klaus

Další ze série komedií pro teenageri. Klasický sexuální a jiný trapasi nás mladejch. Jen malá připomínka: Slovensko není zase takovej prales jako v tomto snímku ukazovaly ()

magnifique

je to naprostá volovina, ale na nic jiného si ani hrát nezkouší...narozdíl od jiných teenage pokusů je to aspn vážně psina...nemůžu si pomoct, ale pokaždý, když si to pouštím, se řežu jak blázen..........a scotty doesnt know má vářžně chytlavou melodii:D ()

P3ky

ANO, konecne sem mel moznost videt tuhle krasnou komedii :). Hned na zacatek Matt Damon jako velice drsny zpevak, ktery byl jedno hodne velke plus tehle komedie, kterou sem si doopravdy velice uzil, videno pred Roadtripem, a take velice mile prekvapilo, protoze sem od toho cekal docela dost, co mi vsichni rikali :). A jsem asi jeden z mala, kteremu se libila Bratislava, neberte si to osobne, ale byla uzasna :-D. Takze dobra ukazka toho, jak se maji tocit komedie pro nactilete. Skoda, ze jich neni vic, ale teda Mika, se mi moc nelibila, sem presvedcen, ze mohli mit 100krat lepsi holku, ale nastesti, tam neni tak dlouho, aby mi ten film zkazila. Jakl jako blondak, to byl taky ulet :-D, malej Hitler a fackujici vrchni, sem spokojen :), 78-82%m rad jej uvidim znovu. ()

honza1

Nadprůměrná teen komedie, plná vtipu a parodie. Film je o partě kamarádů co se vydají do Evropy a cesta je to opravdu originální a vystihuje charakteristiku daných zemí s opravdu povedeným Slovenskem a dále také Českou stopou ve filmu, což potěší. ()

maat.re

Takovou naprostou hovadinu jsem už dlouho neviděla. Ale celkem dobře jsem se u ni bavila. To, že tam byla spousta míst a většina byla jasně natočena v Česku mě celkem dostávalo. A nakonec se chudáci dostali na Slovensko, doufám, že ta scéna taky nebyla točená u nás. I když moc jistá si tím nejsem. no nic, zpět k filmu. Alespoň základní děj měl. Vtipný scény určitě. Výkony herců taky celkem šly. Ale rozhodně to nebyl kasovní trhák, i přesto vtipné. ()

3bul

podarená komédia ktorú som videl dokonca viac krát. jednoduchý humor tradičných amerických teenov. mimo to "scény" zo slovenska boli točené v česku (preto poprosím všetkých českých členov tejto stránky aby si nerobili srandu zo Slovenska tož bolo to točené u vás :D ) ak sa teda nemýlim a pár vecí si mohli odpustiť, no aj tak to má viac plusov ako mínusov. no a samozrejme heslo dňa: I´ll never drink again :) ()

pepavondry

Vinikající komedie s krásnou Michelle Trachtenberg.Natáčelo se i v české republice (např.:hl. nádraží v Praze,v českem vlace) ()

whoof

Vykreslení Slovenska mě vcelku pobavilo a ještě pár vtipných scének by se našlo, ale celkově mě spíš film nasral. Takové přeháňky jako malý Hitler .. to už mi přišlo až odporné ... celkově bych film zhodnotil jako jednu z nejhorších sraček co jsem za poslední dobu viděl. Půl hvězdy za Blavu a pul hvězdy za prdel ve zpovědnici :) víc toho asi nebude. ()

annevelyn

Vskutku rozporuplný film. Ostatně jako většina parodií svého druhu. Na jedné straně odpad zesměšňující většinu evropských zemí s trapnými scénami a jednoduchými hrdiny (při porovnání s "kvalitnějšími" smínky). Avšak na straně druhé skvělý nenáročný snímek pro pohodový večer plný humoru ostrého k padnutí návštěvu střední Evropy nevyjímaje. ()

Martas79

"Eurotrip" je lehce nadprůměrná americká komedie. Některé scény mi přišly trochu hloupé až trapné, ale pořád to ještě má něco do sebe. Spíš mi přijde škoda, že když na filmu spolupracovala ČR tak je v cestě po Evropě nepochopitelně vynechána. A nechápu tu scénu s Bratislavou, je to spíš urážka, ale asi tenhle film popisuje americký pohled na Evropu, což by asi tak odpovídalo. ()

A.T.D

Člověk se u toho filmu opravdu zasměje. To ano... ale tím to asi bohužel končí. Můžeme říci, že film poměrně dobře splnil požadavky komedie ale některé vtipy jsou opravdu přehnané až trapné... Jednoduše řečeno jedná se o klasickou Americkou (částečně českou) komedii, která chtě nechtě,přes svou přehnanost líbí každému druhému mladému divákovi. Tento filmový snímek se ideálně hodí do pohody mezi přáteli,kteří se chtějí pořádně zasmát... a nadruhou stranu bych těm kteří mají rádi například artové filmy nebo ryze a české komedie doporučil vyhnout se Eurotripu velkým obloukem. ()

stuj

Nejen pro teenagery. U každého národu Evropy který amíci navštíví, je vypíchnuta nějaká rádoby specifická vlastnost: anglie = tupí hooligans, francie = ženatý týpek co bez okolků balí holky, nizozemí = perverz sex a drogy, itálie = úchylnej strejček balič, slovensko = nejchudší země světa, německo = hail hitler, vatikán = papež. Samozřejmě stupidita na N-tou, ale perfektní. ()

CrashHP

Zvláštne, že sa človek dokáže i u takýchto filmov baviť a ja som sa bavil tiež. Áno, je to stupídna komédia, či paródia na Európu z pohľadu američanov, no keď človek pri tom vypne, tak sa dokáže skvele zabaviť. ()