Hrdiny stoprocentně nekorektní huličské komedie jsou dva naprosto rozdílní kámoši: upjatý Harold svůj život zasvětil bankovním investicím a tajnému pokukování po hezké sousedce Marii. Zato ležérní Kumar si navzdory svému talentu pro medicínu nedělá hlavu s ničím včetně toho, že by už konečně měl dospět. Na co nestačí, to okecá. Odjakživa však ty nejdůležitější věci rozhodují spolu. Co se stane, když se tihle dva rozhodnou oslavit konec pracovního týdne společně? Obyčejný hamburger od firmy White Castle se během nekonečné, divoké páteční noci mění v nedosažitelnou vidinu. Zato se oba kámoši na cestě do New Jersey a zase zpátky dostávají do neuvěřitelných problémů. Jejich putování je plné nejpodivnějších setkání a nejbláznivějších událostí. (oficiální text distributora)

blackrain

Šla jsem do toho s mírnými obavami a nic moc jsem si od filmu neslibovala, o to víc mě překvapil. Není to sice nejoriginálnější námět, ale zápletka je hodně povedená. Zahulili, pak dostali hlad a chtěli ho zahnat minihamburgery. Cesta za žvancem ale nebyla jednoduchá. Ani by mě nenapadlo, že se jim toho tolik může přihodit. ()

Bat55

Kto by túto komédiu o dvoch chlapcoch, respektíve o Haroldovi, tichom chlapcovi, ktorý túži získať krásnu Mariu a o večne bezstarostnom Kumarovi nemal rád. Film ma skvelo pobavil, ale napriek tomu všetkému, nedám vyššie hodnotenie. John Cho a Kal Penn čoby ústredná, hore zmienená dvojka film pekne ťahali a vlastne táto sympatická dvojka nakoniec zapríčinila, že som si túto teen komédiu užil, ako sa patrí. Nedá sa povedať, že by to bol vo svojom žánri daaký vrchol či čo, no dá sa s istotou povedať, že ide o dobrú zábavu na prázdny, voľný večer. /65%/ ()

kaylin

Zase jeden z těch filmů, co se jim člověk vyhýbá, ale jednou na ně prostě musí dojít. Ty postavy nejsou nijak vymakané, ale ten příběh je správně ujetý, jsou zde výborné epizodní role a místy je to opravdu vtipné. Krátké, výstižné, zábavné. Moc jsem nečekal a nedostal jsem nějakou naprosto skvělou komedii, ale jako komedie o zhulencích je to pořád výborné i po deseti letech a další spoustě podobných komedií. ()

Makky

Zelený humor je veľmi špecifický a treba ho vedieť aj správne podať, inak celé vyznenie scén ide úplne mimo. Musím uznať, že táto jednoduchá komédia sa podarila a moje doterajšie pohŕdanie touto sériou nebolo oprávnené. Hviezda navyše by bola zaručená, ak by som film sledoval s kamošmi. ()

Chen

Jedna z nejstravitelnějších teenagerovských komedií. Tak akorát nechutná, hodně svěží a vtipná. ()

ZoltanCZ

Tak tahle hovadina mi přišla hrozně zábavná. Navíc hlavní hrdinové jsou fakt řízci, když jedou pro burger až kdovíkam...přitom je to tak nezdravé jídlo... :-) ()

Martin741

Nic Viac, nez stupidna teenagerska komedia, pri ktorej sa nemusi rozmyslat. Plusom je vsak aspon to, ze US humor je dost blizko tomu europskemu. 50 % ()

kaposlav

Po mnohých rokoch som sa rozhodol že si to opäť pozrem. V poslednej dobe, keď idem pozerať film, ktorý som videl pred 10-20 rokmi a pamätám si ho ako dobrý, tak po znovupozretí prichádza sklamanie, že film je slabý a trápny, ale našťastie tentokrát tomu tak nebolo a niekoľkokrát som sa dobre pobavil a pozrem si aj druhý diel. ()

Pugo

Celkom originálna teenagerská komédia, ktorá prináša staré osvedčené ale aj celkom nové vtipy a situácie. ()

Langy10

Vynikájící komedie, nejvíc jsem se smál :D.... Uplně super vymakaná :D ... umíral jsem smíchy..Tuhle komedii miluju moc.. obsazení bylo super, herce vůbec neznám, ale přesvědčil jsem se o tom, že s nimi jsou komedie boba!.. hned se pujdu podívat na dvojku! .. To snad bude bomba taky :) .. Už se těšim.. no nevim co dál psát, prostě největší pochvala! Nepamatuji si snad vteřinu, kdy jsem se nesmál :D:D.... už jenom ten název vypovídá za vše :D... ()

Rodriguez

Komediální vejvar, který strhnul lavinu humoru na zvrácenou cestu. Kumar s Haroldem a jejich gepardem jsou nezapomenutelní! 70% ()

Nach

Když zhulený scénárista napíše pod vlivem drogy scénář, který dá naprosto sjetému producentovi, který najme režiséra s kocovinou a celý projekt se začne realizovat. Toto není prostě film pro střízlivé lidi. Je to šílenost za šíleností na Ntou s logikou, která už pomalu hraničí až s alzhaimerem v posledním stádiu. Kdysi se mi to líbilo, ale nyní jsem jen nevěřícně kroutil hlavou jak nad příběhem, tak nad dialogy. Ještě o stupeň hůř a raději si dám španělské ptáčky (českou, ne americkou verzi, úchyláci) než toto znovu. 40% ()

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011

Huliči, DiCaprio a Nottingham

Huliči, DiCaprio a Nottingham

29.07.2008

V dnešní vydatnější novinkové náloži potřetí zahulíme a uvidíme, co připravuje Leonardo DiCaprio a jak to vlastně vypadá se Scottovým Nottinghamem. Jednička stála 9 milionů a vydělala 23, dvojka si… (více)