout ani Douglase, jenž užívá steroidy a má problém s "mokrými sny".Romantika taky v tomto filmečku samozdřejmě nechybí.Nejvíc mě asi dostalo to, ze když se Henry po delší době vrátil opět za Lucy, nepamatovala si na něj, ale její srdíčko přece jen vědělo a o to přece v romantických filmech jde ne.Srdce vpřed, rozum stranou.Na konec si dovolím ještě malou hádanku a zároveň cennou informaci.Víte, že mroži mají ze savců druhy největší penis; no a teď zkuste hádat, kdo je na prvním místě.Bez nápovědy, je to až příliš jednoduché. ()

gekons

Komentář k tomto filmu by mohla napsat moje přítelkyně,avšak tento by byl příliš pozitivní...ne, že by se mi tedy film nelibil, právě naopak, ale je to ten typ filmu, po kterém moje děvče vždycky řekne "Jé,lukinku to bylo krásné"!!!:) A já s ní souhlasím, zábavná romantická komedie z hezkého prostředí a hezkým děvčetem v hlavní roli -70%, hau,domluvil jsem. ()

aronofsky

MEMENTO PRO NENÁROČNÉ! ;-) I tak by se dala nazvat hodně průměrná romantická komedie s (opět) strašným Sandlerem. Chvála bohu, že to bylo (relativně) krátké. ()

Olafa

Adam Sandler jako zasloužilí svůdník? Tak tohle byl jeho nejlepší vtip za celý film! (znám i horší Sandlerovy "komedie", proto 2 hvězdičky a to hlavně díky Schneiderovi a ´"Samovi" v průsvitném tričku) ()

dawexx

Příjemná letní komedie s Adamem Sandlerem, který je kupodivu tentokrát docela i snesitelný a Drew Barrymore, které to protentokrát docela i sluší. A Rob Schneider je naprostej magor (v dobrým slova smyslu). ()

Fritoll

Jedna z mojich nejoblibenějších komedií vůbec. Hodně vtipná s výborným příběhen. A obraz, kde měl Sandler místo hlavy vajíčko fakt neměl chybu :-D ()

shinlove

Velmi zajímavý námět, který mě dostal...Jen já jsem strašnej puntičkář, takže co si budeme povídat - každej den znovu vymalovat a kupovat dort, jak dlouho se to asi tak dá vydržet... Ale vynikající ústřední dvojka i nápad, nemluvě o režii, takže 4* ()

Lucyane

Je to roztomilé. chvílemi tak blbé, až je to vtipné:-DChvílemi už jsem se bála, že nepřijde happy end...teda ne že by to až takový happyend byl, ale zas pravdou je, že kdyby se Lucy ta paměť vrátila, tak už by to bylo přeslazené moc... no nevím co víc k tomu říct, aspoň jsem se naučila perličku k mrožovi na maturu:-D ()

Sajaman

Drew se mi nelíbí a jako herečku ji nemám rád. Kromě E.T. Tam mi nevadila. Proto jsem se hodně dlouho přemlouval, abych se podíval na tento film. A jsem za to rád. Romantická komedie, která vás dostane už jenom tím, co všechno musí Adam Sandler denně dělat pro to, aby získal srdce své vyvolené. A samozřejmě nesmí chybět ani můj oblíbený Rob Schneider. ()

montel

Henry Roth (Adam Sandler) je ošetřovatel vodních zvířat na Havaji. Jednoho dne potká v kavárně dívku jménem Lucy (Drew Barrymore) do které se bláznivě zamiluje. Netuší však že dívka trpí krátkodobou ztrátou paměti a přes noc vždy zapomene na to, co se dělo včera. Henry tak musí o svou novou lásku bojovat každý den znovu a znovu... Originální romantická komedie, které však po půlce filmu dojde šťáva. Sandlerovi vtípky mě ale pobaví pokaždé a navíc mu tady opět skvěle sekunduje Rob Schneider. Sečteno podtrženo příjemná oddychovka na nedělní večer. 55% ()

Co se kde šustne

Co se kde šustne