Motel Halali je ideální místo. Na samotě, hluboko v lesích, přesně to správné prostředí pro víkendový kurs doktora Reiniše, určený lidem hledajícím smysl života. Účastníci se dozví něco o tom, jak žít. A také něco o tom, jak přežít. Z hlubokých lesů, vonících jehličím, hnilobou a krví, se totiž vynoří zombie myslivci. A naši hrdinové proti nim stojí sami, bez možnosti záchrany zvenčí, protože se nacházejí na tom nejopuštěnějším, nejodlehlejším místě na Křivoklátsku. Celý film ZDE (oficiální text distributora)

Slasher

Průměrná komedie, průměrný horor, velká hovadina. Vlastně to není nejhorší, navíc je zajímavé vidět český zombie film. ()

Marius

Kľudne ma ukameňujte, ale ja som sa takto nebavil ani na Shrekovi 2. Jasné, scenár je desný, zombivci trápni. Ale toľko zábavy som si už dávno neužil. Kultové hlášky v podaní Dušeka, Dolanského a Izaiaša nemajú chybu. CHH má perfektne napísané postavy a vskutku skvostné dialógy. Fakt je ten že sa mi to možno páčilo preto, že som pred kinom hodil litrové pivo...... ()

EdaS

Tak předně mi vadí, že u zombie komedie jsem se a) vůbec nebál, b) zasmál jen občas. Dobeš je opravdu špatný režisér a pochválit si zaslouží snad jen kamera a Dušek s Dolanským. Přesto jsem byl na pochybách, jestli jednu hvězdičku nepřihodit, už pro tu sympatickou snahu o něco, co tady nebylo. Ale Choking Hazard bohužel opravdu není dobrý film... :o( ()

Pethushka odpad!

Že někdo má takto hrozné myšlenky, aby natočil takto hroznou věc...tssss. Divila jsem se, když jsem dostala Choking Hazard k balení čokoládových tyčinek zdarma. Ještě víc jsem se ale divila, když jsem ho šoupla do DVD přehrávače..proč někdo takto plýtvá energií?? ODPAD! ()

xxmartinxx

"Budu zežrán zombie myslivci. Tak nemá umírat filosof!" Okázale sebeuvědomělé a na naše poměry nesmírně kreativní. Taková škoda, že v polovině ten film ztrácí náznaky tempa a začíná se táhnout. Byla by to skvělá hodinovka. ()

Skejpr

Poměrně bizarní zálžitost, tím spíš na české poměry. Spousta originálních nápadu a černého humoru, geniální Dušek ("Já nechci do lesa") a místy bohužel až příliš nesmyslný "děj"... Jako zábava to každopádně splnilo účel. ()

Shit

Zombie myslivci jsou fakt drsný, stejně jako tenhle film. Herecký výkony jsou mizerný a děj je velice jednoduchý a nepropracovaný, ale mě to vůbec nevadilo, protože k tomuhle filmu by se to snad ani nehodilo. A ještě něco Jarda Dušek je prosotě krutej ()

Djoker

Nadšení pro film z toho přímo čiší, ale o nějaké zábavě nemůže být řeč. Zombie myslivci jsou jen trapný úlet. Těžko můžou vyrovnat dialogy, které tahají za uši a poslepované scénky, kde někdo bezhlavě pobíhá s kečupem na hlavě. Největší hvězdou je tak překvapivě Dáda, která jako jediná dokáže surfovat na parodické vlně, jenž smetla vše ostatní. ()

Dragoni

Zombie Myslivci po česku, aneb Mysliveckému Honu Zdar !! Dagmar Patrasovou jsem měl vždy za hodnou a milou paní z Kouzelné školky, ale asi jsem se hodně mýlil. Choking Hazard je brutální českou zombie komedií, která apsenci děje dokáže vykompenzovat satirickými hláškami, které se celkem povedly. " Budu sežrán Zombie Myslivci ! Tak nemá zemřít filosof ", " Jak to , že se vlastně ještě hejbe, když už má bejt dávno mrtvej ? A koho to sere ?! ", " Každou chvíli může ožít jako Lesupán ! " Film sice není nikterak dlouhý, ale kratší stopáž by mu jen prospěla, stejně tak i lepší výkony herců, kteří se jen tak bezduše přesunovali po place. Hudba byla dobrá a k filmu docela sedla. Jako přínos českému zombie funny hororu zajímavé -> Slabší 3 * . 45 % ()

flanker.27

Nemůžu říct, že bych se aspoň cca třikrát nezasmál, ale vzhledem k tomu, jak Dobeš často píše o filmech, působí ten jeho jemně řečeno trapně. ()

gudaulin

Trapně amatérské s neuvěřitelně toporným herectvím většiny zúčastněných.Nejsem si jistý, jestli by se v hodnocení recenzentů objevovalo tolik hvězdiček, kdyby se nejednalo o český film se známými tvářemi a jmény.Cizí snímek téhle úrovně by se k nám nejspíš nedostal a pokud ano, tak sklidí hodně jedovaté komentáře...Ohlas téhle věcičky mi připomíná nadšení z některých amatérských videí na YOU TUBE.Typický projekt pro vlastní uspokojení a pobavení rodinných příslušníků a přátel.Nicméně jako ocenění nadšení a snahy i vzhledem k několika vtipným hláškám a originálním prvkům to dvě slabé hvězdičky nakonec sklidí...Celkový dojem 30%. ()

choze

Film, který chtěl být jiný a nakonec je češtější než většina českých filmů dohromady. Jako zombie komedie to nemá chybu, ale české filmové luhy a háje nepotřebují další černé komedie (byť by byly o zombies), potřebují drsnou akční zombiárnu. Tedy potřebovaly ji v dobách, kdy zombies ještě nebyly tak zprofanované. Takže pořád čekáme na spasitele. ()

Sarkastic

Tak něco šíleně absurdního jsem opravdu dlouho neviděl. Absurdita, která vás donutí se smát. Jaroslav Dušek je kapacita, Jan Dolanský příjemný objev a Dáda Patrasová je třešničkou na dortu. Hláškami typu "Blázníš, já teď nemám na práci ani pomyšlení..." se to jenom hemží, musím se přiznat, že všechny jsem nepostřehl. Jak jsem si všiml, hodně lidí tu nadává, že ti zombíci jsou trapní, Dáda tam nemá co dělat a pornoherec jehovista je fakt trapárna největší. Ale o to tu přece jde. Je to PARODIE na americký béčkový horory, ve kterých se to bezmyšlenkovými scénami jen hemží. I hudba není špatná. Myslím si, že ty 4* si to zaslouží. Pozn.Jsem zvědavý, s čím přijdou ve 2. ()

hellstruck odpad!

Jsou okamžiky,kdy se stydím za to,že jsem Češka.Jeden takový byl u sledování tohoto filmu.Jen doufám,že se nedostal do zahraničí,nedokážu si představit,jaký obrázek by si o nás cizinci udělali.To myslím mluví za vše.. ()

Lavran

S exitem pornojehovisty do věčných lovišť už bohužel zůstalo jen u hazardování na hraně trapnosti. Do té doby však... hodně hustá smetana. ()

Radko odpad!

Doktor Reiniš v úvode hovorí o piatich základných náhradných cieľoch skutočného života: 1. práca čiže kariéra 2. koníčky čiže hobby, 3. alkohol čiže drogy, 4. viera, 5. život venovaný rodine. Po záverečných titulkoch som našiel šiesty: sledovanie óber chujovín bez srandy a nápadu. Ale tváriacich sa ako zábavný film pre insiderov od insiderov. Dielo, kde tradícia nablblej českej televíznej inscenácie stretáva jednotvárne melodickú, ukričanú a nudnú rockovo tancovačkovú skupinu. Plus, aby sa to zdrclo (zrazilo), ako mlieko pri varení, pridal sa zombie motív a hahaha dialógy. Vlastne, raz to za pousmiatie stojí. Keď sa v záverečných titulkoch objavia tieto slová: "Svítící uši Martin Pomothy". ()

Wacoslav1

Vy mi nedate pokoj ani po smrti?! ultimatni cechysticka zabava ktera si na nic nehraje a predevsim bavi jasne je to stupido ale na druhou stranu budete vyzdvihovat nektery sracky podobnyho razeni protoze sou Americky nebo budete taky trochu patrioti? peknej cernohumornej horor a navic z nalepkou Cz! konecne neco na co muzou bejt milovnici zanru patricne hrdi jo a Miroslav neumrel pro nic jeho mozek poslouzil a pozdrzel cas nez se zabijacti myslivci vydali zpatky prdet do hliny ()