Hrdiny stoprocentně nekorektní huličské komedie jsou dva naprosto rozdílní kámoši: upjatý Harold svůj život zasvětil bankovním investicím a tajnému pokukování po hezké sousedce Marii. Zato ležérní Kumar si navzdory svému talentu pro medicínu nedělá hlavu s ničím včetně toho, že by už konečně měl dospět. Na co nestačí, to okecá. Odjakživa však ty nejdůležitější věci rozhodují spolu. Co se stane, když se tihle dva rozhodnou oslavit konec pracovního týdne společně? Obyčejný hamburger od firmy White Castle se během nekonečné, divoké páteční noci mění v nedosažitelnou vidinu. Zato se oba kámoši na cestě do New Jersey a zase zpátky dostávají do neuvěřitelných problémů. Jejich putování je plné nejpodivnějších setkání a nejbláznivějších událostí. (oficiální text distributora)

DivX

CHYBA VE FILMU: Při cestě se Kumár zastaví u cesty, aby se šel vymočit a jak jde z auta, tak poznávací značka ukazuje šipkou do leva. V dalším záběru zase šipka ukazuje doprava. ()

karlik4801

Ukázková komedie uvolněnosti a nevázanosti. U Harolda a Kumara jsem se bavil a bavil. Stupidní scény jsou tak dobře provedeny, že dá smát snad u každé scény. A takové doplňky jako jsou postavy Ryan Reynolds nebo Neil Patrick Harris, to už se dá jen zírat nad nápady režiséra a scénáristy, jak dokáží z tak jednoduchých postav vyždímat zábavu. ()

xerno

Jet přes všechny nezdary pořád jen za jídlem ??? To je teda hustý, nebo ujetý, a skvělí vtípky - potřebujeme ztlumit bolest, použijeme marihuanu , ta zatím pacienta dostatečně sklidní. -marihuanu ? není čas na otázky, chce to marihuanu v co největším množství!! velký pytel -ale tady nemáme marihuanu... -sakra ()

Teebo odpad!

Hnus velebnosti! Pro filmy takového typu tedy vážně nemám pochopení, po 45 minutách vypínám, je to vážně trapné a hlavně nechutné, div se mi nezačal při Hnusákově výstupu zvedat kufr. Každému, kdo ještě neviděl, doporučuji, aby se tomuto filmu a i pokračování, které si vážně mile rád nechám ujít, vyhnul hodně velkým obloukem. Odpad! ()

T-pack

Ano, jsem teenager! Naprosto luxusní jízda (na gepardovi) se speciální ingrediencí. Jsem rád, že jsem to viděl až teď, alespoň docením cameo Neil Patricka Harrise. A Kumar je prostě geniální postava. ()

Tomik.

Moc zajímavý film. I když je kouření a všechno s tím spojené něco, čeho se v životě štítím jako čert kříže, musím přiznat, že mě to fakt pobavilo. A možná to bude i tím, že tam o „hulení“ zas až tak moc nejde. Je to vlastně taková „typická“ americká komedie, tedy alespoň myšlenkově (dva chlápci jedou oslavit konec pracovního týdne do fastfoodu – pořádnou porcí burgerů). Americké uvažování jak vyšité (koho by to u nás v ČR napadlo, že?!). Těch vtipů co tam je, to je prostě paráda. Scénárista si dělá srandu snad úplně ze všeho (místy trochu nechutně), ale v tom okamžiku přijde nový gag a nálada celého snímku je opět povytažena do patřičných mezí. Velmi se mi líbila ústřední dvojice postav. Kumar, věčně bezstarostný člověk, v určitých scénách úplně nejtypičtější Američan, jakého si vůbec dovedu představit (viz. scéna na letišti, kde se choval dost nevybíravým způsobem a samozřejmě se odvolával na to, že je v Americe, svoboda projevu atd.). A Harold, jeho nesmělý kamarád (přesně charakterový opak), zamilovaný do pohledné Marie. A když tito dva lidé spojily své síly, bylo o zábavu postaráno. Takže jak už jsem psal. Bavil jsem se, zasmál se, všechno nakonec dobře dopadlo. Jedna hvězda dolů za místy fekální humor, ale to není nic vážného. Je to určitě skvělá oddychovka, které stojí za vidění. ()

Yoshimitsu

Nejlepší díl série zahulíme, uvidíme. Kámoši se pořádně přehulí a dostanou chuť se pořádně nadlábnout. Najednou v televizi běží reklama na hamburgery, hranolky a zbylé pochutiny od firmy White Castle a to prostě musí mít. Po cestě do jejich spásy se jim dějí neuvěřielné věci:D. Super komedie u které jsem se pořádně zasmál i když jsem nebyl zhulenej :D ()

Compadre

Když se něco hodně chce, musí se za tím jít. I kdyby to měl být jen hamburger. V mém případě by to asi byla slanina a pivo, ale že bych si pro urychlení cesty osedlal geparda, to už bych musel být týden bez večeře. Jinak je to ale dobrej film. Pár hodně dobrých vtípků, pár ujetějších vtípků, ale to už k tomuhle typu komedií patří. ()

sskrblik

Docela zábavná komedie a v jedné věci pravdivá komedie - THC zvedá chuť k jídlu. P.S. nevím z vlastní zkušenosti :-), říká se to :-D ()

Angelic-77

Po shlédnutí všech třech dílů musím konstatovat, že tohle je ta nejlepší komediální teenage trilogie, jakou jsem kdy viděl. Ústřední dvojice Harold a Kumar funguje naprosto skvěle, bez chyby a upřímně doufám, že se dočkám dalších pokračování ;-). ()

Musak odpad!

Vskutku nechápu, jak se tohle může líbit tolika lidem..... a zvláště pak těm, kteří mnohem lepším filmům vytýkají každou maličkost a chybičku... ()

liuk odpad!

Podle recenzí jsem čekal něco podobného jako geniální Jay and Silent Bob Strike Back, ale dočkal jsem se spolu s Kevin and Perry Go Large jedné z nejhorších komedíí všech dob a teď si uvědomuju, že mají ty dva filmy i podobné názvy, to je mi náhoda :) ()

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011

Huliči, DiCaprio a Nottingham

Huliči, DiCaprio a Nottingham

29.07.2008

V dnešní vydatnější novinkové náloži potřetí zahulíme a uvidíme, co připravuje Leonardo DiCaprio a jak to vlastně vypadá se Scottovým Nottinghamem. Jednička stála 9 milionů a vydělala 23, dvojka si… (více)