Režie:
Joseph KaneScénář:
Gerald Drayson AdamsKamera:
Bert GlennonHudba:
R. Dale ButtsHrají:
Rod Cameron, Adele Mara, Lorna Gray, Chill Wills, Jim Davis, Richard Jaeckel, Ellen Corby, James Brown, Grant Withers, William Ching, William Haade (více)Hrají
Rod Cameron
Kanada
Nejlepší filmy:
North West Mounted Police (1940)
Christmas in July (1940)
Le pistole non discutono (1964)
Adele Mara
USA
Nejlepší filmy:
Krásnější než sen (1942)
V písku ostrova Iwo Jima (1949)
Wake of the Red Witch (1948)
Lorna Gray
USA
Nejlepší filmy:
Pan Smith přichází (1939)
Bílá legie (1943)
The Man They Could Not Hang (1939)
Chill Wills
USA
Nejlepší filmy:
The Yearling (1946)
Gigant (1956)
Pat Garrett a Billy Kid (1973)
Jim Davis
USA
Nejlepší filmy:
Sedm statečných (1960)
El Dorado (1966)
Někde v noci (1946)
Richard Jaeckel
USA
Nejlepší filmy:
Tucet špinavců (1967)
Pat Garrett a Billy Kid (1973)
Vrať se, Sábinko (1952)
Ellen Corby
USA
Nejlepší filmy:
Život je krásný (1946)
Závrať (1958)
Sabrina (1954)
James Brown
USA
Nejlepší filmy:
Operace Burma (1945)
Farář u svatého Dominika (1944)
Zázrak na ledě (1981) (TV film)
Grant Withers
USA
Nejlepší filmy:
Tycoon (1947)
Stará Oklahoma (1943)
Můj miláček Klementina (1946)
William Ching
USA
Nejlepší filmy:
Na opuštěném místě (1950)
24 hodin do smrti (1949)
Pat a Mike (1952)
William Haade
USA
Nejlepší filmy:
Konvoj do Murmanska (1943)
Karibští piráti (1942)
Zrodila se píseň (1948)
Hal Taliaferro
USA
Nejlepší filmy:
Červená řeka (1948)
Blood on the Moon (1948)
Colt .45 (1950)
Emil Sitka
USA
Nejlepší filmy:
Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994) - a.z.
Džungle před tabulí (1955)
Poprask v mincovně (1967)
Byron Foulger
USA
Nejlepší filmy:
Song of Love (1947)
Edison (1940)
Pan Smith přichází (1939)
Monte Blue
USA
Nejlepší filmy:
Gentleman Jim (1942)
Karibští piráti (1942)
Příhody Dona Juana (1948)
Jack Pennick
USA
Nejlepší filmy:
Chléb náš vezdejší (1930)
Alexandrův ragtime band (1938)
Union Pacific (1939)
Roy Engel
USA
Nejlepší filmy:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Cizinci ve vlaku (1951)
Spartakus (1960)
Emile Meyer
USA
Nejlepší filmy:
Stezky slávy (1957)
The People Against O'Hara (1951)
Muž se zlatou paží (1955)
William Forrest
USA
Nejlepší filmy:
Zázrak v New Yorku (1947)
Konvoj do Murmanska (1943)
The Court-Martial of Billy Mitchell (1955)
Charles Meredith
USA
Nejlepší filmy:
Cizinci ve vlaku (1951)
V kleci (1950)
Gigant (1956)