Wormboy

Tim americkych hrdinov zachranuje zivot na Zemi pred elektomagnetickym kolapsom tym,ze ulozi atomove hlavice do zemskeho jadra.Triky priserne,napatie nulove,herci otrasni,hudba umela.Jedna hviezdicka len pre to,ze som stale pod vplyvom veldiel ako Mechanik ci Mimic 2 a jednoducho mi svedomie nedovoli dat odpad,hoci Jadro daleko od neho nema. ()

McLushi odpad!

Tohle ne. Přišlo mi to naprosto stupidní. Herecké obsazení mi zde při nejmenším nesedělo, hudba průměrná a speciální efekty ničím zvláštní až by se dalo říci že špatné. Za jedno shlédnutí to možná stojí, ale více jak jednou bych Jádro vidět nechtěl. 10% ()

carly

DJ Qualls rocks :) tento film pri každej ďalšej repríze naberá na zaujímavosti. teda aspoň pre mňa. a posledná scéna je úžasná. príbeh možno chvíľami trochu zadrháva, ale to obsadenie... ()

Martrix

Dobří herci, hodně slušné triky a na katastrofické sci-fi překvapivě ne úplněblbý scénář. Na filmu je vidět, že se nemuselo šetřit a že má ambice stát se jedním z mála sci-fi filmů, na které příjdou i "normální" diváci. Jediné co mi brání v lepším hodnocení, je pro mě naprosto nepřijatelná myšlenka o cestě do zemského jádra. Tímto se Jádro zařadilo k dílkům kde se ponorkou cestuje do nitra člověka, objeví se bájná Atlantida i s jejich obyvateli, nebo dokonce celá ztracená země s dinosaury. Je to velká škoda, protože až na ten námět je to 4* udělaný film. ()

Fallen_One

Byl by to průměr, kdyby ta záležitost s provrtáním se do jádra byla byť jen trochu možná, ale ona není. A hlavně myšlenka, že uvnitř země se nacházejí rozsáhlé "něco-jako-krápníkové" jeskyně je taky směšná. Snaha napodobit Armageddon, ale čím hloubš od něj šli, tím hůř dopadli. ()

pakobylka

Je to kolosální nesmysl - to nelze popřít. Ale kolik sci-fi snímků má pavědecké základy ... a vadí to někomu (nebo něčemu) ? Kromě toho si nelze nepovšimnout zřejmého okouzlení moderními technologiemi - nefalšovaného nadšení z hračky, která umožňuje obléknout dobrodružné výpravě do nitra planety slušivý, byť ne perfektně padnoucí a do detailů propracovaný kabátek. ()

Juto

Jadro je neotrasiteľná hollywoodska podívaná, ale s obsadením dobrých hercov, vďaka ktorým je pohľad na kataklizmatický gýč ešte zábavnejší. Jeho výhodou je, že si uvedumuje svoju vlastnú absurdnosť. 6/10 ()

Blackros

Cha cha cha, už kvůli ukázkám v televizi, kde vyděšená osoba křičí: "Jádro se točí opačným směrem než povrch země, bože celé to tu imploduje", jsem věděl, že se dobře pobavím. Film vskutku nezklamal a já se smál až jsem se za břicho popadal. Nevýhodou snad jen to, že to není jako komedie myšleno. ()

WolfR

Film Jádro vypraví, jak se přestalo točit zemské jádro a jak se k němu skupinka odborníků musí vydat a znovu ho roztočit. To už je samo o sobě pěkný nesmysl, ale ve filmu je to celkem zábavné. Jádro ubíhá ve svižném tempu, je dynamické a dobře se na něj kouká. Nudit se nebudete ani minutu a vizuálně to také není špatné. Herci si rovněž splnili svoje. Nečekejte od toho, že je to nějaký epický velepříběh, ale jako zábava na večer to není špatné. Rozhodně výborné Béčko, 3 hvězdy. ()

Hans.

Sranda je, že u těchto druhu filmů je hrozně snadný, po seznámení s posádkou, uhodnout, kdo přežije a kdo hrdinsky zahyne... Nejde u toho přemejšlet nad logikou, ale zase na druhou stranu jsem se nenudil, tak proč to nějak víc hanit. ()

otík

Ne málo připomíná poměrně slušný filmeček výborný Armageddon. Opět je zde země v nebezpečí díky přírodním silám, opět je na záchanu vyslána ta nejlepší posádka a opět se zde umírá za záchranu lidstva. Jen ta cesta není vzhůru, ke hvězdám, ale směřuje do nitra naší matičky země, k horké lávě a kdoví čemu dalšímu. Film je naštěstí podán s lehkostí a slušnou zábavností, na rozdíl od trapné Rudé planety vůbec nenudí. Triky nejsou úplně směšné, mise je sice technicky nemožná, ale celkem uvěřitelná (i když s notnou dávkou fantazie) a celkové vyznění filmu sice nepřekvapí, ale také neurazí. Jde sice o film katastrofický svým tématem, ale úspěšný svým zpracováním. ()

hans500

Průměrný katastrofický film, v rámci žánru to patří k tomu lepšímu, ale kvalit "Armageddonu" nedosahuje. Herecké obsazení je bezchybné (Aaron Eckhart , Hilary Swank, Stanley Tucci), efekty velmi dobré, tempo svižné, režie dostatečně dobrá. Jak už to u podobných filmů bývá, scénář je průměrný a obsahuje dost nelogičností. Celkově se tedy jedná o solidní béčkové sci-fi s výborným obsazením, tedy 3*. ()

Lolita

Další klon Armageddonu, ještě o něco méně logický, zábavný, a o trošku více nudnější než Drtivý dopad. Ostatní "podobné" jsem neviděla a tak to zůstane. ()

Doudis19

Když pomineme, že se jedná o naprosto nelogickou, nereálnou a stupidní sračku, co se týče námětu, pak musíme uznat, že to má i své světlé okamžiky. Bohužel film se nevyvaruje mnoha až parodických scén, hluchých míst i výrazných nedostatků, co se týče estetiky průletu zemskou kůrou. Neděle odpoledne a není si co vyčítat, avšak jít na to do kina, tak se pominu. ()

Magneto

Navzdory hrozným a posmešným recenziám sa mi tento blockbuster páčil.Film má spád a myslím že nieje a nič horší ako napr. Armageddon.Hillary Swank je supeeeeer.... ()

adams89

Tak tu máme opět nějaký další film z americké dílny, kde se zraky celého lidstva upínají na skupinku hrdinů, coby naši poslední naději před zkázou světa. Pravda, takový námět, jako je "znovunastartování" zemského jádra tu ještě opravdu nebyl. Nebudu tu teď rozebírat, jestli je v dnešní době vůbec možné sestrojit jakousi loď, která by se jak jinak než s několika jadernými hlavicemi, dostala až do samotného středu Země, potom je odpálila a bylo by po problémech. Vědci asi nad tímto filmem kroutí hlavou, ale koneckonců je to scifi žánr, tak by to také divák měl brát s určitou rezervou. Režisérovi nelze upřít, že napětí ve filmu udržel od začátku až do konce. I posádku lodi jsem si po chvíli zamiloval a když postupně jeden po druhém umírali, soucítil jsem s nimi. Několik silných momentů se tam určitě našlo. Vizuální stránka je přinejmenším zajímavá, říkáte si, že takhle by to tam dole nějak mohlo vypadat. Celkový dobrý dojem ale ke konci kazí ta klišé typu "Jsme ztraceni, všichni tu umřem... počkat dostal jsem nápad!", kterých je tam možná až moc. Konec také určitě nedopadl podle mých představ, zkrátka je vidět, že to točili Američané. Myslím, že naposledy jsem Jádro ještě neviděl, špatná podívaná to zase nebyla, ale...60% ()