V jedné čistírně peří na náměstí malého městečka objevili, jak se zbavit zlých snů z polštářů i peřin. O její provoz se starají babička, děda, maminka, tatínek a jejich dvě rozpustilé děti. Dědeček totiž vynalezl speciální mechanismus na čištění peří, díky němuž se z běžné čistírny peřin stane kouzelný obchod, který ovlivňuje životy obyvatel celého městečka. Rozruch do idylické atmosféry vnese jeho záhadné zmizení a také vykladačka snů, která se nastěhuje do protějšího domu. Dělá všechno pro to, aby se zase lidem začaly zdát zlé sny, protože s těmi pěknými k ní pro radu nikdo nechodí. Pomsta na sebe nenechá dlouho čekat a celá rodina v čistírně i sousedé budou muset o své sny bojovat nejen v našem světě, ale i v tom kouzelném, který se v peřinách ukrývá. Začíná dobrodružství, o jakém se nikomu ani nesnilo... (TV Nova)

romajz15

Zase jednou film, kterému režisér a herecké obsazení vůbec nepomohli. dal bych 1*, ale když se na to podívám jako na muzikál, ty 2* si to zaslouží. ()

ghatos odpad!

Škodolibost ovládla mojí duši, proto jsem se podíval na tohle :) . Je skutečně neuvěřitelné, jaké trotli někdy musí ze sebe dělat herci. Zpívající zženštilí Mádl, vyfetovaná pornozpěvačka (tak fakt vypadala) Darina Rolincová a hlavně Filip Kratochvíl!!! Když se zeptala jeho opravdická maminka Lucka Bílá na to, jestli se mu zdá o holkách, tak jsem málem pukl :) :). Určitě se mu o někom zdá, ale holky to rozhodně nejsou. Celé je to jedno velké What The Fuck. Rozebírat to nemá smysl. Rodičům bych rád věnoval tuto píseň. Divím se, že tam tenhle perfektní zpěvák nebyl :)...http://www.youtube.com/watch?v=S9mKLKVsD3w ANO, v peřině je možné všechno! :) ! Krásné 3%. ()

Kosmik 1

Ale notak lidi, to je vážně pro vás tak těžké přiznat si, že už nejste děti? Ruku na srdce vám, kteří jste dali odpad. Kolik je dnes moderních pohádek, které byste mohli bez problémů, aniž byste je předem viděli, pustit bez obav dětem? Moc jich není. Tohle je jedna z nich, u které bych se nějaké případné mravní zkaženosti dětí nebál. Písničky jsou jednoduché, ale mají příjemnou melodii. Texty - pravda, mohly být trošku vypracovanější. S příběhem naopak já nemám absolutně žádný problém. S hereckým obsazením jakbysmet. Pro mě to byl příjemný relaxační zážitek, kdy jsem mohl vypnout mozek a odpočívat. 70% ()

JančiBači

Mal som od tohto filmu veľke očakávania ale toto bolo pre mňa veľke sklamanie.Veľkým lákadlom boli pre mňa herci a naivne som si myslel že Brabec mi naservíruje pastvu pre oči a uši.( Dve pesničky ma celkom zaujali ).Bohužial, dej bol úplne trápny, herecké esa neboli vôbec využité, 3D zbytočné.Chápem, film je určený pre mladšieho diváka ale myslím si, že ani deťom sa to 2x páčiť nebude.A od režiséra mojich milovaných Kytic by som čakal rozhodne viac - hlavne čo sa výberu scenára týka, na tom to všetko padlo.Taká škoda.Pánovi Brabcovi prajem, aby sa od dna rychlo odrazil a potešil znovu moje oko, pretože on talent na to má. ()

Jigsaw88 odpad!

Tohle se tedy opravdo moc nepovedlo, perlou je samozřejmě protekční chlapeček paní Bílé. který nejen, že je absolutní neherec, ale především v hlavě má maximálně to peří. Jednoduše řečeno rodinka Bílé vzala za své. V místech, kde se film začíná být koukatelný najednou upadne do propadliště otřesných, nucených písniček. Zde je jasně vidět,jak dokážou klesnout hvězdy typu Rodena či Vojtka, za prachy... ()

1kiki16

I když to bude znít asi divně, tak jedna z nejlepších komedií (pohádek) současnosti pro mě. Vždy, když si film pustím mám z něj dobrý pocit a udělá mi fajn náladu. Ještě si ho pustím určitě hodněkrát a vždy mi vyloudí úsměv na tváři. Skělé herecké obsazení a úžasné písničky, prostě super!! ()

Vercinix

Možná i proto, že jsem rodilý a hrdý Písečák, tak se mi "toto" poměrně líbilo (a to nesnáším muzikály) :). Bylo to laskavé, zábavné a barvami tak vytripené, že jiné drogy k tomu ani nejsou třeba. HAAA...a teď jsem se koukl nahoru a zjistil jsem, že to točil Brabec. Jde o jednoho z nejodsuzovanějších režisérů u nás a já jsem vždy byl jeho velký apologeta. Nu nyní jsem ještě spokojenější, že ho nebráním jen iracionálně, ale že se mi ty věci líbí, i když zrovna nevím, že je dělal on. ()

tommy187

Nechcem urážať tvorcov a hercov (vo filme hrajú páni herci : Mádl, Polívka, Bílá, Vilhelmová ...), ale tento film je jednoznačne natáčaný pre peniaze. Už som v komentári na film "Cesta do lesa" napísal, že je to klasický český motív. A to isté je toto. Jednoducho keď tento film vidíte s anglickým dabingom a nepoznáte hercov ste si istý, že to je české. Jednoducho samá zápletka a koniec aký? Taký aký očakáva každý hneď na začiatku. Som ešte veľmi dobrý keď dávam **. Ale má to aj pozitívne stránky :). Mádl nepodal zlý výkon, a pár vtipov stálo za to. Navyše hudba nebola zlá a ani výmysel, že film sa bude týkať perín. Je to síce nezaujímavé pre filmových fanúšikov a odborníkov, ale pre bežného "užívateľa" filmu - laika je to celkom pekný film. 35% - **. ()

insurgentes

Nesnáším k smrti Lucii Bílou, holywood-look v českých filmech a do třetice nanicovatost a prázdnotu Brabcovy Kytice. Přesto jsem se po pár minutách nechal okouzlit hravostí, vizuální bohatostí a vtipem tohohle filmu, jeho veselými kostýmy i vtipnými popěvky, a celou dobu až do konce jsem se bavil a bavil. A to tak, že s přibývajícími minutami moje počáteční nadšení a dobrá nálada jen stoupaly. Ani námětu nemohu nic vytknout, je vidět, že ho mají na svědomí lidé, kteří mají něco v hlavě. Skvělé herecké výkony Karla Rodena, Niny Divíškové, Marka Vašuta a hlavně Nikol Moravcové. P.S. Kdo tajně doufá, jako jsem doufal já, že Bílá bude držet klapačku a nebude zpívat, ten se nedočká... ()

made1 odpad!

Vůbec mě nenapadlo, že někdo takovou koninu může natočit. Absolutně o ničem a ještě mi to zabralo čas. Chtěla jsem to poctivě dokoukat, ale po půl hodině už jsem mrkla jen na konec. ()

Katy86

Film měl sice pár chyb, ale mně se líbil. Ráda bych se vžila do lidí, kterým se ten film natolik nelíbil, že museli dát odpad... moc by mne zajímalo, co se jim tak nelíbilo...myslím, že tento film, jsem nějak potřebovala...nějaký film, který je udělán pro dobrou náladu :) ()

Kejdlo

Trapná kravina vypadající jako školní besídka. Překvapivě mě to ale úplně nezhnusilo a "pár" chytlavých melodií se tam přece jenom našlo. 3/10 ()

vitekpe

Vzbuzuje to ve me stejne slastny pocit, jako kdyz si prectu cesky denni tisk... Zacne se mi delat divne od zaludku. Takhle vypada predpekli. ()

DonQ

Nevidím důvod být na ten film zbytečně krutý. Podle mne si na nic nehraje a je jasné, že je určen hlavně pro děti. Věřím, že ty si v záplavě barviček a jednoduchých chytlavých tónů na své přijdou, ikdyž je příběh trochu slabší. Řekl bych, že co se týká hereckého obsazení, tak jde o nejnabitější sestavu za posledních pár let. Škoda, že potenciál nakonec rozhodně plně nevyužit. Celkově příjemný průměr. Neurazí, nenadchne. ()

keoma26

tststs... tolik opovržení na jednom místě, pro mě je v těhle případech spolehlivou magnetickou střelkou vkus mých dětí, a protože se mi zatím v pořadí ani třetí domácí projekce nějak víc neekluje, a to dokonce ani kvůli krásnému človíčkovi Bílé Klausové-Zemanové, dávám za 3 ... a Písek to celé zahrál moc dobře, na rozdíl od Filípka;-) ()

Zemřela herečka Nina Divíšková

Zemřela herečka Nina Divíšková