ReneeS

Film nenadchl, ani nezklamal. Zato Stanley Tucci jako sebestředný Dr. Zimsky se mi zamlouval od začátku až do konce =) ()

Ilicka

Hlavní otázkou u sledování roztáčení zemského jádra není, jestli se jedná o blbý film... Lepší je se zeptat o jak blbý film se jedná.:-D Hodně, ale to neznamená, že se nejedná o pekelnou zábavu... Sympatická osádka lodi trousí hlášky a hrdině pokládá život za dobro světa podle vzorce: otec rodiny, kapitán, hrdinný černoch a hlavní záporák, takže je snadné přehlédnout nijak zvlášť dobré triky a logické nesmysly jakéhokoli druhu... V souboji se Sunshine sice prohrává na celé čáře, avšak na herecké obsazení si nemůže stěžovat... Sympatický geolog Aaron Eckhart a pochybnostmi zmítaná pilotka Hillary Swank mě totiž naprosto dostali, a ačkoli mě co chvíli přepadaly záchvaty smíchu, film jsem si náramně užila... PS: Velryby prokázaly, že po myších a delfínech jsou nejchytřejší rasou:-D ()

ARI50

Skvělá spíše slušná podívaná, efekty triky jsou dobré příběh zaujme a i když se na to zase kouknu za dlouho tak chválím. ()

kajda.l

Vyloženě špatný film to asi není,ale absolutně mimo můj filmový styl. Nepamatuji film u kterého jsem se naposledy takhle ďábelsky nudil,ale z tohoto hloupého letního blockbusteru jsem málem zešílel a to také díky naprosto katastrofické hudbě(horší soundtrack jsem zatím neslyšel),bolí mně hlava,mám migrénu a jdu spát..děkuji pane Amiele. A proč nedám odpad? Jediný důvod..Hilary Swank(ale prosím,do něčeho podobného už nikdy nelez).. ()

Bauer

Hmmmm....Co mi to jen přípomínalo? No jistě ,takovej horší Armageddon akorát že byl místo ve vesmíru tak byl pod zemí.Docela solidní béčko ale bohužel s nic moc efektama.Lehkej průměr. ()

Richie666

Jeden z mnoha a nic novýho... Apokalypsa na obzoru, tak žádnou paniku a honem rychle sestavte tým, ať nás může všechny zachránit, aniž bychom o tom věděli. Nyní se bude jezdit v tekutém železe. Dojemné. Ať žijí Američané, naši zachránci..! Ne že by mě tento film při jeho sledování štval, ale když se nad tím teď zpětně zamyslím, nechápu, proč jsem se na něj díval - kdybych si byl býval jenom přečetl zdejší popis, měl bych naprosto stejný zážitek. ()

HateBreeder

No, pokud to srovnam s jinymi katastrofickymi filmy, tak je to dost podprumer - je to znacne neuveritelne - i kdyz se jedna o sci-fi, ale dejme tomu, herci nehrali spatne no nemeli prostor se predvest, takze po herecke strance to hodnotit nechci, ale dej, ten dej, nic zajimaveho - cely film byl predvidatelny, uplne vsechno, clovek ho ani nemusel videt, stacilo ho poslouchat a mohl si domyslet, co se na obrazovce zrovna odehrava. Ale originalni prvek vidim v tom, ze zatimco se vetsina "zachrancu sveta" vybira v raketoplanu nahoru do vesmiru, zde si nasi zachranci doluji cestu az k zemskemu jadru. Cert vi proc mi nesedel fakt, ze si jen tak brouzdali lavou a jejich masine se nic nestalo. Ale zase to nebyl zas tak spatny film a masovemu divakovi nabidl to co chtel videt. A Hillary Swank byla za palubni deskou tak sexy. ()

malylada

Zajímavý nápad na katastrofický film, který ale drhne od začátku. Po přistávání raketoplánu jsem kroutil hlavou a rozjezd byl velmi pomalý. Film doplácí na strašný vizuál a příliš velké nelogičnosti, které jsou k smíchu. Cestování v obřím "housenkovém vrtáku" byl dobrý úlet. Hodnocení zachránilo posledních čtyřicet minut, kde Jádro nabírá slušné tempo a především výborní herci.... 5/10 ()

Agatha

Tenhle "malý" nápad mi přišel až moc neskutečný, na můj vkus tu bylo až moc vymožeností a přitom obyčejné věci byly přecházeny. Scénář taky působí tuctově, ale až na závěr se to dalo nějak vstřebat. Ten konec mi tam vůbec neseděl, rozhodně jsem si ho představoval jinak. Celé toto průměrné sci-fi či co to mělo být od propadáku zachránilo herecké obsazení, které bylo dost na úrovni. Ale na Amieleho PAST nebo NÁVRAT SOMMERSBYHO to rozhodně nemá. ()

MoiJe

Pozerala som to len popri stihani terminu na projekt do skoly a vyzeralo ako nenarocna ptakovina, ktoru by som si kludne pustila znova. :) ()

Terva

DIALOG: FBI - Doktore půjdete s námi. DR. JOSH KEYES (Aaron Eckhart) - O co tu jde? FBI - To mi nevíme. DR. JOSH KEYES - Jak to, že to nevíte. FBI - Máte větší bezpečnostní prověrku než mi. DR. JOSH KEYES - Já mám prověrku? FBI - Ano. Máme vás odvést k vašemu letadlu. DR. JOSH KEYES - Já mám letadlo??!!........ Hodinu je to slušné katastrofické drama s větším množstvím povedených ironických vtipů a celkem sranda. Poté co Vergilius odstartoval, to začalo být napínavé drama. Vtipu ubilo, ale zato nastoupila fáze technických keců, nelogických momentů a nevěrohodných situací. A filmově i obsahově to šlo hodně ke dnu, tedy k jádru.CITÁT - Opakujte po mě: Já to nevím......... Ale zase je to lepší než novější filmy o tom, jak žraloci létají, tlupa dinosaurů ničí Los Angeles nebo jak jde Jackova banda na fazole. Prostě tohle je snímek těžko věrohodný, ale trikově, kamerově a hudebně je prostě dobrý. CITÁT - Udělals dobře.......... ()

JayZak

Tak takovouhle ptákovinu jsem už dlouho neviděl.. Když POMINU veškeré nesmysly, které se v tomhle filmu objeví, film jako takový je i tak hodně špatný, plný neuvěřitelných klišé.. Herci, které "normálně" považuji za dobré, tu hrají jak postižení (Eckhart, Swanková, Tucci), což jim stěžuje i mizerný scénář.. Fuj. ()

moviesfan

Jádro je dalším filmem, kde hrozí lidstvu zkáza a vše pro něj dobře dopadne. Ono by to ani nevadilo, kdyby film byl alespoň o trochu více zajímavější. Hlavní vadou je nezáživnost. Ta přijde na řadu až v podobě samotného průboje do středu Země, tedy k jádru. Předchozí část v podobě zmateného ptactva je naopak plusem. Našlo by se i pár dalších dobrých scén. Ty ale už film nezachrání. ()

JohnCZ

Tak nějak jsem si zvykl, že katastrofické filmy často dělají z diváka retarda, ale tady to dosahuje fakt úplně nové úrovně. Pokud se ale přes to přenesu, je to solidní katastrofák se vším všudy. Sympatická parta lidí, co zachraňuje svět, skvělé ozvučení, poslabší digitál, ale celkově to funguje tak jak má - alespoň v mém případě. Ovšem jako celek je to oproti dalším podobným spektáklům průměr. ()

svik

No tak zajímavá cesta Hilary Swank hrála dobře ,ale ohodně lépe hraje v Million Dolar Baby celkem film zajímavej ale je to kravina. ()

corpsy

Ja to maximálne hodnotenie skutočne myslím úprimne. Je to vynikajúca ukážka oddychového katastrofického snímku. Zábava nadovšetko. Ani tie triky niesu na tak zlej úrovni ako sa v kritikách uvádza. Pompézny komerčný majstrštyk, ktorý síce neprávom prepadol, ale stal sa myslím kultovým snímkom. Niekedy to čas ukáže. ()

Marek1991

Šialený sci-fi príbeh, ktorý však svojimi nelogickosťami dokázal pobaviť. Najmä sa mi na konci páči ten dobrý hacker. Umieranie hlavných postáv robí dej a umožňuje vzniku ľúbostného príbehu v životunebezpečnej akcii. Toto bolo príznačné pre filmy v 90. rokoch. Spomeniem napríklad Armageddon, Nebezpečná rýchlosť, či Twister. V tejto dobe by som už nečakal taký šialený nelogický príbeh. Dobrý koniec sa znovu dal predpokladať a svet je opäť zachránený, avšak film vôbec. ()