poster

Pošťák vždy zvoní dvakrát

 • anglický

  The Postman Always Rings Twice

 • slovenský

  Poštár zvoní vždy dvakrát

 • slovenský

  Poštár vždy zvoní dvakrát

Krimi / Drama / Thriller / Romantický

USA / Západní Německo, 1981, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kagemush
  ****

  Před sledováním této verze,jsem si slíbil že zapomenu, alespoň na chvíli,na film z čtyřicátýhošestýho. Zdařilo se a já můžu dát 70%. Na předlohu jsem rezignoval úplně,to bych nemohl hvězdičkovat vůbec.(30.4.2009)

 • liquido26
  ****

  Solidní adaptace kultovní knihy, která sice za tou starou zaostává, ale jinak se mi moc líbila.(27.3.2016)

 • castor
  ***

  Režisér Bob Rafelson se do tisku chvástal, že půjde o nejerotičtější film, jaký kdy natočil. Vše mu hrálo do karet: skvělí herci, scénárista David Mamet, mistr náladové hry stínu a světla Sven Nykvist.. Jenže to tak úplně nevyšlo. Tak trochu do prázdna působící drama, které vyplňují kromě několika vydařených sekvencí jen hádky a následné udobřování, překážky, které brání jejich místy tak trochu umělé vášni, musí z kola ven, jenže nakonec toho příliš nezbývá. Remake o svůdné, ale hlavně zrádné servírce a tulákovi z období velké krize (silná žena a slabý muž) byl v očekávání spíš proto, že všechny zajímalo, jak se přiblížil laťce původní verze. Kritici nebyli úplně milosrdní. Spíš naopak. Tentokrát s nimi nelze než souhlasit.(22.9.2016)

 • gogo76
  ****

  Ako vždy excelentnému J. Nicholsonovi skvelo sekunduje J. Lange a spolu tvoria zvláštnu dvojicu. Či už sledujeme ich zamilované pohľady, provokatívnu erotickú scénu, ich hádky, udobrovanie, plán vraždy,,,jednoducho akúkoľvek scénu , kde sú spolu, sa divák neubráni správnemu inštinktu, že títo dvaja si nie sú súdení. Happyend nečakajte. 70%.(22.2.2011)

 • EdaS
  ****

  Mezi hollywoodskou verzí z šestačtyřicátého a tímhle je asi stejný rozdíl jako mezi klasicky noirovým a HBO-realistickým zpracováním Mildred Pierce.(20.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace