Jana a Anna jsou setry, které se akorát dozvěděly, že jim zemřel otec. Na jeho pohřbu zjistí, že otec měl ještě dalšího potomka, syna Vladimíra. Anna a Jana o svém nevlastním bratrovi doteď neměly ani tušení. Jana ale musí řešit daleko horší problémy. Zjistila, že jí její manžel Jan podvádí. Tvrdí, že je na služební cestě v Brně, ale místo toho si ve Francii užívá s milenkou. Když dorazí domů, tak si ani nevzpomene, že slaví pětileté výročí. Jana mu řekne, že o jeho nevěře ví, ale Jan vše popírá. Pohádají se a Jan manželku nakonec několikrát udeří páskem. I nadále se ale stýká s milenkou Karin, manželkou jeho kamaráda Františka a Janinou nejlepší kamarádkou. Anna zase nemůže vystát přítele své matky. Není na ní zrovna milý a neustále si jí dobírá, že má nadváhu. Kvůli tomu se hádá i s matkou, která se přítele neustále zastává. Navíc by si chtěla najít svou první lásku. Jana se nakonec rozhodne, že si nechá udělat umělá prsa. Myslí si, že se to bude Janovi líbit, ale jeho to příliš nezajímá. František dělá pro Karin vše, co má na srdci. Ona se ale k němu ani tak nechová příliš hezky. František tak pomalu začíná mít podezření, že je mu manželka nevěrná. Svěří se o tom i Janovi, když jdou společně s Janou a Karin jeden večer do klubu. V klubu je i Vladimír, který ale odejde brzy, aby k sobě vzal na přespání opuštěnou Rusku Jelenu s dítětem. Při cestě domů se v tramvaji napíchne na použitou jehlu, kterou někdo nechal na sedadle. Ráno pak Vladimír zjistí, že mu Jelena ukradla peníze a i se synem utekla. Anna se mezitím začíná sbližovat s novým spolužákem Davidem. Jana a Jan se opět pohádají, stejně tak jako František s Karin. František další den zjistí, že Karin vyměnila zámky a on se už nedostane do bytu. Jan se odstěhuje a Jana oznámí matce, že se s ním rozvede. Karin následně řekne Janovi, že je těhotná... (TV Prima)

RADUNA

Pokus o komedii,ktera se myslim vubec nepovedla.Toto tema je velice blizke vsem,ale takto podane velice nerealne!!! ()

Shidlo

Tak tomuhle říkám něco ze života...podvody, lásky, milenci, manželství, násilí...zkrátka běžný reálný svět. Sposuta práce a služební cesty, ideální důvod k nevěře...Pohřeb otce, který se umiloval k smrti, plné krematorium jeho milenek...neznámý sourozenec. I když je to v podstatě drama, tak o vtipné scény zde opravdu není nouze a u mě vévodí scéna, jaký pohled použít při svádění chlapa, to je prostě originální!! Za to mě totálně dokázal vytočit nebohý František, scénou, kdy jde na toaletu doplňovat papír pro svou milovanou Karin u mě klesl hluboko a hluboko...sakra Franto, i když jsem holka, tak takovýhle posluhování by mě dokázalo vytočit:) Zase jeden z povedených českých filmů...hodnotila bych ho líp, ale je fakt, že tohle téma teď příliš proplétá děj všech našich českých filmečků...i když zase zpracováno jiným stylem. ()

jirkalala

nakonec jsem z tohoto filmu měl pocit, že Cieslar vůbec nevěděl co chtěl natočit. Vše zachraňuje Vilhelmová a Cibulková. Příběh a 80% situací v něm jsou absolutně mimo mísu a těm postavám se nedá věřit vůbec nic. Film o ničem s pár zajímavými situacemi (nahá Bendová) ()

v1791

Po vzhliadnutí mám z celého filmu guláš. Zmes partnerských vzťahov v kríze. Ukážka ako krízi netreba riešiť a že nevera vládne dnešnými vzťahmi. Opäť je zaujímavejšie filmárska téma nevera ako vernosť, pretože neveru je vo filme ľahšie stvárniť. Po filme nebudete o nič múdrejší, skôr naopak. Zbytočný film. ()

RoryWhite

Pár povedených hlášek, ale celkové vyznění filmu mě nijak nenadchlo. Nevidím důvod si tento film pustit ještě jednou... ()

Ashinka odpad!

České filmy moc nesleduji a tento snímek mi opět potvrdil, že velká část českých filmů je o jednom a tom samém - jak si nikdo neumí udělat pořádek v životě, a tak se všichni navzájem podvádí. ()

Milonak

Takový předvoj spousty dalších filmů tohoto typu - filmů rádoby o reálném životě - které jsou ale ve skutečnosti karikaturou skutečného života. Tady to má aspoň celkem smysl dávající scénář a pár dobrých hereckých výkonů. ()

Iloveporn odpad!

Kaviár je jinotaj pro sexuální hrátky s hovnama, tak jsem se trochu děsil, že to tu bude, ale naštěstí to znamenalo jen, že autor má v hlavě nasráno. - Vydržel jsem na to koukat až do scény výročí páru Vetchý - Vilhelmová. Ona mu přijde na nevěru, on trapně zatlouká, pak jde spát do jinýho pokoje na kanape, ona na něj útočí i tam a on jí pak (symbolicky) seřeže páskem na zadek a pak se k sobě zase mají a on jí něžně maže vazelínou jelita na zadku, která se udělaly nějak rychle. Co to má do prdele znamenat? Mají spolu SM vztah a ona má ráda bolest? - Pak by měla bejt vidět ta změna, jak se celá promění a je z ní děvka, co má ráda týrání a ponižování. - Jestli ne, tak kam najednou zmizela všechna její nasranost a proč je pořád ta uvědomělá pinda s nosem nahoru, místo aby dál dělala scénu, hysterčila nebo se ho viditělně bála? - Jak mě mají zajímat postavy, které nezajímaly ani autora.  Hrozný. ()